Sigara Yanığı

Bu konuyu okuyanlar

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar herkese merhaba hemen konuya gireyim arkadaşımın elinde sigara vardı şakalışıyorduk o da elinde sigara olduğunu unutmuş boynumdan çekiyodu beni sigarası kül tablası gibi boynumda söndü 4-5 gündür bu şekilde duruyo 2. gün su topladı su topladıktan sonra bir değişim olmadı bilgisi olan varsa ne yapabileceğimle ilgili yardımcı olursa sevinirim .

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Doktora git merhem yazdır. Şimdiye kadar gitmediğin hata.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
benimde eskiden kolumda sigara sönmüştü.. 1 hafta sonra acısı geçerde izi 1-2 sene sürer söylim... Denize git o bölge güneş alsın soyulsun izi öyle geçer..

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
İzinin zor geçiceğini tahmin ediyorum dediğiniz gibi ama bi doktora gitsem iyi olucak galiba

- - - Mesaj Güncellendi - - -

birde su toplayan yeri patlatmış olsam iz vs. kalırmı

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Geçmiş olsun, Bu sigaranın varlığı bile zarar, icad eden cennet yüzü görmesin

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Amin , teşekkür ederim birde şu yanık izinde kurtulsaydım

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş öncelikle geçmiş olsun, sigara yanığı hiçbir şekilde geçmez kendini alıştırsan iyi edersin bir süre sonra sadece dikkatli bakınca belli olacak düzeye geliyor ama sen de çoktan alışmış olursun

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Sağolasın , internetten araştırdım felan geçmez diyor herkes tabi benim moral düştü görünüş olarakta rahatsız edici şu ramazan bitsinde bi denize giderim belki bi faydası olur.

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
İzinin zor geçiceğini tahmin ediyorum dediğiniz gibi ama bi doktora gitsem iyi olucak galiba

- - - Mesaj Güncellendi - - -

birde su toplayan yeri patlatmış olsam iz vs. kalırmı
aman kardeşim hele hele su toplamış yeri sakın patlatma bırak kendi kendine geçsin...
insan dersi çok enteresan çunki , fazla uğraşmaa yarayla kendi kendini yeniler zamanla. :)

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
İnşallah iyileşir teşekkür ederim randevumu aldım birde doktora sorayım ne dicek :)

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar hastaneye gittim doktor izi kalmaz geçer dedi birkaç ilaç yazdı ilgilenen arkadaşlarada teşekkür ederim ayrıca benzer bir durum yaşayan olursa doğruca doktora gitsin

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Su toplamis yeri patlatma o vücudun kendini tedavi etmesi, ayrica eczaneden silverdin krem al ancak es degeri olmasin gunde bir kere sur insallah iz kalmaz

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Sigara izi geçmez arkadaşlar, 15 senedir taşıdığım için biliyorum.

oz kızı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçmeyecek iz yoktur. eczaneden expigment diye bir krem var ondan al kullan. olamadı kışın glikolik asitle peeling yaparsın hiç bir şey kalmaz.

UzayArslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler benim sigara yanığı öle aman aman değil sadece sıyırdı ama kabuk bağladı su toplamadı izi kalırmı yoksa kremle fala geçer mi