Galaxy Note 4, LG G3, Xperia Z3, iPhone 6-6 Plus, Htc One M8 | Sizce Yeni Kral Kim?

Sizce son dönemin en iyi telefonu hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    266

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Note 4, kişiden kişiye değişir. Müzik dinleyen adama göre M8 dir. Fotoğraf çeken adama göre 6 Plus.

xMeren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar sizce z3 compact mı lg g3 mu yoksa zenfone 2 yi mi beklemeliyim

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Oyun ağırlıklı ama küçük ekranın ve 2 gb ramin eksileri olur mu?
Eğer arka planda çok uygulama çalıştırmayacaksanız 2 gb ram fazla bile. Misal İphone 6 1 gb ram var ama yetiyor. Şimdi derler android ram çok yiyor diye eğer çok uygulama açmassanız sıkıntı yaratmaz 1 gb bile iş görür.
Aslında ekranıda bence küçük değil tam 4.6 inçti sanırsam bence tam olması gereken yani.

xMeren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eğer arka planda çok uygulama çalıştırmayacaksanız 2 gb ram fazla bile. Misal İphone 6 1 gb ram var ama yetiyor. Şimdi derler android ram çok yiyor diye eğer çok uygulama açmassanız sıkıntı yaratmaz 1 gb bile iş görür.
Aslında ekranıda bence küçük değil tam 4.6 inçti sanırsam bence tam olması gereken yani.
m8 mi yoksa z3c mı?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Oneplus 2 turkiyeye geleydi ne z3c ne m9 ne g4 bırakırdı ama bizde ithal edecek kadar zeki insan yok malesef

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Oneplus 2 turkiyeye geleydi ne z3c ne m9 ne g4 bırakırdı ama bizde ithal edecek kadar zeki insan yok malesef

Hocam zekilikten önce sağlam bir firmada olmak lazım. Benim aklımda 2-3 firma var. Getirsem 1-2 yılda köşeyi dönerim fakat adamlar bana güvenip Türkiye dağıtımını vermezler ki. Bunun pazarlaması da var.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Hocam zekilikten önce sağlam bir firmada olmak lazım. Benim aklımda 2-3 firma var. Getirsem 1-2 yılda köşeyi dönerim fakat adamlar bana güvenip Türkiye dağıtımını vermezler ki. Bunun pazarlaması da var.

Hocam benim için türkiyeye gelsin de firma sağlam olmuş servisi kötü olmuş çok da umrumda değil açıkçası.Hala niye bu işe girmiyorlar onu da anlamıyorum kesinlikle karlı çıkılacak bir iş lg samsung htc gibi firmalara 3000 tl gömeceğime garantisiz oneplus 2 mi alırım :)

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Xiaomi her koşulda yavaş yavaş TR pazarına girecek önemli olan diğer üreticilerin de gelmesi örneğin Sharp , Oppo gibi :dirol:

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Note 4 1. sırada tabikide öyle olacak. :dirol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sony elektronikte kraldı diğerleri donsuzgezerken sony piyası alt üst ediyordu....Kalite kalitedir sony z3

lionhill10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önce ios mu androidmi sonra eğer seçiminiz androidse kesinlikle sony z3 ios ise iPhone6 samsung zaten 4 ay sonra stabilizasyonluğu bozuluyor kasada deformeler başlıyor lg nin arkası no-frost buzdolabı gibi (kesinlikle zevkler tatrtışılmaz kimileri bunu seviyor) htc de gereksiz pahalı ne bi apple eder ne sony fiyTı astronomik olur

sinan0

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Note 4 kullanıcısı olarak çok memnunum Allah bozmasın :D

Theozer1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zenfone 2 Türkiye pazarına girdi mi alt üst edecek piyasayı.Asus listede yok maalesef.Çok üst düzey bir telefon olmasına rağmen hem de.Ama oyum asus yoksa note 4'e

HolyPuppet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Otoriteler ve bir çok inceleme ekibi M8'i yılın cihazı seçmişken 3-5 neyin kafası anlamadım.

HolyPuppet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet ancak M9 için aynı şeyi söyleyemeyeceğiz maalesef. hTC başarısını devam ettiremedi.

M8 için de aynı şeyi dediler. Bir çok kişi sevmedi hala sevmeyeni çok. Bence M9'da hala en prestijli cihazdır. Ama tabi M8 kadar başarılı olur mu bilemem.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Kral halen belli aslında, iPhone 6 ve Plus. Yeni telefonlar da tanıldı(S6,S6 Edge,M9 gibi) ama değişen bir şey olmadı. :dirol:

Artık tüm amiral gemilerinin fiyatları birbirine yakın bu durumda sadece kullanıcının istediği özelliklere göre şekilleniyor satışlar. 1. olan belli 2.de Samsung şimdilik, belki LG sollar. :D

Phalearos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Peki m8 alsam 16 gb yetermi bana orda kararsizim yeter diye dusunsem direk alirim.