Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

legolas162

Öğrenci
31 Ocak 2017
16
2
3
31
arkadaşlar s7 edge özel mod açılmıyor bi el atın lütfen çok zor durumdayım:(((tel rootlu ve android 6 yüklü)

cagrx105bey

Öğrenci
29 Ocak 2017
26
2
3
S7 edge den gta vicecity oynuyorum ama belli bir süre sonra oyun durdu hatası aliyorum üstelik google playdan satin aldim

oguzokman

Asistan
5 Ağustos 2016
184
35
28
33
Telefon hakkında görüşleriniz neler mesela ? Ne yapılsa daha iyi olurdu ? Ya da telefondan memnun musunuz ? :)

orhn91

Öğrenci
8 Şubat 2017
32
2
8
32
Merhaba cihazdan sildigim bazi resimler 5 dk sonra tekrar galeriye geliyor. Senkronizasyon açık kalsın istiyorum ancak o sildigim resimler galeriye gelsin istemiyorum.nereden silersem daha gelmez bu resimler. Samsung accont felan yazıyor

kosed

Asistan
3 Mayıs 2011
370
20
18
Merhaba cihazdan sildigim bazi resimler 5 dk sonra tekrar galeriye geliyor. Senkronizasyon açık kalsın istiyorum ancak o sildigim resimler galeriye gelsin istemiyorum.nereden silersem daha gelmez bu resimler. Samsung accont felan yazıyor

Samsung clouddan resimlerin senkronizasyonu kapalimi?

WinSome

Öğrenci
22 Şubat 2017
1
0
1
38
Merhaba.. S7 edge kullanıcısıyım. Son güncellemeden sonra whatsappdan gelen ekran bildirimi kapanmıyor mu acaba ?

sonerozkaynak

Asistan
25 Şubat 2014
157
39
28
39
S7 normal kullanim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170222-175638.png
    Screenshot_20170222-175638.png
    119.3 KB · Görüntüleme: 538

Bahadırozc

Öğrenci
22 Kasım 2016
76
13
8
26
Arkadaşlar telefondaki ekranı çanta cep vs karanlık yerlerde kapalı tut özelliği düzgün çalışmıyor? Özellikle bu güncellemeden sonra. Sorun ne olabilir? Bazı arkadaşlar sensör bozuk olabilir dedi ama ışık sensörü normal. Telefonu sıfırladım gene aynı sıkıntı? Yardımcı olur musunuz?

sonerozkaynak

Asistan
25 Şubat 2014
157
39
28
39
Arkadaşlar telefondaki ekranı çanta cep vs karanlık yerlerde kapalı tut özelliği düzgün çalışmıyor? Özellikle bu güncellemeden sonra. Sorun ne olabilir? Bazı arkadaşlar sensör bozuk olabilir dedi ama ışık sensörü normal. Telefonu sıfırladım gene aynı sıkıntı? Yardımcı olur musunuz?
Bu özellikte hem karanlık ortamda olacak hemde telefon hareket halinde olacak o şekilde çalışıyor

sonerozkaynak

Asistan
25 Şubat 2014
157
39
28
39
7.0 güncellemesi ne zaman geldi.ben bugün farketim :)
--- Gönderi Güncellendi ---

sanırım bendeki telefonun aynı sorunu sizin telefonda da var
Bu olay nadiren de olsa bazen yapabilir sistemsel bir çakışma olabilir sonuçta elektronik bir cihaz ram sıkışması olabilir. Son sistem bilgisayarlar bile bazen kitlenebiliyor. Ama bunu sıklıkla yapıyorsa eğer ya yüklediğiniz bir programdan kaynaklanabilir yada sorun vardır telefonda

Şirvan AVCI

Öğrenci
25 Temmuz 2016
29
8
3
32
Ekim'den bu yana İphone 7 Plus 2013'ten bu yana Apple ürünleri kullanıyordum. İos işletim sistemini çok beğeniyorum ama S7 Edge Nougat sürümünü gördüm arkadaşta. Çok beğendim ve S7 Edge aldım. Daha narin bir kasaya daha büyük ekran ve daha iyi bir pil ömrü. Uzun zamandır S7 Edge kullanan dostlara bir soru sormak istiyorum. Cihazımın performansı zamanla düşer mi ? Antivirüs kurmalıyım. Kurmalıysam bir öneriniz var mıdır ? :)

topalsolucan

Müdavim
Müdavim
25 Mart 2010
15,673
555
293
Ekim'den bu yana İphone 7 Plus 2013'ten bu yana Apple ürünleri kullanıyordum. İos işletim sistemini çok beğeniyorum ama S7 Edge Nougat sürümünü gördüm arkadaşta. Çok beğendim ve S7 Edge aldım. Daha narin bir kasaya daha büyük ekran ve daha iyi bir pil ömrü. Uzun zamandır S7 Edge kullanan dostlara bir soru sormak istiyorum. Cihazımın performansı zamanla düşer mi ? Antivirüs kurmalıyım. Kurmalıysam bir öneriniz var mıdır ? :)

Cihazın perfomansının zamanla düşmesi bir kenara, artar hocam. Androidde güncelleme geldikçe daha fazla iyileşme ve stabilite sağlanıyor. İos gibi yeni telefonları satmak için eski modelleri güncellemeyle hantallaştırmıyorlar. Antivirüs olayına gelince, ben 7 8 senedir Android kullanıyorum ve hiç antivirüs kullanmadım. her zaman en az 2 tane bankacılık uygulamasını aktif olarak kullanmışımdır, daha hiç başımı ağrıtacak bir olay yaşamadım. Üstelik Google play harici crackli uygulamalar bile kullanıyorum. :)

beyzabetül

Müdavim
Müdavim
1 Mayıs 2011
3,290
356
263
Bu olay nadiren de olsa bazen yapabilir sistemsel bir çakışma olabilir sonuçta elektronik bir cihaz ram sıkışması olabilir. Son sistem bilgisayarlar bile bazen kitlenebiliyor. Ama bunu sıklıkla yapıyorsa eğer ya yüklediğiniz bir programdan kaynaklanabilir yada sorun vardır telefonda

gün içerisinde kullanma esnasında en az 2-3 kez oluyor.bazende donduğunda telefondan motor sesi gibi hırıltı geliyor.servise 3 kez verdim sorun gözlenmedi diyerek iade etmişlerdi.programla alakası yok

Şirvan AVCI

Öğrenci
25 Temmuz 2016
29
8
3
32
Cihazın perfomansının zamanla düşmesi bir kenara, artar hocam. Androidde güncelleme geldikçe daha fazla iyileşme ve stabilite sağlanıyor. İos gibi yeni telefonları satmak için eski modelleri güncellemeyle hantallaştırmıyorlar. Antivirüs olayına gelince, ben 7 8 senedir Android kullanıyorum ve hiç antivirüs kullanmadım. her zaman en az 2 tane bankacılık uygulamasını aktif olarak kullanmışımdır, daha hiç başımı ağrıtacak bir olay yaşamadım. Üstelik Google play harici crackli uygulamalar bile kullanıyorum. :)
Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için. 4 gündür kullanıyorum cihazı gayet memnunum. :) Note 8 çıkarsa büyük ihtimalle Note serisine geçeceğim. :)

topalsolucan

Müdavim
Müdavim
25 Mart 2010
15,673
555
293
Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için. 4 gündür kullanıyorum cihazı gayet memnunum. :) Note 8 çıkarsa büyük ihtimalle Note serisine geçeceğim. :)

Telefona güncelleme gelip gelmemesi yada ilerde yavaşlaması seninin için sorun olmazki o zaman, çorap değiştirir gibi telefon değiştiriyosun. :)

Neslişahh

Öğrenci
20 Şubat 2017
11
3
3
35
Abim ve ben s7 edge kullanıyoruz, o siyahını aldı ben gold rengini..
Ama abim telefon boyutu büyük geliyor, cebimde taşımak zor oluyor diye.
Dün iphone 6s aldı..
Abimin dediği ilk cümle;
"S7 edge hız olarak ıphone'nun cok çok üstünde.."

Bence de öyle..
Seni çok seviyorum canım telefonum..:)

Siz de hız olarak telefonunuzdan memnun musunuz arkadaşlar??

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Müdavim
16 Eylül 2016
8,217
3,025
293
21
Note 7 tekrar piyasaya sürülecek deniyor. Çıksa alır mıydınız bekleyenler?
Ben param olsa alırdım:)

oguzokman

Asistan
5 Ağustos 2016
184
35
28
33
Note 7 tekrar piyasaya sürülecek deniyor. Çıksa alır mıydınız bekleyenler?
Ben param olsa alırdım:)
Açıkcası alırdım. Ben de note 7 vardı zaten patlak verince olaylar geri vermek zorunda kaldım ki hayatımda pişman olduğum nadir anlardan birisidir bu olay. Keşke vermeseydim :) Açıkcası note 8 i bekliyorum. S7 edge siyah renk var şu anda bende. Bu telefondan da memnunum ama note serisi bir başka benim için ne yalan söyleyeyim. NOTE 8 favorim olacak gibi.