Samsung Galaxy S4

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu yere düşürdüm ekran açılmadı o yüzden bir telefoncuda 550 liraya ekran değişimi yaptırdım telefoncu ekranın orjinal olduğunu söylüyor ama bildirim ışığı normalden daha düşük yanıyor yani eskiden öyle değildi ben bu ekranın orjinal olup olmadığını nerden anlayabilirim.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ekrnain orjinal oldugunu zor anlarsın. Sende suç gonder bi samsung servisine nasil olsa zaten hata sende. Samsung aynı paraya takip gönterecek yani

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekrnain orjinal oldugunu zor anlarsın. Sende suç gonder bi samsung servisine nasil olsa zaten hata sende. Samsung aynı paraya takip gönterecek yani

Onu da düşündüm ama samsung servisinde çok beklerdim telefoncu 1 günde değiştirdi

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Tamm da simdi ne olduğunu bilmiyorsun hem madem telefoncuya ysptitacaktin beri Cakma takyirsaydin be kardesim. Kutusu felan verdimu ekranının

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Onu da düşündüm ama samsung servisinde çok beklerdim telefoncu 1 günde değiştirdi

350 liraya değiştirebilirdiniz.... üstelik garantiden de oldunuz. büyük ihtimalle yan sanayi ekran takılmıştır

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Telefonu yere düşürdüm ekran açılmadı o yüzden bir telefoncuda 550 liraya ekran değişimi yaptırdım telefoncu ekranın orjinal olduğunu söylüyor ama bildirim ışığı normalden daha düşük yanıyor yani eskiden öyle değildi ben bu ekranın orjinal olup olmadığını nerden anlayabilirim.
kardeş telefonun ekranının orjinal oldugunu zor anlarsın sahte ekranlar bile orjinallerinden zor ayrılıyor.... sen yanlış yapmıssın samsung servisine verecektin o sana yapıp verecektin biraz bekletirler ama sabırlı olup beklemek bundan daha iyi...

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş telefonun ekranının orjinal oldugunu zor anlarsın sahte ekranlar bile orjinallerinden zor ayrılıyor.... sen yanlış yapmıssın samsung servisine verecektin o sana yapıp verecektin biraz bekletirler ama sabırlı olup beklemek bundan daha iyi...

o zaman problem yok ayırt edilemiyorsa servis te yapsa farkedemeyiz onun orjinalliği sorgulanır

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eğer çevrende başka s4 kullanan varsa git karşılastır aynı resmi falan aç anlarsın

huseyinacar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam orjinal olmayan ekran normalden daha solgun dur. ayrıca dışarıda düzgün takılmadıysa ekrana toz girme oluyor

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
o zaman problem yok ayırt edilemiyorsa servis te yapsa farkedemeyiz onun orjinalliği sorgulanır
farkı anca dokunmatik hassasiyeti ekran netliği renk üretimi gibi konulardan anlarsın oda profesyonel biri bakması lazım....