Samsung Galaxy Note 3, HTC One Max Ve LG G2Pro Arasındayım(Güncel)

sametcafer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhabalar;
Fikir değişikliği nedeniyle yeni konu açmış bulunmaktayım.
Akıllı telefon sahibi olmak istiyorum.Daha önceden HTC Sensation kullandım farklı nedenlerden dolayı satmak zorunda kaldım.
Sorunum şu üç telefonu da sürekli takip ediyorum.Herşeyi çok harika Galaxy Note 3, HTC One Max Ve Lg G2 Pro'nun ortasında kaldım.Bana yardımcı olabilir misiniz ?

-Kıstas olarak şöyle : Çok sık not alan bir insanım. Telefonun mesaj bölümüne yazmaktan taslaklara kaydetmekten bıktım. Kamera ve sesi,web deneyimi, ekranı konularında hassasım birazcık.O yüzden bunu dikkate alarak önerme yaparsak sevinirim.
Her iüç telefonu da kullanma şansı bulan arkadaşlar tecrübelerini yazarlarsa daha iyi bir seçim yapabileceğime inanıyorum.
Teşekkürler.
Şunu da sorayım.
Note3 İçin Hangi Versiyon Gelicek.(Samsung Destek Exynos5 Octa Diyor. Düzenleene İmza Kampanyasına Katıldım.Türkiye'den Fturaya Ek Olarak Alma Niyetindeyim.Ama Türkiye'de N9005 Bulursam Normal Garanti ile Kredi Kartı İle De Alabilirim.)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
kesinlikle note 3 her yönden seni çok rahat karşılar özellikle not alma özelliği sayesinde.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ayrıca türkiyeye eynos 5 octa lı versiyonu geliyor.

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bencede alırsan git note 3 al tabi o kadar para vereceksen.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardeş hiç gereği beklemeyeceksen One max yerine Lg G2 al derim. Not uygulamaları mağazada yığınla. Ayrıca samsungun octa 5 yalanı ise ayrı bir yalancılık. Ama beklerim diyorsan One max ses şıklık kalite konusunda daha iyi. Samsunga hiç bulaşma sonra pisman olursun

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bence Sony Xperia Z1 Alman Daha İyi Olucak

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence o kadar para verebilirim dedikten sonra o telefonların hicbirisi seni uzmez merak etme. HTC one max goruntu olarak daha şık geliyor bana.