Maximum 3600 TL'ye telefon önerisi verebilir misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Webhead

Profesör
Oneplus çok güzel aslında ama ülkemizde neden satılmıyor anlam veremiyorum.
Ülkemizde neden satılmıyor bilmiyorum ama resmi olarak gelse yine alamayız çünkü 3500'e satılan OnePlus 7T olur bize 5000 hatta daha tuzlu olur ben bu yüzden gelmemesi taraftarıyım ama gelse ve Xiaomi gibi bir fiyat politikası uygulasa şahsen ben alırım fakat amiral gemisi katili modelleri ile Türkiye'de tutunamaz ne de olsa alım gücü düşük bir ülkeyiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lg g7 hakkinda bilgisinolan var mı? Kronik bir sorun vs.
haziran temmuz aylarında LG G7 furyası dönüyordu çünkü sd845'li bir telefon ve fiyatı 3000'e düşmüştü şuanda fiyatı yükselmiştir bile
forumda kullananlara göre kronik bir sorun yok eğer kafana takılan sorular varsa @Kararsız23 e sorabilirsin kendisi LG G7 kullanıcısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenilir nereden Oneplus alabilirim?
Oneplus 7t mi yoksa iPhone 7 plus 128 gb mı?
Oneplus larda instagram kalitesi nasıl(story,post)?
Hızını zaten biliyorum Çin'in iPhone'u.
Turan GSM Tekno Mehmet Zahter gibi yerlerden temin edebilirsin
Soruna gelirsek tabiki de OnePlus 7T derim adamların telefonları çok kaliteli özellikle McLaren edition modelleri oldukça premium
İnstagram kalitesini bilmiyorum çünkü ben bir OnePlus kullanıcısı değilim
Mİ9T kullanıyorum eğer bütçe sıkıntım olmasaydı OnePlus 7T alırdım garantiyi çok da sallamıyorum açıkçası

Son düzenleme:
Oneplus grubuna da üyeyim ve gerçekten çok güzel iş çıkarıyorlar.Emin Yılmaz diye bir esnaf abim var grupta herkes güveniyor ama ben çok bilmiyorum.Tanıyan varsa güvenilir midir?
Bir de örnek verelim ki oneplus 7t veya 7 (fark etmez modeli örnek vermek için diyorum) satın aldım ve cihazda bir arıza çıktı.Ne yapacağım,parçasını nereden bulacağım?
Dediğiniz gibi f/p açısından çok iyi bir marka.
Ama garanti konusu biraz düşündürmüyor değil.Bir de ailem nasıl tepki verir bilemiyorum.Telefonum LG G4 Beat(kuzenim eski telefonunu verdi) ve gerçekten ihtiyacım var yeni telefona.Telefonu 3-4 ay sonra almayı düşünüyorum.Yaşım 14,biriktirdiğim paralar ile almayı düşünüyorum(2-3 yıldır birikim yapıyorum).
Kiminize göre telefona bu kadar para vermek mantıklı değil biliyorum.Zaten o yüzden en son sınırı yazdım 3600 diye.2800 veya 2700 TL'ye güzel telefon olursa onu da alırım tabii ki.Ayrıca alacağım teli gerçekten uzun bir süre kullanmak istiyorum ve aslında android kullanıcısı olarak android OS'sinden devam etmek istiyorum.Maddi durumum her yıl veya 2-3 yılda değiştirmeye elverişli değil.

Webhead

Profesör
Oneplus grubuna da üyeyim ve gerçekten çok güzel iş çıkarıyorlar.Emin Yılmaz diye bir esnaf abim var grupta herkes güveniyor ama ben çok bilmiyorum.Tanıyan varsa güvenilir midir?
Bir de örnek verelim ki oneplus 7t veya 7 (fark etmez modeli örnek vermek için diyorum) satın aldım ve cihazda bir arıza çıktı.Ne yapacağım,parçasını nereden bulacağım?
Dediğiniz gibi f/p açısından çok iyi bir marka.
Ama garanti konusu biraz düşündürmüyor değil.Bir de ailem nasıl tepki verir bilemiyorum.Telefonum LG G4 Beat(kuzenim eski telefonunu verdi) ve gerçekten ihtiyacım var yeni telefona.Telefonu 3-4 ay sonra almayı düşünüyorum.Yaşım 14,biriktirdiğim paralar ile almayı düşünüyorum(2-3 yıldır birikim yapıyorum).
Kiminize göre telefona bu kadar para vermek mantıklı değil biliyorum.Zaten o yüzden en son sınırı yazdım 3600 diye.2800 veya 2700 TL'ye güzel telefon olursa onu da alırım tabii ki.Ayrıca alacağım teli gerçekten uzun bir süre kullanmak istiyorum ve aslında android kullanıcısı olarak android OS'sinden devam etmek istiyorum.Maddi durumum her yıl veya 2-3 yılda değiştirmeye elverişli değil.
Madem 2700-2800'e güzel telefon olursa alırsın o zaman Mİ9T seni memnun edecektir bunu Mİ9T kullanıcısı olarak söylüyorum bende en fazla 4 sene kullanmayı planlıyorum ondan sonra yoluma tekrar Xiaomi'den devam ederim ya da ileride durumum cok iyi olursa kendi paramı kazandığım zaman OnePlus'a geçerim
benim durumumda senden farksız değil bende istediğim zaman telefon değiştiremiyorum hem israf hem de aşırı lükse kaçıyor Mİ9T için ablamı zar zor ikna ettiğimi bilirim
edit: 5 yıl İPhone 5s kullandıktan sonra geçtim
edit: 2800'e aldım

AlteredTech

Profesör
onun için kendi paramızı kazanmamız ve maddi durumumuzun hatta iyi bir işimizin olması gerekiyor çünkü asgari ücret ile OnePlus almak imkansız
Sırf ilerde IMEI sorun çıkarmasın, bi de cihazı ailem alacağı için garantiye alıp RN8 Pro'yu seçtim. İş hayatına atılınca OnePlus'a geçeceğim.

Webhead

Profesör
Sırf ilerde IMEI sorun çıkarmasın, bi de cihazı ailem alacağı için garantiye alıp RN8 Pro'yu seçtim. İş hayatına atılınca OnePlus'a geçeceğim.
bende sırf ımeı sorun çıkarmasın diye aileme Mİ9T aldırdım bu arada bu telefon ailemin bana aldığı son telefon bundan sonra bana telefon almayacaklar

Bütçeyi çok açmak istemiyorum.Oneplus grubunda Emin Yılmaz diye bir abim var güvenilir midir?
Oneplus 7'nin bana yeteceğini düşünüyorum.

yusufyaman55

Üyecik
Hocam belki işine yarar akillialirim.com sitesi var bende geçende buldum çok pratik bir site olmuş. Telefonda aradığın bütün özellikleri fiyatını dizmişler. En iyisi bütçene göre ayarlıyorsun. Bir bakmanı öneririm

stat counter