gogobaba

Asistan
19 Şubat 2007
103
46
28
Mağaza : sevimlitelekom
Zizo Galaxy Note 8 Bolt Serisi Kickstand Kılıf (MIL-STD-810G)
Black/Black
1 Adet
198,96 TL
Mağazaya Soru Sor
ONAYLANDI
Aras
En geç 21 Şubat Çarşamba günü kargoya verilir.
Ücretsiz Kargo
İptal Talep Et

ÜRÜNÜN SİPARİŞİNİ VERDİM KULLANDIĞIMDA KILIF ALACAK ARKADAŞLARA BİLGİ VERECEĞİM BİLGİNİZ OLSUN ŞİMDİDEN KILIF ALACAK OLAN ARKADAŞLARIMIZ AZ DAHA SABREDİN.
Black/Black
1 Adet
198,96 TL
Mağazaya Soru Sor
ONAYLANDI
Aras
Ücretsiz Kargo
İptal Talep Et

ÜRÜNÜN SİPARİŞİNİ VERDİM KULLANDIĞIMDA KILIF ALACAK ARKADAŞLARA BİLGİ VERECEĞİM BİLGİNİZ OLSUN ŞİMDİDEN KILIF ALACAK OLAN ARKADAŞLARIMIZ AZ DAHA SABREDİN.

ben, arkadaşlarım ve kuzenlerim kullanıyoruz. elimizde ihtiyaç fazlası kutusunda , orjinal olarak var. full kutu içeriğ amerikadaki zizowireless de satılan orjinal ürün
bakabilirsiniz. elden satıyorum.

Zizo Samsung Galaxy Note 8 Bolt Kılıf + tempered (MIL-STD-810G) - Plastik Telefon Kılıfları sahibinden.com'da - 523712173

Arama Sonucu - sahibinden.com

burakaltun

Asistan
6 Kasım 2017
252
43
28
42
Arkadaslar bayadır bu klıfı ariyodum en sonunda cinliler yapti orjinal fiyati 250 tl aldim ben hemen ihtiyaci olan veya arayan varsa diye paylasiyorum.7dolara aldim samsung protective case in aynisi
Samsung Galaxy Note 8 S8 Artı Lüks Akıllı Standı Kapak Samsung Not 8 Vaka TPU Kenar Sert PC Plastik Kasa Note8
Case For Samsung Galaxy Note 8 S8 Plus Luxury Smart Stand Cover For Samsung Note 8 Case TPU Edge + Hard PC Plastic Case Note8-in Fitted Cases from Cellphones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
(from AliExpress Android)

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
6 Şubat 2018
35
20
8
ben, arkadaşlarım ve kuzenlerim kullanıyoruz. elimizde ihtiyaç fazlası kutusunda , orjinal olarak var. full kutu içeriğ amerikadaki zizowireless de satılan orjinal ürün
bakabilirsiniz. elden satıyorum.

Zizo Samsung Galaxy Note 8 Bolt Kılıf + tempered (MIL-STD-810G) - Plastik Telefon Kılıfları sahibinden.com'da - 523712173

Wayyy kardeşim o senmiydin :) o ilana baktım ben ama Kadıköy uzak bana birde renk olarak siyah olaydı arardım seni kullandığına göre nasıl memnunmusun birde temperli cam mevzusunu pek önermiyorlar dokunmatik hassasiyeti bitiriyor diye senin fikirlerin nelerdir.

gogobaba

Asistan
19 Şubat 2007
103
46
28
siyahıda vardı ama şimdi son 2 kırmızı/siyah var. aslında malumunuz 35 USD ama bizim kuzen indirimden ve toplu adet alınca ucuza mal etti. kalanlar bunlar. yaza doğru tekrar indirim fırsat günü yakalarsa kuzen belki başka renklerde alır getirir. ( 4 temmuz falan da oluyormuş onlarda bazı güzel indirimler) . ben Türkiye den almaya çalıştım yok şu renk yok bu renk yok deyip durdular, parayı ödeyip 2-3 hafta sevk bekleyen de var şikayetlerde, malum birkaç firma satıyor. Ben almak istedim satmıyorlar direkt Türkiye ye. Amozn dan almak istedik, oda avrupaya yönlendiriyor, kargo vs devreye çok yükseliyor.

heleyim sorunun cevabına bu ürün üst düzey koruma yapıyor. Yani böyle bir ürün ile emniyete oluyor, ben kaça alırsak alalım 5500TL lik bir yatırım ı korur gibi düşünüyorum. Zaten testleri, kullanıcı yorumları seçilecek 2-3 kılıftan biri diyor.

buarada kırmızı/siyahta çok güzel duruyor. siyah/kırmızı dan daha iyiymiş. Ben ve kuzenlerim kırmızı/siyah. arkadaşlarda siyah/kırmızı kullanıyor. renk ışığa göre güzelleşiyor.

temperli cam muamma, iyi uygulanırsa çok az sıkıntı, hatta sadece sağ alt kısımda dokunmatik basmatik oluyor. ama kılıf o kadar güven verici duruyor ki, kuzenim çıkartıp başka bir muadil plastiğimsi, naylonusmsu kullandı, bir arkadaş tamamen çıkarttı. zaten zizo bolt ta ön cover koruma olayı aşçış. bel klipsi ile çok kullanışlı.

neyse malı öven satıcılara dönüşmeyim. ben şanslıydım denk geldi. çok iyi zarif bir kılıf a denk geldim. gönlüm bundan yanaydı. darısı sizlere. pişman olmazsın. ( temperli camı bir bilene uygulattır. tecrübeye sabit ben yaparım diyenlerin bazılarında köşelerde basmatikleşiyor :p )

fiyat ilk partide yüksek idi, ama artık yeter dedik pazarlık vs ile uğraşmadan son fiyat yazdı kuzen. piyasada satan malum 2-3 yerde 2 gün önce stoklarına girdi ve fiyat bayağı farklı malumunuz. Neyse düşünen varsa tavsiye ederim bu kılıfı, kadıköy acıbademde elden teslim gelip görüp beğenip alabilirler. senin gibi uzakta olanlarda orjinal alsınlarda gerisi sorun değil. Koruma var koruma var. bu kendini kanıtlamış ürün, kesinl,ikle son derece başarılı.

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
6 Şubat 2018
35
20
8
siyahıda vardı ama şimdi son 2 kırmızı/siyah var. aslında malumunuz 35 USD ama bizim kuzen indirimden ve toplu adet alınca ucuza mal etti. kalanlar bunlar. yaza doğru tekrar indirim fırsat günü yakalarsa kuzen belki başka renklerde alır getirir. ( 4 temmuz falan da oluyormuş onlarda bazı güzel indirimler) . ben Türkiye den almaya çalıştım yok şu renk yok bu renk yok deyip durdular, parayı ödeyip 2-3 hafta sevk bekleyen de var şikayetlerde, malum birkaç firma satıyor. Ben almak istedim satmıyorlar direkt Türkiye ye. Amozn dan almak istedik, oda avrupaya yönlendiriyor, kargo vs devreye çok yükseliyor.

heleyim sorunun cevabına bu ürün üst düzey koruma yapıyor. Yani böyle bir ürün ile emniyete oluyor, ben kaça alırsak alalım 5500TL lik bir yatırım ı korur gibi düşünüyorum. Zaten testleri, kullanıcı yorumları seçilecek 2-3 kılıftan biri diyor.

buarada kırmızı/siyahta çok güzel duruyor. siyah/kırmızı dan daha iyiymiş. Ben ve kuzenlerim kırmızı/siyah. arkadaşlarda siyah/kırmızı kullanıyor. renk ışığa göre güzelleşiyor.

temperli cam muamma, iyi uygulanırsa çok az sıkıntı, hatta sadece sağ alt kısımda dokunmatik basmatik oluyor. ama kılıf o kadar güven verici duruyor ki, kuzenim çıkartıp başka bir muadil plastiğimsi, naylonusmsu kullandı, bir arkadaş tamamen çıkarttı. zaten zizo bolt ta ön cover koruma olayı aşçış. bel klipsi ile çok kullanışlı.

neyse malı öven satıcılara dönüşmeyim. ben şanslıydım denk geldi. çok iyi zarif bir kılıf a denk geldim. gönlüm bundan yanaydı. darısı sizlere. pişman olmazsın. ( temperli camı bir bilene uygulattır. tecrübeye sabit ben yaparım diyenlerin bazılarında köşelerde basmatikleşiyor :p )

fiyat ilk partide yüksek idi, ama artık yeter dedik pazarlık vs ile uğraşmadan son fiyat yazdı kuzen. piyasada satan malum 2-3 yerde 2 gün önce stoklarına girdi ve fiyat bayağı farklı malumunuz. Neyse düşünen varsa tavsiye ederim bu kılıfı, kadıköy acıbademde elden teslim gelip görüp beğenip alabilirler. senin gibi uzakta olanlarda orjinal alsınlarda gerisi sorun değil. Koruma var koruma var. bu kendini kanıtlamış ürün, kesinl,ikle son derece başarılı.

Ürünü bekliyorum bakalım ne zaman gelicek bu arada ilgin alakan için çok teşekkür ederim.

11 Nisan 2017
3
1
3
24
Arkadaşlar ben bugün note 8 aldımda ilk şarjı nasıl yapmalıyım yardımcı olurmusunuz. Aldığım yer 8 saat beklet dedi. Evin yanındaki telefoncuda o kadar bekletme zararı olur şarja tak dolunca çek yeter dedi. Nasıl yapıcaz?

Siroccøoo

Öğrenci
23 Aralık 2017
35
8
8
29
Arkadaşlar ben bugün note 8 aldımda ilk şarjı nasıl yapmalıyım yardımcı olurmusunuz. Aldığım yer 8 saat beklet dedi. Evin yanındaki telefoncuda o kadar bekletme zararı olur şarja tak dolunca çek yeter dedi. Nasıl yapıcaz?
Sarj dolunca cek sonra normal kullanmaya basla

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaslar bu rehberdeki kisilerin goruntulerini komple silmek istiyorum kisiyle alakasiz resimler var cogu kiside nasil yapabilirim bilgisi olan yazabilirmi?

Son düzenleme:

Jubei

Profesör
22 Aralık 2011
1,434
1
477
263
Black/Black
1 Adet
198,96 TL
Mağazaya Soru Sor
ONAYLANDI
Aras
Ücretsiz Kargo
İptal Talep Et

200 TL'mi ?
İstanbul-Bakırköy semtinde aynısını 25 TL'ye aldım, masaüstü bilgisayara geçince resimleri yüklerim.

Bilalcan ilter

Öğrenci
12 Kasım 2017
7
0
1
31
Seni rahatsız eden bir durum yok ise fotoğraf çekerken mesela sorun olmuyorsa bekle daha sonra verirsin sorun oluyorsa yapacağın pek birşey yok gibi gözüküyor geçmiş olsun.
Teşeklür ederim servise verdim ama tüketici haklarına başvuracağım çünkü telefon taza ve suya karşı dayanıklı bir cihaz bide kullanıcı hatası diyorlar

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
6 Şubat 2018
35
20
8
Teşeklür ederim servise verdim ama tüketici haklarına başvuracağım çünkü telefon taza ve suya karşı dayanıklı bir cihaz bide kullanıcı hatası diyorlar

Tüketici hakları yerinde bi karar olur maalesef yetkili servis bütün arızalara kullanıcı hatası diyor inşALLAH sonuç alırsın peşini bırakma.

200 TL'mi ?
İstanbul-Bakırköy semtinde aynısını 25 TL'ye aldım, masaüstü bilgisayara geçince resimleri yüklerim.

Kardeşim aynısı demeyeydin iyiydi :) aynısı olacağını hiç sanmıyorum resmini gönder bakalım ayrıca 25 TL değil sana 75 TL hesabına gönderirim aynısı ise farklı renklerinden de kullanmış olurum bi defa sadece tamperli camı adamlar 60 70 TL lere satıyor nasıl aynısı alacak foto beklıyoruz :)

Son düzenleme:

Jubei

Profesör
22 Aralık 2011
1,434
1
477
263
Tüketici hakları yerinde bi karar olur maalesef yetkili servis bütün arızalara kullanıcı hatası diyor inşALLAH sonuç alırsın peşini bırakma.

Kardeşim aynısı demeyeydin iyiydi :) aynısı olacağını hiç sanmıyorum resmini gönder bakalım ayrıca 25 TL değil sana 75 TL hesabına gönderirim aynısı ise farklı renklerinden de kullanmış olurum bi defa sadece tamperli camı adamlar 60 70 TL lere satıyor nasıl aynısı alacak foto beklıyoruz :)
Tamam, benzeri, sizi mi kıracağım. :)

Sahilmb07

Öğrenci
2 Aralık 2017
69
6
8
44
Bu ne arkadaş yaw telefon herşeyi ile mükemmel
Şarj olayı sıkıntı 10 dakika kurcala %10 gitmiş telefonu kurcalamaya korkar oldum allahdan hızlı şarj var şu telefonun hakkı en az 4000 mah olması lazım telefondan soğutur adamı bu şarj olayı

Jubei

Profesör
22 Aralık 2011
1,434
1
477
263
Tamam, benzeri, sizi mi kıracağım. :)

qGG3QB.jpg
azzj87.jpg
azzjp7.jpg

emrhyldrm

Doçent
19 Ocak 2013
891
89
28
38
Mail uygulamasına güncelleme gelmiş görünüyor bende. Güncelle butonuna tıkladığımda play store'a giriyor fakat orada güncelleme görünmüyor. Sizde de bu şekilde mi?

ekapiyoldas

Asistan
9 Temmuz 2013
106
5
18
note8 alacaktım vazgctim şarjı çok az gidyor allah kullananlara kolaylık versin en az4500 mah olmalıydı tek sevdiğim şey ekran canlılığı mate 10 pro aldım hem daha uygun hemde cok rahat 1 gün gidyor

emrhyldrm

Doçent
19 Ocak 2013
891
89
28
38
Samsung Apps içinde mi ?
Hayır direk Play Store'a bağlanıyor. Mail uygulaması içerisinden ayarlara giriyorum en aşağıda ''E-posta hakkında'' var. Ona tıklıyorum. Şuan 4.2.53.1 sürümünde ve yeni bir sürüm mevcut yazıyor. Hemen altında da ''Güncelle'' butonu var. Tıklıyorum Play Store'a geçiyor doğal olarak. Ama Play Store'da sol tarafta ''Kaldır'' sağ tarafta ''Aç'' yazıyordu dün. Şimdi baktım düzelmiş ''Aç'' yerine ''Güncelle'' yazdı. Güncelledim şuan teşekkürler.

onrtrkgl

Asistan
18 Şubat 2018
123
16
18
42
Note 8 oreo ne zaman gelir birde bixiye türkce dil destegi tam olarak oreo icinde yok heralde o kadar para veriyoruz genaral mobile bile cok hizli güncelleme veriyor samsungu anlamiyorum niye global olarak vermiyor

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
6 Şubat 2018
35
20
8
azzjp7.jpg
[/QUOT

Kardeşim memnunsan ne mutlu sana ben açıkçası o tarz bi kaç kılıfa denk geldim ancak plastiği çok sağlam gelmedi bana baktıklarımda bi sıkıntı olabilir belki o yüzden temperli cam zaten dışarda 70 80 ₺ bıde kılıf 100 110 ₺ o yüzden orjinal ürün alıym dedim bakalım ürün nasıl çıkacak bügün gelicek sanırsam özetle şunu diyebiriz ya 20₺ kılıf yada orjınal ürün farkı tecrübe ettiğimde yazıcam.

onrtrkgl

Asistan
18 Şubat 2018
123
16
18
42
Note 8 alcaklara tavsiyem hepsiburada.com dan dispiretor garantili alin 3300 lira fiyat sirf garanti icn 5000 lira vrmeye degmez kutudan bozuk cikarsa saden 10 gün degisim var onun disinda arıza olmaz saden düsurup kirarsan saden cepden gidiyor ben iki defa delta garantili aldim bosuna cok para vermeyin

Sahilmb07

Öğrenci
2 Aralık 2017
69
6
8
44
Note 8 alcaklara tavsiyem hepsiburada.com dan dispiretor garantili alin 3300 lira fiyat sirf garanti icn 5000 lira vrmeye degmez kutudan bozuk cikarsa saden 10 gün degisim var onun disinda arıza olmaz saden düsurup kirarsan saden cepden gidiyor ben iki defa delta garantili aldim bosuna cok para vermeyin

çift hatlı alan versiyonu ucuz 3300 tl cıvarı türkiye garantiliside 3950-4100 tl cıvarı

burhan_52

Asistan
14 Nisan 2016
164
14
18
32
Note 8 ithalatçı garantili 3g de çekmiyor sürekli 2g ye düşüyor düzeltmek için sürekli 4g ile değişik yaparak açıyorum acil yardım

gogobaba

Asistan
19 Şubat 2007
103
46
28
Note 8 ithalatçı garantili 3g de çekmiyor sürekli 2g ye düşüyor düzeltmek için sürekli 4g ile değişik yaparak açıyorum acil yardım

@burhan_52 telefonu download modunda aç. cache clean yap. ( factort reset olan değil normal olanı yap) eğer düzelmez ise fabrika ayarlarına reset atıp temiz kurulum yani sıfırla. bu konuda acemiysen youtbadan google dan yardım alıver. birbilenle yap imkanın var ise.

birçok sorunun ortadan kalktığını göreceksin. maalesef bazen güncellemelerin ardarda gelmesinden falan bazı sıkıntılar oluyor. ama bu dediğim işlemler ile tertemiz olup cillop gibi çalışıyor , hatta kuzene pas atayım bir güzel derli toplu video paylaşsın anlaşılır şekilde. ama uzar gider bu iş sen azıcık aramayla dediklerimi bulur yaparsın.

@ozcandelikanli sende bir video hazırlarsın. topluca bu tür işlemler, hatta dahası...

burhan_52

Asistan
14 Nisan 2016
164
14
18
32
@burhan_52 telefonu download modunda aç. cache clean yap. ( factort reset olan değil normal olanı yap) eğer düzelmez ise fabrika ayarlarına reset atıp temiz kurulum yani sıfırla. bu konuda acemiysen youtbadan google dan yardım alıver. birbilenle yap imkanın var ise.

birçok sorunun ortadan kalktığını göreceksin. maalesef bazen güncellemelerin ardarda gelmesinden falan bazı sıkıntılar oluyor. ama bu dediğim işlemler ile tertemiz olup cillop gibi çalışıyor , hatta kuzene pas atayım bir güzel derli toplu video paylaşsın anlaşılır şekilde. ama uzar gider bu iş sen azıcık aramayla dediklerimi bulur yaparsın.

@ozcandelikanli sende bir video hazırlarsın. topluca bu tür işlemler, hatta dahası...
Bu dediğin hard format mı yoksa sadece ayarları mı sıfırlıyor

Evoc

Öğrenci
6 Aralık 2011
56
0
6
herkeze merhaba bende gittigidiyor üzerinden Türkiye garantili Black aldım 4. gunum kullanım olarak gayet güzel şarj olayıda bence güzel milletin dediği gibi çokta fiyasko değil ama çook ayarı var yaptıgım ayarı 2. kez yapmak için ara dur hatta ekranı işaretle uyandırma ayarını kapatmak istiyorum bulamıyorum bir türlü alışacağım zamanla herkese iyi forumlar

burakaltun

Asistan
6 Kasım 2017
252
43
28
42
Bu ne arkadaş yaw telefon herşeyi ile mükemmel
Şarj olayı sıkıntı 10 dakika kurcala %10 gitmiş telefonu kurcalamaya korkar oldum allahdan hızlı şarj var şu telefonun hakkı en az 4000 mah olması lazım telefondan soğutur adamı bu şarj olayı
İlk yuzde 20-30 arasi hizli dusuyor korkmana gerek yok sonrada yavasliyor 40 dan sonra iyice yavas dusuyor