Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

mertcanyılmaz

Asistan
12 Temmuz 2012
141
19
18
Ekli dosyayı görüntüle 18226 resmi ekleyebildimmi bilmiyorum ama durum çubuğunda alarm ın yan tarafındaki daire içinde artı simgesinin ne olduğunu birtürlü bulamadım. Bilgisi olan yardımcı olabilirmi. Ayrıca mailler de ben açıp bakmadıkça bildirimi gelmiyor. Ayarlarına baktım sorun gözükmüyor. Güncellemeden sonra formatlamadım. Bundan kaynaklı olabilirmi acaba
Veri kullanımı kısıtlaması veri tasarrufu olarak arama yapın bulursunuz ayarlardan

mert-memic

Asistan
31 Ekim 2016
151
26
28
Ekli dosyayı görüntüle 18226 resmi ekleyebildimmi bilmiyorum ama durum çubuğunda alarm ın yan tarafındaki daire içinde artı simgesinin ne olduğunu birtürlü bulamadım. Bilgisi olan yardımcı olabilirmi. Ayrıca mailler de ben açıp bakmadıkça bildirimi gelmiyor. Ayarlarına baktım sorun gözükmüyor. Güncellemeden sonra formatlamadım. Bundan kaynaklı olabilirmi acaba
maiiler elle alan alınmış olabilir veya telefonu güç tasarufunda kullanıyorsanız ondan dolayı

Leventozkan

Öğrenci
20 Şubat 2017
4
0
1
44
Teşekkür ederim yardımlarınıza. Birini öğrenmiş oldum.
Mail sorununu devam etmekte ayarlarına baktım otomatik te senkronizasyon açık bildirim açık ama bildirim paneline düşmüyor mailler
Acaba maillerinde bu veri tasarrufu ile ilgisi olabilirmi
Deniyecem.

Buldum sorun veri tasarruf modundanmış. Kapatınca mailler gelmeye başladı yardımlarınıza teşekkkür ederim veri tasarrufunu öğrenemeseydim bunu da bulamazdım

Son düzenleme:

velidk

Öğrenci
20 Şubat 2017
3
0
1
52
mrb s7 edge telefonumu lg tv ye nasıl bağlarım kablolu veya kablosuz telefonun bütün içeriğini göstermesi lazım

sonerozkaynak

Asistan
25 Şubat 2014
157
39
28
39
Neye yarıyor bu?
Içine koyduğun dosya resim yada uygulama ne varsa gizliyor ayri bir telefon gibi düşün hicbir şekilde kimse ulaşamaz şifre ve parmak iziyle girebiliyorsun. Misal whatssapi güvenli klasöre taşı sonra telefondaki whatssapi sil sanki yüklü değilmiş gibi sadece güvenli klasörü açtıktan sonra uygulamayı görebiliyorsun. Aynı şekilde resimlerin dosyaların ne varsa içine koy ve hicbir şekilde ne bir dosya yöneticisinde nede bilgisaya bağladığında kesinlikle görünmez. Telefona root atsan dahi görünmez otomatik siliyor icindekileri root atarsan

oguzokman

Asistan
5 Ağustos 2016
184
35
28
33
Dostlar merhaba. Sizlere bir sorum olacak. Babama Galaxy grand prime+ telefon aldık ikinci bir telefon niyetine işi gereği. Fakat bu telefonda smart wiew özelliği yok sanırım ya da ben bulamadım. Televizyona bağlamak istiyoruz. Ben de s7edge var sorun yok bağlanıyor bu özellikle. Bu smart view özelliğini ekstra indirebiliyor muyuz ? Bana yardım ederseniz çok sevinirim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Dostlar merhaba. Sizlere bir sorum olacak. Babama Galaxy grand prime+ telefon aldık ikinci bir telefon niyetine işi gereği. Fakat bu telefonda smart wiew özelliği yok sanırım ya da ben bulamadım. Televizyona bağlamak istiyoruz. Ben de s7edge var sorun yok bağlanıyor bu özellikle. Bu smart view özelliğini ekstra indirebiliyor muyuz ? Bana yardım ederseniz çok sevinirim.
İnternette dolaştım ama bulamadım google, youtube gibi sitelerden. Siz değerli insanlardan yardım almak istiyorum :)

beyzabetül

Müdavim
Müdavim
1 Mayıs 2011
3,290
356
263
Telefonu su ile yıkayın sonrasında kurumasını bekleyin düzelecektir mikrofon önünde ince bir bez var onun delikleri süt yoğun olduğu için tıkanmış olabilir su ile temizlenir kullanırsınız sorunsuz şekilde
bence saçma bir öneri.telefon hiç suyla yıkanır mı.dalga geçtinizi düşünüyorum.yani telefon genelde sudan uzak tutulmalı deniliyor

Neslişahh

Öğrenci
20 Şubat 2017
11
3
3
35
Telefonu su ile yıkayın sonrasında kurumasını bekleyin düzelecektir mikrofon önünde ince bir bez var onun delikleri süt yoğun olduğu için tıkanmış olabilir su ile temizlenir kullanırsınız sorunsuz şekilde

Doğru söylüyor arkadaş suyla yıkayın sonra kurutun
Teşekkür ederim fikirleriniz için, evet mikrofonun bulunduğu nokta süt ile tıkanmış, telefonu temizlerken oraya dikkat etmemişim ben. Fark edip toplu iğneyle oradaki kalıntıyi aldım ve düzeldi telefonum. çok mutlu oldum..:)

Memojjj

Öğrenci
15 Ocak 2017
36
4
8
39
Kolay gelsin ben telefonumu bugun yanlısıkla düşürdüm açıkcası çok sert düştü ama koruyu ekran sayesinde ekrana fazla bişey olmadı sadece çizikler var biri boydan boya büyük bir çizik çizik diyorum ama öyle çok belli olmuyo çok dikkatli bakınca veya yandan bakınca belli oluyor 2-3 tane var tespit etmek bile zor oldu sorum şu bunlar ilerde bana sorun çıkarırmı arasına toz kaçması su kaçması vs. bide yok olması için önerebileceginiz şeyler varmı teşekkürler....

mrthnmmt

Öğrenci
21 Şubat 2017
3
0
1
31
Arkadaşlar s7edge için arka kapak ile ön cam aynı anda kulanılamıyor diye yorum okudum. (satıcı firma tarafından) Bu ne kadar doğru? Ön camı sağlıklı şekilde koruyacak, arka kapağı da aynı şekilde koruyacak kap öneriniz var mıdır? Arkası için spigen düşünüyorum ama ön cam için tavsiyeye ihtiyacım var.

sonerozkaynak

Asistan
25 Şubat 2014
157
39
28
39
Nasil yapicam ya girince desteklemiyor yaziyor
Telefonu kapat download moda al tuş kombinasyonunu internette ara şimdi yazmayayim tek tek sonra smart swici aç yukardaki menüden yazılım hatası kurtarma var ordan gir telefon başlatma var ordan telefonun marka ve seri noyu istiyor onu yaz telefonu kapatmadan cihaz hakkında da seri no var bi yere kopyala telefonun arkasında da yazar ama küçük okuyabilirsen modeli yazarken tam olarak yaz örnek SM-G930F ara de sonra S/N yani seri no isteyecek onu yaz ilerle 1 saate yakın sürüyor yeni yazılım indirmesi