SDN Counter Strike: GO Turnuvası | SONUÇLANDI

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jagermeisterollev2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
elimde tec-9 awpden başka bir şey görmedim arkadaşlarımı diyorsan pingden mecburen aldılar

BY-niWli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
8 el oynadım zaten onunda 1 eli eco 2 eli awp 3el keleşti 2 el p90 oynamışım

mertsargan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Neden atmıyorum sınıf arkadaşım oktay beni bu turnuvaya davet etti onlara yardımcı olmamı söyledi. Super Massive B takımında oynadığımı söyledim yamyam ile birlikte tanıdığını düşünmüyorum bile ben bu turnuvanın zor olucağını düşünseydim rivajj ile woxici çağırırdım benim oynammama bile gerek kalmazdı ama siz basit oyuncularsınız. Sıradan bir oyunla maç aldık oyunumuzun %100ünü bile koymadık.
Kardeş sen baya uçmuşsunya yalanında bi dozu olur söylemiyim diyorumda tüm türkiye woxic i tanıyo ama o seni tanımıyo o nolcak ;);) hani sallarken dikkat ette açığını bulmasınlar...

yahyax105larx105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hic bir takımı tanımam ama sorun şu dün izlediğim maçta bile oyunu çevirmek için profesyonel bir takımından profesyonel bir oyuncu auto bile aldı sizin bu p90sanla dalga gecmeniz gayet saçma bence hocam
ona lafımız yok dostum bizde auto aldık
bizim oyunculara lafımız yok sözümüz hakemlere elleriyle verdiler oyunu onlara

AoweeN..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
8 el oto çeken adam şimdide p90 çekene mi ağlıyor pardon? 3 global var takımda nedense bitek 3 globalde 170 den aşşağı ping yoktu? Sizin pingleriniz en fazla 80 di kimin hakettiğini mi tartışıcaz? 170 pingle 20 veya 30 küsür adam vurduysam bunun suçlusu ne admindir ne de biz? Biz en baştan serverda sorun var derken sizin hoşunuza gitmemişmiydi server gayet iyi felan dediniz ne sıkıntı çıktı da servera laf atar oldunuz?

Olan oldu sonuç ortada uzatmayın profesyonelliğiniz size kalsın :) Adminlerden bu turnuvayı sonuçlandırmasını rica ediyoruz..

''WHY AFRAİD DİE''

BY-niWli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ayrıca long kapıda 2 sn de aynı adama awp ile düşen takımın oyuncuları bence takımımıza laf sölemesin

yahyax105larx105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Karşı takımdaki tek oyuncu olle dir diğerleri öyle takılmaya gelmiş gibi fakat adminler tanıdıkmıydı bilmiyorum iyi verdiler size oyunu

AoweeN..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
aynen yahyax bi sen oyuncusun zaten :) Artık susunda sevinelim biraz

mertsargan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aile terbiyesi ve etik konusunda seni tebrik ediyorum dostum pisleşmeden son ana kadar mücadele eden herkezin eline emeğine sağlık...

Muhammet Özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler herkesin eline sağlık hile varsa veya başka birşeyse adminler hakedeni yapar bence tartışmanın lüzumu yok herkesin bileğine sağlık.

jagermeisterollev2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben bileğimin hakkı ile aldığımı düşünüyorum hiç bir anlaşma veya farklı bir şey yok çok çok teşekkürler bu arada iyi akşamlar

yahyax105larx105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben bileğimin hakkı ile aldığımı düşünüyorum hiç bir anlaşma veya farklı bir şey yok çok çok teşekkürler bu arada iyi akşamlar
Size zaten lafımız yok iyi oynuyosunuz evet başa baş tı zaten oyun overtime düzgün yapılsaydi sizde kazanabilirdiniz evet fakat sizi avantajlı başlattı haksızlık yaptı şunuda bi kabul edin bi zahmet .s

ShynoLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş size olayı tek fotoğraf ile ifade etmek istiyorum :D da neyse :D

yahyax105larx105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Haklısınız tabi ki hiç bir şekilde lafım yok o olaya yanlıştı

Tebrikler kazandınız uzatmanın anlamı yok
Şöyle bi kurallara baktım da

"10) Herhangi bir kural ihlali olması durumunda lütfen kendiniz müdahale etmeyiniz. Kendiniz müdahale etmeniz durumunda haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Konuyu hemen ilgili moderatörlere belirtmelisiniz.(Elinizde var ise kanıt ile birlikte). Maçlarınız adminler tarafından izlenecektir."
diye bi kural var.

Peki Kural İhlalını Admin yaparsa kime şikayet edicez :)

ShynoLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tebrikler kazandınız uzatmanın anlamı yok
Şöyle bi kurallara baktım da

"10) Herhangi bir kural ihlali olması durumunda lütfen kendiniz müdahale etmeyiniz. Kendiniz müdahale etmeniz durumunda haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Konuyu hemen ilgili moderatörlere belirtmelisiniz.(Elinizde var ise kanıt ile birlikte). Maçlarınız adminler tarafından izlenecektir."
diye bi kural var.

Peki Kural İhlalını Admin yaparsa kime şikayet edicez :)
admin ne kural ihlali yapmış ? varsa kanıtınız başvurabilirsiniz :)

AoweeN..

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kural ihlali diye bisey biz yapmadık ki biz sorduk degisebilir miyiz diye degisin dediler sonrada 8 olan biter dediler 8 oldu bitti bu kadar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Şampiyon.JPG

Şampiyon Belli Oldu!
Why Afraid Die
Tebrikler arkadaşlar.

yahyax105larx105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Neyse hayırlısı olsun Haksızlığı yapan Admin forumda ama cevap vermeye yüzü yok sanırım :)

WHY AFRAİD DİE takımını tebrik ediyorum olan oldu artık yapıcak bişey yok

Maçı izleyen adminlerden

Quaresma(Caner Toygu)'ya teşekkür ediyorum en azından diğeri gibi kaçıp gitmedi konuşmaya halletmeye çalıştı.

tysagman(Taha Yusuf Sagman) Takım olarak 5 kişinin hakkını yemiştir.+ Artist artist chat tan sanki yenilin banane der gibi cevaplar verdigi için maç sonunda konuşup anlaşmak yerine kaçıp gittiği için ve şuanda hala forumda oldugu ve cevap bile yazmadıgı için hakkımı helal etmiyorum.

Herkese iyi forumlar.

Tekrardan Tebrikler Why Afraid Die

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Neyse hayırlısı olsun Haksızlığı yapan Admin forumda ama cevap vermeye yüzü yok sanırım :)

WHY AFRAİD DİE takımını tebrik ediyorum olan oldu artık yapıcak bişey yok

Maçı izleyen adminlerden

Quaresma(Caner Toygu)'ya teşekkür ediyorum en azından diğeri gibi kaçıp gitmedi konuşmaya halletmeye çalıştı.

tysagman(Taha Yusuf Sagman) Takım olarak 5 kişinin hakkını yemiştir.+ Artist artist chat tan sanki yenilin banane der gibi cevaplar verdigi için maç sonunda konuşup anlaşmak yerine kaçıp gittiği için ve şuanda hala forumda oldugu ve cevap bile yazmadıgı için hakkımı helal etmiyorum.

Herkese iyi forumlar.

Tekrardan Tebrikler Why Afraid Die
Uzun uzun açıklamaya yazmaya gerek bile yok koşullar aynı idi ve pingleri gördün hala konuşuyorsan zaten boş

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Zaten okumayi biliyomusun bilmiyorum olan oldu dedim tebrik ettim sanada hakkımı helal etmedigimi söyledim :)
Helal etme zaten hakkın yok istedgini yapabilirsin auto ile bende hakkı helal etmem. 5-0 dan mac verdiniz sucu millete bana atmayın

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Yenilginin sebebini kendinizde aramayı deneyin.

Tebrikler WhyAfraidDie :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar