Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Memojjj

Öğrenci
15 Ocak 2017
36
4
8
39
Cihazımda 3-5 tane ufak diyebilecegim çizik var ve ölü piksel hatası yarın ölü piksel hatası diyerek garantiye vermeyi düşünüyorum sizce kabul ederlermi çiziklerin hepsi yüzeysel yani derin degiller 17 günlük cihaz degişim yaparlarmı teşekkürler...

Mert.konal

Asistan
26 Aralık 2016
134
10
18
25
Arkadaşlar yazılım güncelleme kısmına girip güncelleme kontrolü yaptigimda böyle bir uyarı veriyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170223-222610.png
    Screenshot_20170223-222610.png
    111.7 KB · Görüntüleme: 416

emreunal

Öğrenci
27 Eylül 2016
54
3
8
25
Arkadaşlar selamünaleyküm benim s7 edge ekraninda yeşil pembe çizgiler çıkmıştı ithaltçi garantili, garantiye gönderdim ekrani degistirim gönderdiler ama ahizeden ses gelmiyor acaba tekrar göndersem mi yoksa yazilimsal falan olabilir mi??

oguzokman

Asistan
5 Ağustos 2016
184
35
28
33
Ya bu telefonu kılıfsız kullanmak ne kadar premium hissi veriyor. Lakin korkmuyor değilim düşürürsek deli para girecek korkusuyla :D

Mert.konal

Asistan
26 Aralık 2016
134
10
18
25
Arkadaşlar selamünaleyküm benim s7 edge ekraninda yeşil pembe çizgiler çıkmıştı ithaltçi garantili, garantiye gönderdim ekrani degistirim gönderdiler ama ahizeden ses gelmiyor acaba tekrar göndersem mi yoksa yazilimsal falan olabilir mi??
Yazılımsal olacağını düşünmüyorum tekrar garantiye gönderip ahizeden ses gelmediğini belirtirseniz sorununuzu çözerler
--- Gönderi Güncellendi ---
Ya bu telefonu kılıfsız kullanmak ne kadar premium hissi veriyor. Lakin korkmuyor değilim düşürürsek deli para girecek korkusuyla :D
İnanılmaz bir premium hissi var söylediklerine tamamen katılıyorum ve o yüzden ben kılıfla kullanıyorum :D

emreunal

Öğrenci
27 Eylül 2016
54
3
8
25
Garantiden çok geç geliyo tam 13 günde yapildi ekran mecbur gönderecez artik
Bu arada güncellemeleri denetledim daha nougat gelmemis normal mi bu

Mert.konal

Asistan
26 Aralık 2016
134
10
18
25
Garantiden çok geç geliyo tam 13 günde yapildi ekran mecbur gönderecez artik
Bu arada güncellemeleri denetledim daha nougat gelmemis normal mi bu
Nougatın gelmemesi normal değil 10 gün oldu nougat çıkalı gelmiş olması lazım sürekli kontrol et güncellemeyi bu arada 13 gün kısa sürmüş aynı sorunu bende yaşadım ve 18 günde geldi :D yani bu konuda şanslısın :D

oguzokman

Asistan
5 Ağustos 2016
184
35
28
33
Yazılımsal olacağını düşünmüyorum tekrar garantiye gönderip ahizeden ses gelmediğini belirtirseniz sorununuzu çözerler
--- Gönderi Güncellendi ---

İnanılmaz bir premium hissi var söylediklerine tamamen katılıyorum ve o yüzden ben kılıfla kullanıyorum :D
Maalesef bende :D Evde kılıfsız kullanıyorum, dışarıda ise kılıflı :D

tugrul_27

Doçent
21 Ekim 2009
881
116
43
Arkadaşlar ben note 5 kullanıyorum ve S7 kullanan arkadaşlara bi sorum malum Android 7 güncellemesi yakın zamanda bize de gelecek inşallah merak ettiğim şey klavye kullanımı yani tahminler ne durum da zira marshmalllow da gayet güzel kullanımı var ama denediğim custom romlar da ki bu romlar orijinal note 5 romu ama beta bunlarda klavye pek iyi durumda değil yazması çok zor tahminler berbat ötesi sizde de durum aynı mı

Mert.konal

Asistan
26 Aralık 2016
134
10
18
25
Arkadaşlar ben note 5 kullanıyorum ve S7 kullanan arkadaşlara bi sorum malum Android 7 güncellemesi yakın zamanda bize de gelecek inşallah merak ettiğim şey klavye kullanımı yani tahminler ne durum da zira marshmalllow da gayet güzel kullanımı var ama denediğim custom romlar da ki bu romlar orijinal note 5 romu ama beta bunlarda klavye pek iyi durumda değil yazması çok zor tahminler berbat ötesi sizde de durum aynı mı
Hiç merak etme şu anda klavye bizde de iyi değil aynı sorunu bizde yaşıyoruz 6.0.1 deki klavyeyi arar oldum resmen bu pek hoşuma gitmedi tahmin yapamıyor şu an doğru düzgün ama güncellemelerle düzelecektir

ene49

Asistan
2 Temmuz 2016
283
61
28
43
S7 Nougat klavye tahminleri berbat.
Hatta yok denecek derecede.
Bildirim paneli beş para etmez.
Ram ise tuhaf olmuş.
Bazen boş ram 1.5GB oluyor bazende 2.4GB oluyor kendi kendine.
Ayarlarda özel kısayol olmaması çok kötü.
Sırf bunlar yüzünden marsmelowu arar oldum ama gerisi süper.