Shiftdelete.net tapatalk hakkında ?

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Tapatalk olsa gerçekten güzel olurdu, ben tartışmalara girmek istemiyorum sadece Tapatalk'a geçersek sevineceğim onu söylüyorum :)

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Forum runner maalesef pek stabil çalışmıyor zaman aşımı hatasını çok sık veriyor özellikle mesaj atacağım zaman ve forum karman corman görünüyor kategori denen şey kalkıyor bildirimleri de görememek de cabası :)

Tapatalk'la da bildirimlerini göremeyeceksin hocam. Bunu en başından beri söylemeye çalışıyorum. Çünkü bizim bildirimlerimiz standart vBulletin bildirimlerinden çok daha falzası. :)

Neyse esas konuya girme sebebime dönelim.

Arkadaşlar istekleriniz doğrultusunda foruma Tapatalk'u ekleme kararı aldık. Kısa zaman sonra ekleme işlemi gerçekleştirilecektir, bilginize. :wink:

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Tapatalk'la da bildirimlerini göremeyeceksin hocam. Bunu en başından beri söylemeye çalışıyorum. Çünkü bizim bildirimlerimiz standart vBulletin bildirimlerinden çok daha falzası. :)

Neyse esas konuya girme sebebime dönelim.

Arkadaşlar istekleriniz doğrultusunda foruma Tapatalk'u ekleme kararı aldık. Kısa zaman sonra ekleme işlemi gerçekleştirilecektir, bilginize. :wink:

Işte bu çok güzel oldu:)

Yigit315

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bekliyoruz admin. İnşaallah hızlı bir şekilde eklenir. Çünkü tapatalk insanlara forumları sevdiren bi uygulama.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bu tapatalk'ın ücretsiz versiyonunu indirdim google+ ile giriş yaptım fakat yorum atamıyorum neden ?

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sdn üyeliğin le giriş yaptın mı [MENTION=337357]vasooo[/MENTION]