Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

M

Murat Burç

SDN Okuru
Düz s7 ile 2.75 gün(3gün 18.00 gibi bitti ) gün pil ömrü almıştım 5.5 saat ekran süresi vardı.
Güncelleme olmuş bence

Zed12

Öğrenci
2 Mart 2017
9
0
1
32
desinler önemli olan aksak yönleri nelerdir kronik sorunları vs birde gold renk mi siyah mi

M

Murat Burç

SDN Okuru
desinler önemli olan aksak yönleri nelerdir kronik sorunları vs birde gold renk mi siyah mi
Birinin korink sorunu vardı servis baya uğraştırdı.
1 tane gördüm sorunlu başka görmedim.
Siyah renk edge ekranı belli etmiyor diyorlar. goldu ben beğenmiyorum ya gümüş ya mavi.
Ben mavi alırdım herhalde

Zed12

Öğrenci
2 Mart 2017
9
0
1
32
Birinin korink sorunu vardı servis baya uğraştırdı.
1 tane gördüm sorunlu başka görmedim.
Siyah renk edge ekranı belli etmiyor diyorlar. goldu ben beğenmiyorum ya gümüş ya mavi.
Ben mavi alırdım herhalde
HOCAM MAVİ GÜZELDE ÜCRETLERİ ÇOK YÜKSEK GOLD VE SİYAHA GÖRE BENİM BAKTIĞIM YERDE

Kberk06

Öğrenci
29 Haziran 2015
77
2
8
Dediğim gibi ekran süresinde sıkıntım böyle
--- Gönderi Güncellendi ---
buda bugünki sürem,1 ay olacak alalı

Ekli dosyalar

• a2b0a744-564a-4e0a-a97d-3a0acd33745a.jpg
    a2b0a744-564a-4e0a-a97d-3a0acd33745a.jpg
    60.5 KB · Görüntüleme: 263
  • 921340bb-1980-44a1-919c-9fe9429d0200.jpg
    921340bb-1980-44a1-919c-9fe9429d0200.jpg
    39.7 KB · Görüntüleme: 531
  • 80e1665a-6181-4150-b423-adf0e4194726.jpg
    80e1665a-6181-4150-b423-adf0e4194726.jpg
    60.4 KB · Görüntüleme: 326
  • 921340bb-1980-44a1-919c-9fe9429d0200.jpg
    921340bb-1980-44a1-919c-9fe9429d0200.jpg
    40.1 KB · Görüntüleme: 505

MustafaHan1

Öğrenci
5 Nisan 2016
40
6
8
Arkadaşlar. Hattımı değiştirmek istiyorum. Vodafone de 4.5 g de sıkıntılar oluyor diye yazıldı bu konuda daha önce. Acaba problem çözüldü mü? Vodafone kullanan arkadaşlar şuan bir sıkıntı yaşıyor mu acaba? Cevap verebilir misiniz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
7.0 güncellemesinden mi bahsediyorsunuz acaba ve kullandığınız cihazda kapattığınız uygulama yada bir yöntem var mı bu 3 gün içerisinde
Ekran türü amoled sinema
Kullanmadığım uygulamarlın bildğirm göndermesini kapattım.
Gereksiz uygulamarlı devre dışı bıraktım.
Güç tassaru 720p ve işlemci sınırlaması açıktı.
Sizin durumu gördüm Allah yardımcının olsun öncelikle.
Eğer bilgisayar erişiminiz varsa smart switchden temiz bir yazılım yükelyin ve bir kaç gün temiz kullanın cihazı durum değişecek mi bakın

burak0603

Asistan
28 Aralık 2016
115
10
18
27
Beyler telefonu magaza disindan uygulama yukledim.Smart Manager surekli tehlikeli yazilim falan deyip duruyor.Bildirimleride cok sarj yiyor ekran kapaliyken surekli mavi isigi kullandiriyor.Bildirimlerinide devre disi birakamiyorum.Oneriniz var mi ?

Black15

Asistan
25 Temmuz 2016
470
151
43
23
Tartıştığımız yöneticiler dahil, buranın emektarları forumu bıraktığından beri durum böyle

tugrul_27

Doçent
21 Ekim 2009
881
116
43
Kurulumu nasıl yaptın 6.0.1 üzerinden yani ota yoluylamı yoksa odin üzerinden kendin mi yükledin sana tavsiyem yedek alıp temiz bi kurulum yapman yönünde olacak eğer ki temiz kurulmadan sonra ve bir hafta deneme sürecinden sonra hala bataryan bu şekilde olursa mutlaka servise verip cihazı test ettirmeni önerim batarya işlemci vs vs

hkndmrlp42

Profesör
2 Ağustos 2015
1,614
145
243
Selam arkadaşlar. Bir zamanlar sıkı note 5 kullanıcısı olarak ve şimdi s7 modeli ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Gold platinium rengini almak zorunda kaldım. Konya'da baktığım büyük bir bölgede başka renk seçeneği yoktu. Telefona 2 güncelleme geldi. İlki küçük, diğeri nougat güncellemesi.

Touchwizden uzak kalınca yabancılaşmışım. S7 için bilmem gereken ince detaylar, ayarlar varmıdır ?

Mert.konal

Asistan
26 Aralık 2016
134
10
18
25
Ben gold rengini kullanıyorum gayet güzel ekranı belli ediyor ama gümüş rengini de tercih edebilirsin cihazı kesinlikle almanı tavsiye ederim yani buradakilerin de dediği gibi %95 tavsiye eder yani herkes memnun sorun yok taş gibi canavar cihaz 9 aydır kullanıyorum memnunum
Muhtemelen bataryada sorun olabilir servisle görüşüp durumu anlatın yardımcı olacaklardır
Muhtemelen bataryada sorun olabilir servisle görüşüp durumu a
Arkadaşlar. Hattımı değiştirmek istiyorum. Vodafone de 4.5 g de sıkıntılar oluyor diye yazıldı bu konuda daha önce. Acaba problem çözüldü mü? Vodafone kullanan arkadaşlar şuan bir sıkıntı yaşıyor mu acaba? Cevap verebilir misiniz.
Ben herhangi bi sorun yaşamıyorum ayrıca cihazı aldığım günden bu yana 4.5 g kullanıyorum ve vodafone voLTE desteği de veriyor onu da kullanıyorum herhangi bi sorun yaşamadım

keremtunaa

Asistan
8 Aralık 2014
332
19
18
Arkadaşlar selamlar. Eski bir Note 4 kullanıcısı olarak telefonun 6 kere servise gitmesi sebebiyle Tüketici Mahkemesi'ne başvurup paramı iade almıştım ve bununla birlikte 1 yıldır Sony Xperia Z5 kullanıyorum. Telefonun ekran süresi 2.5 saat ile 3.5 saat arasında değişiyor ve pili hızlı bir şekilde bitiyor. 2 güne kadar pil ömrü dedikleri koca bir yalanmış bunu gördüm. Eski bir Samsung kullanıcısı olarak Exynos işlemcili Note 4'ümde 6 saat ekran süresi aldığım oluyordu. Telefonumu satıp S7 Edge almam durumunda batarya ömrü konusunda görüşlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum arkadaşlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar selamlar. Eski bir Note 4 kullanıcısı olarak telefonun 6 kere servise gitmesi sebebiyle Tüketici Mahkemesi'ne başvurup paramı iade almıştım ve bununla birlikte 1 yıldır Sony Xperia Z5 kullanıyorum. Telefonun ekran süresi 2.5 saat ile 3.5 saat arasında değişiyor ve pili hızlı bir şekilde bitiyor. 2 güne kadar pil ömrü dedikleri koca bir yalanmış bunu gördüm. Eski bir Samsung kullanıcısı olarak Exynos işlemcili Note 4'ümde 6 saat ekran süresi aldığım oluyordu. Telefonumu satıp S7 Edge almam durumunda batarya ömrü konusunda görüşlerinizi paylaşırsanız mutlu olurum arkadaşlar.
S7 var pil ömrüm iyi.
Ama bütçen varsa S7 edge alma S8 bekle
Hali hazırda 3300-3600 fiyatıyla S7 Edge bence pahalı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ekran süresi olarak kaç saat alıyorsunuz? Maksimum kaç saat aldınız?
Ben ekran süresine eskiden takılırdım da şimdi takılmıyorum.
şarja taktıktan sonra 3.günde saat 18.00 gibi şarj bittiğinde 5.5 saat ekran süresi aldığımıda biliyorum.
7 saat ekran süresi aldığımıda 3 saat ekran süresi aldığımıda. Tek söylebileceğim telefonun şarjı iyi gidiyor. Sizin ne yaptığınıza bakar kameraya girip surround shot gibi anormal işlerle uğraşırsanız. Kalkıp cihazı çok zorlayan işler yaparsanız 2.5-3 saat ekran süresi bile alırsınız.
Tek söyleyebileceğim şarjı iyi gidiyor.

keremtunaa

Asistan
8 Aralık 2014
332
19
18
Ben ekran süresine eskiden takılırdım da şimdi takılmıyorum.
şarja taktıktan sonra 3.günde saat 18.00 gibi şarj bittiğinde 5.5 saat ekran süresi aldığımıda biliyorum.
7 saat ekran süresi aldığımıda 3 saat ekran süresi aldığımıda. Tek söylebileceğim telefonun şarjı iyi gidiyor. Sizin ne yaptığınıza bakar kameraya girip surround shot gibi anormal işlerle uğraşırsanız. Kalkıp cihazı çok zorlayan işler yaparsanız 2.5-3 saat ekran süresi bile alırsınız.
Tek söyleyebileceğim şarjı iyi gidiyor.
Muhasebeciyim. 4.5G ve wifi açık, senkronizasyon açık. Arada sosyal medyaya bakarım facebook, twitter, instagram. Whatsapptan yazdığım mesaj günde 10, 20 cümleyi geçmez, genelde işim müşterilerimle. Günde 2 3 fotoğraf çekerim o da işimle ilgili. Onun dışında powerbankla geziyorum akşam saat 4.00, 4.30 gibi pil %15 de oluyor. Tasarruf modu bile hikaye bana göre hiç farketmedi. Sabah 7'de çekerim, akşam saat 5 gibi şarjı biter. 2 güne kadar pil ömrü dedikleri telefonun durumu bu ne yazık ki. Note 4'de oyun bile oynardım ve telefon çok rahat gece yatana kadar beni götürürdü.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Muhasebeciyim. 4.5G ve wifi açık, senkronizasyon açık. Arada sosyal medyaya bakarım facebook, twitter, instagram. Whatsapptan yazdığım mesaj günde 10, 20 cümleyi geçmez, genelde işim müşterilerimle. Günde 2 3 fotoğraf çekerim o da işimle ilgili. Onun dışında powerbankla geziyorum akşam saat 4.00, 4.30 gibi pil %15 de oluyor. Tasarruf modu bile hikaye bana göre hiç farketmedi. Sabah 7'de çekerim, akşam saat 5 gibi şarjı biter. 2 güne kadar pil ömrü dedikleri telefonun durumu bu ne yazık ki. Note 4'de oyun bile oynardım ve telefon çok rahat gece yatana kadar beni götürürdü.
S7 Edge günü çıkarır. Ekran süresi ne kadar alırsınız bilemem. Ama 3600 çok para şuan s7 edge için. S8 bekleyin. 10nm teknolojisi güzel olucak

Neslişahh

Öğrenci
20 Şubat 2017
11
3
3
35
Arkadaslar bu son guncellemeden sonra s7 edge şarj daha mı çabuk bitiyor bana mı öyle geliyor??
Kullanım olarak herhangi bir fark yok aslında, guncellemeden önce 1bucuk 2 gün giden sarjim, şimdi 1 gün gidiyor.
Aynı durumu yaşayan var mı?

beyzabetül

Profesör
1 Mayıs 2011
3,290
356
263
samsung members ne oluyor?kişisel verilerimin toplanmasına izin vermediğimden uygulamaya giremiyorum

cagrx105bey

Öğrenci
29 Ocak 2017
26
2
3
Beyler s7 edge ye gta san andreas yükledim full grafikte oynuyorum kasiyor bide oyun icinde hareket ederken falan bazi yerler bozulup düzeliyo. Bukadar para verip telefona bu sorunu yasamak üzdü açıkcasi bide oyundan atiyo 5 dk oynayinca