Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

ene49

Asistan
2 Temmuz 2016
283
61
28
43
Beyler telefonu formatlamak istiyorum. Şimdi formatlarsam android 6 ya mı döner yoksa android 7 mi kalır?
Android 7 de kalır.
Formatla asla Android 6 ya dönmez.
Mesela ben Android 7 yi yükler yüklemez format attım. Data factory reset ve wipe cache partition yaparak ondan sonra Andrid 7 yi kullanmaya başladım.

orhn91

Öğrenci
8 Şubat 2017
32
2
8
32
Arkadaşlar galeride bazı resimlerin üstünde böyle bulut gibi bi işaret cikiyo bazılarında ok işareti çıkıyor bu ne anlama geliyor

Ekli dosyalar

• 20170226_201950.png
    20170226_201950.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 530
  • 20170226_201950.png
    20170226_201950.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 499

Leventozkan

Öğrenci
20 Şubat 2017
4
0
1
44
Merhaba
S7 edge kullanıcısıyım. Geçen hafta telefona yüklü bazı uygulama ve oyunları telefonda yer açılsın diye sd karta taşıdım. Telefonu bu sabah yeniden başlattım sd karta taşıdığım uygulama ve oyunlar kayboldu. Sorun ne olabilir. Nerde yanlış yaptım. Yardımcı olursanız sevinirim.

benmali

Öğrenci
3 Aralık 2016
14
2
3
53
Hemen hemen tüm internet browser'lar birbirinin aynı mantıkla çalışır. Kimi sesli komut ekler, kimi klavye ekler, kimi kısa yollar ekler. Sonuçta hepsi aynı amaca hizmet eder. Diğerlerini de deneyip, kendi kullanım amacınıza en iyi hizmet edeni siz seçmelisiniz. Google Chrome, Dolphin, Firefox en yaygın olarak kullanılan brovser'lardır. Tabi bunun yanı sıra daha onlarca browser mevcuttur. Siz yaygın kullanılanları deneyin derim...

Leventozkan

Öğrenci
20 Şubat 2017
4
0
1
44
Merhaba
S7 edge kullanıcısıyım. Geçen hafta telefona yüklü bazı uygulama ve oyunları telefonda yer açılsın diye sd karta taşıdım. Telefonu bu sabah yeniden başlattım sd karta taşıdığım uygulama ve oyunlar kayboldu. Sorun ne olabilir. Nerde yanlış yaptım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Uygulamalar telefondan silinmiş görünüyor. Markete girdiğimde yükleme yapılması gerektiğini gösteriyor

kosed

Asistan
3 Mayıs 2011
370
20
18
Arkadaşlar galeride bazı resimlerin üstünde böyle bulut gibi bi işaret cikiyo bazılarında ok işareti çıkıyor bu ne anlama geliyor
Samsung cloudda fotograf yedekleme aciksa cekilen veya indirilen fotograflar otomatikmen cloda yukluyor bulut isaretide clodda yuklu oldugunu gosteriyor. Fotograflarin senkronizasyonunu kapatirsan gider o sekiller.

Neslişahh

Öğrenci
20 Şubat 2017
11
3
3
35
Benim telefonda bana gönderilen smsler garip bir şekilde mobil veriyi açınca geliyor ve gelişmiş mesajlaşma yazıyor..
Bilgisi olan var mı acaba ?

nuclearmoonrise

Doçent
26 Mayıs 2016
762
181
43
26
Beyler edge panelini açmak için sağ veya sol tarafa ayarladığımız bi çizgi var ya. Onun şeffaflığını nasıl ayarlayabiliyoruz. android 7. de bulamadım.

emreunal

Öğrenci
27 Eylül 2016
54
3
8
25
Arkadaşlar benim s7edgenin ekranı değisti ekranın değişmesi su geçirmezlik özelliğini kaybettirir mi

WhereIsMyMind

Öğrenci
31 Ocak 2013
75
1
8
Arkadaşlar siz telefonu hangi çözünürlükte kullanıyorsunuz ? qhd ve full hd arasında pil kullanım farkı var mıdır? Performansı sorma gereği duymuyorum zaten her çok güçlü bir telefon.

Knock0ut

Asistan
20 Ocak 2017
304
60
28
30
Ben 4 saat civari ekran suresi aliyordum. Farkettim ki kullandikca telefonu daha uzun oluyor. Telefon beklemedeyken ciddi anlamda sarj yiyor. Gece uyumadan once 85 ise uyandigimda 80-79 oluyor. Normal mi? Always on kapali.

SalihKarademir

Asistan
14 Eylül 2016
144
27
28
26
Arkadaşlar koruyucu cam takılı ama ekrana zor bsiyorum hatta sol alt tarafına bastirmadan bsmiyorim bile a harfine bsmaknicin baya bstirmam gerekiyor bunu cami tam üstüne nasıl oturturum

oguzokman

Asistan
5 Ağustos 2016
184
35
28
33
Yok klin falan değil geçen ki de aynı maekeydi oju 3 ay kullandım
Sanırım klavye ile ilgili bir sıkıntı var senin :) :) :) Dostum benden tavsiye spigen kullan. Kırılmaz cam gibi değil de daha çok çizilmeleri ve küçük darbelere karşı baya etkili. Dokunmatik ile ilgili de çok sorun yaşamazsın. Ben 6 aydır kullanıyorum gayet iyi. Parmak izi de tutmuyor çok fazla.

run176

Öğrenci
28 Şubat 2017
3
0
1
33
Herkese merhaba telefonu almayı düşünüyorum ama parmak izi okuyucunun çok kolay çizildiği söyleniyor. Uzun süredir kullananlar bu konu hakkında yorum yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

oguzokman

Asistan
5 Ağustos 2016
184
35
28
33
Herkese merhaba telefonu almayı düşünüyorum ama parmak izi okuyucunun çok kolay çizildiği söyleniyor. Uzun süredir kullananlar bu konu hakkında yorum yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
6 ay oldu arkadaşım. Daha bir tane çizik yok telefonumda. Tek şikayetçi olduğum konu parmak izi çok tutuyor ekran ve arka tarafı.

Black15

Asistan
25 Temmuz 2016
470
151
43
23
2 aydır düz s7 kullanıyorum. Bu sürede parmak izi okuyucusunda bir tane kılcal çizik oluştu. Ama parmak izi okumasında bu durum herhangi bir sorun oluşturmadı.