SDN Counter Strike: GO Turnuvası | SONUÇLANDI

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jagermeisterollev2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hile olsam bunlar olur diyorum demomda kırmızı çizgiler trigger bot veya farklı bir şey görebiliyor musun?

BY-niWli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
+Olarak şunu söylüyorum kendilerini profesyonel olarak gösterene beyefendiler neden şuan burada bizimle maç atmak yerine SpaceSoldiers la filan antreman maçı atmıyorlar? Çok mu çok profesyonelsinizde egonuzu tatmin edemiyorsunuz.. 400saat,1.2k saat,40saat,600saat oynama saatleri ile oyun tecrübesini kısa sürede ezberlemeniz ve kendinizi profesyonel zannetmeniz oldukça acı verici bir durum :) MG1 adam ister gülsün ister oynasın mg2 yi bile rahat vuramaz adam bize 20 saydırdı neredeyse ve hala temiziz iddiasını ortaya atıyorsunuz .. Siz mi profesyonelsiniz? Neden ESL de siz yoksunuz yada SuperMassive de oynadıgına dair bir deliliniz yok profesyonel olman için ancak lisansının olması gerekli :) bunuda biz söylemeyelim
Tam 8 tane hesap alıp sattım gerçek rankım le di bu hesabıda boost yapıyorum silver 3 dü 2 hafta önce mg adam diyosun takımınızda seçkin usta muhafız vardı ? ayrıca 16 adam vurdum bunun 4 ü ks ydi

BY-niWli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
toplam 1k ya yakın oynamam var geçen sene marttan beri oynuyorum

jagermeisterollev2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu oyunda oynadığın süre mi oynuyor oynadığın oyunu yoksa bulunduğun lig mi? sadece yeteneklerin ve takım ruhun bizim takım ruhumuzda yeteneklerimizde gayet sağlamdı. Temiz oyun çıkarttık tabiri caizse tokatladık.

byukcell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
cidden bişey söylemek istemiyorum arkadaşlar lütfen uzatmayın bırakın kararı adminler versin... Allah büyük demişsin Aynen kardeş Allah büyüktür.

jagermeisterollev2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynen burda yada oyun içinde ağlamaya gerek yok beni temiz oyunumu oynadım tokatladım kolay gelsin dahada yazmam.

jagermeisterollev2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki :D adminler bile biz 16 - 0 yenildik böyle ağlamadık dedi neyse siz devam edin :D

jagermeisterollev2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben sakinim admin bey sadece açıklama yaptım lobimize gelip bize küfür eden onlar. :D

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bende Space ArmyS i destekliyorum[emoji106]

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
yahu bu maçları izleyen moderatör yok muydu? nasıl hile tartışması olur?

BY-niWli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yahu bu maçları izleyen moderatör yok muydu? nasıl hile tartışması olur?

Adminlerde karşı takıma aynen şunu yazdı 'zaten biz 16-0 yenildik 4 kişi bu kadar ağlamadık be kardeşim '.

Son düzenleyen moderatör:

BY-niWli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Maçı nerden izleyeceğiz. Yayın olacaktı ama?

Son düzenleyen moderatör:

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
"WhyAfraidDie" takımında hile kullanan oyuncu tespit edilmemiştir.

yahyax105larx105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anesthesia eSports olarak adminlerin bilgisizliği sayesinde kaybettik :) teşekkürler adminler :)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Champion.jpg

E spor'daki yapmadık uzatmaları bu şekilde yaptık.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Ayrıca Why Afraid Die'i tebrik ederim o pinglere rağmen rahat yendiler.

jagermeisterollev2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bakın bilgisizlik belki evet ama el insaf 175 ping ile 4 vs 1 el aldım yahu hakeden zaten ortadaydı elinize ayağınıza sağlık karşımıza gelipde en zevk aldığım takım sizdiniz diğerleri gibi ağlamadınız hiç olmazsa. Çok teşekkürler

mertsargan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
adminler böyle olmasını ön gördü hile diyen olursa yine demo hazırda
Hile diyen olmadı maç içinde gördük zaten... kimin hakedip kimin haketmediğinide ayrıca kafanda kurmanda beni güldürdü dostum. Şansınız vardı diyelim uzatmayalım bu turnuvanın hazırlanışındaki hatalarda ortaya çıkmasın ;)

yahyax105larx105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu arada hangi admin kayıt aldı bilmiyorum Yayın olmaması iyi olmuş rezil olurdunuz kaydıda silersiniz diye düşünüyorum.

BY-niWli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hile diyen olmadı maç içinde gördük zaten... kimin hakedip kimin haketmediğinide ayrıca kafanda kurmanda beni güldürdü dostum. Şansınız vardı diyelim uzatmayalım bu turnuvanın hazırlanışındaki hatalarda ortaya çıkmasın ;)
Ben şansa inanmam başarının tek sırrı çok çalışmaktır...

Cortez34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pro arkadasım hile vs.. muhabbeti yapmıyoruz farkında mısın ? oyunculugunu öne atıyorsun ama gerçekten konustugun kadar iş yok sende haberin olsun burda yeni baslayan cs goculara atarlanmak hoş degil. olay sadece kazanmak degil zevkli bir oyun düzenlenmesi oda bizim sayemizde olur? kac defa ömründe maca girdin bilmiyorum ama oyun duraklatılıp, daha dogrusu oyun sogutulup oyuncu değişikliği yapılmaz.

jagermeisterollev2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dostum hile dediniz demiyorum önce ki maçın oyuncuları söylediler bu maçın demosunada baksınlar diyorum bu arada şans diye bir şey yok 23 round şans mı olur :D neyse elinize sağlık güzel maçtı pinge rağmen

Muhammet Özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hic bir takımı tanımam ama sorun şu dün izlediğim maçta bile oyunu çevirmek için profesyonel bir takımından profesyonel bir oyuncu auto bile aldı sizin bu p90sanla dalga gecmeniz gayet saçma bence hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...