Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

trainspotting

Öğrenci
24 Ekim 2012
65
3
8
cda66632f2cf8aeb34474b363b92050d.jpg

Nougattan sonra s healty bu hatayı veriyo denk gelen var mı

erdem ateş

Öğrenci
26 Şubat 2017
5
0
1
34
kesinlikle samsung almayın s7 edge aldım aldığım günden beri donup kitleniyor servis değiştirmiyor hakem heyetiyle uğraşıyorum.aynı sorun pek çok kişide mevcut

orhn91

Öğrenci
8 Şubat 2017
32
2
8
32
çevremde alan 5 kişiden 3 ünde mevcut.apple fanı olsaydım apple alır kullanırdım
çevremde ve bende s7 edge var. bu olayda yalan söylüyorsunuz. asla donma yaşamadık o kadar kasıntı yapacak şey indirdim yine de tık demiyor. apple foruma gidiniz.
--- Gönderi Güncellendi ---
s7 edge de chrome de sayfalarda gezinirken geçmişi siliyorum ancak aradığım şeyin baş harfini yazarken yine aradığım kelime karşıma çıkıyor. birde mesajlaşırken sık kullanılan kelimeleri kaldırmak istiyorum onu nasıl kaldırabilirim.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
16 Eylül 2016
8,217
3,025
293
21
çevremde ve bende s7 edge var. bu olayda yalan söylüyorsunuz. asla donma yaşamadık o kadar kasıntı yapacak şey indirdim yine de tık demiyor. apple foruma gidiniz.
s7 edge de chrome de sayfalarda gezinirken geçmişi siliyorum ancak aradığım şeyin baş harfini yazarken yine aradığım kelime karşıma çıkıyor. birde mesajlaşırken sık kullanılan kelimeleri kaldırmak istiyorum onu nasıl kaldırabilirim.
Kelimeye uzunca basılı tut. Sonra kaldır.

orhn91

Öğrenci
8 Şubat 2017
32
2
8
32
Teşekkür ederim bir de son soru olarak ayarlarda hesaplar kısmında samsung clouda giriyorum orada samsung storage sürekli hesaplanıyor diyor ve saatlerdir hesaplaamıyor bu nedir?

Mert.konal

Asistan
26 Aralık 2016
134
10
18
25
Bende iphone 4'ten geçtim. Ama normal s7'ye. Çok memnunum. İlk başta yadırgadım tabi de[emoji1] 2 gün sonra iphone ekranını nasıl kullanmışım kaç yıl dedim[emoji1]
İphone tercih etmedim edeceğimi de düşünmüyorum s7 edge almadan önce s3 mini kullandım 4 sene artık 4. senenin sonunda telefon emekliye ayrılma vakti gelmişti :) iyiki s7 edge aldım çok memnunum kullanınca da hak vereceksiniz :D Alacaklara şimdiden hayırlı olsun :D

Yasir Polat

Öğrenci
26 Şubat 2017
1
0
1
24
Ben HepsiBuradadan Disbütör Garantili S7 edge aldım ve android 7.0 gelmedi samsung ile görüştüm aldıgınız yere başvurun dediler hepsiburada cevap bile vermedi smart swich ile güncellemeyi denetim ama güncelleme yapmıyor bir bilgisi olan varmı odin ile yüklersem root yerine geçip garanti bozulurmu acaba
Beyler Bunun İçin Android 7.0 Odin Şeyini Nasıl Bularim Odin İçin Yüklemek İstiyorumda G935FXXU1BPJJ

Son düzenleme:
15 Mart 2016
562
35
28
15
Ben HepsiBuradadan Disbütör Garantili S7 edge aldım ve android 7.0 gelmedi samsung ile görüştüm aldıgınız yere başvurun dediler hepsiburada cevap bile vermedi smart swich ile güncellemeyi denetim ama güncelleme yapmıyor bir bilgisi olan varmı odin ile yüklersem root yerine geçip garanti bozulurmu acaba
Beyler Bunun İçin Android 7.0 Odin Şeyini Nasıl Bularim Odin İçin Yüklemek İstiyorumda G935FXXU1BPJJ
G935F Galaxy S7 Edge TUR-G935FXXU1DQB7_7.0_Resmi & Factory_Firmware_13_02_2017 - Galaxy S7 Edge Firmware (Stock Rom) Bölümü
Surdan bir bakın yaparsınız büyük ihtimal