S3 mini yere düştü ses var görüntü yok

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı bana da oldu ekranda kırık çizik hiç bişey yok hatta ekran eskiden kırıktı ben yei değiştirdim jelatini bile duruyo bi düştü aynen senin dediklerin oldu sırayla şuan 200 tl istiyolar en uygun tanıdık tamirci oda yani. mecbur yaptırıcaz almaz olaydım bu s3ü daha öncede camına 120 tl bayıldım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum yere düştü ekranda görüntü çizgi şeklinde gözüküyor normal gözükmüyor telefon yere düştüü ve böylem oldu telefonun markası -iphone 4 telefoncular 600-700 lü fiyat söylüyor garanti dışı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bugün iphone 4 attım yere ses var ama görüntüyok lütfen yardımcı olun:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(aynı şey bugün bende de oldu ya cebimdeydi saate baktım kapattım ekranı cebime koydum 5 6 saniye sonra telefon çaldı ekran yokk
kapatıp tekrar açtım yok yok oky :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allahini seven banada cevap versin lambam acilyo ses geliyo hatta muzik bile actim Ama erkan gelmiyor bir turlu Babam gorse cok kizcak Lutfen yardim edinn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefondan oyun oynuyordum bi anda ekran karardı.Telefondan ses geliyor ama ekrana yansımıyor.Sorun ne yardım edin...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence dkunmatik degişmesi lesi lazım benide s3 mini var di i8200 dokunmatik kırıldı soketi yerinde çıksaydı hiç calışmazdı benim ki çalışoydu ama ekran calışmıyodu uzun lafın kısası dokunmöatik kırık benimki ne 250 tl istediler ben yaptırıcam:unsure::thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:turned::turned:bendede s3 var bugün düşürdüm mesaj sesi geliyo ama dokunmatikle ekran görüntüsü çalışmıyo

B

bir okur

SDN Okuru
Ben 3. Kattan düşürdüm bugün hala tikirda ama bugün sonra ne olur bilmiyorum benimki s3 mini

T

Taha 5567

SDN Okuru
Aynı sorun bende de var. Acaba hafızası gidiyor mu bilgisi olan var mı?

umut erdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
S3 minim defalarca yere dustu yanlislikla ama bisey olmadi ama s3 mini dayanikli degil

NAZLI_NAZLI_NAZLI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar
S3 mini aldım geçen ay, telefonu bugün yere düşürdüm sonradan açmaya çalıştım ama telefon açılıyor ekran yok yani hoparlörden açıldığına dair ses geliyor, alt taraftaki seçenekler ve geri gelme tuşunun lambasıda yanıyor hatta ekrana dokunduğumda samsung un kendi temasının ekrana dokununca oluşturduğu su damlası sesi bile geliyor fakat ekran hiç açılmıyor, telefonun ekranında hiçbir kırık çizilme falan yok, arka kapaktada çizilme kırık falan yok yalnızda telefoun orta kısmındaki gri metalde çok hafif bir darbe var hatta çizilme bile diyebiliriz, sizce sorun ne ve garantiye göndersem tamir edilir mi, yani garanti kapsamı dışında mı kaldı telefon?
Yardım lütfen :(

merhaba senin durumunun aynısını yaşıyorum ve tam olarak ne yapmam lazım?

Deat_Kx105ng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kardeşim şurda Samsung'u kötülemeyin S6 var ve şu anda kaç kere düşürdüğümü ben bile hatırlamıyorum hiçbir problem yok arkadaşın sorunu sadece şanssızlık muhtemelen içinden bir soket vb birşey olmuştur ve 80 tl yi geçiceğini sanmıyorum.

haruntalu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla aynı şey başıma geldi siteye kayıt oldum geldim

haruntalu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy core prime yarın garantiye göndermeyi düşünüyom ne yapsam acaba

pantokrator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
KARDEŞİM telefonun düştüğü için büyük ihtimal ekran içindeki bazı devreler arza vermiştir. Led kesmiştir , kırılmış da olabilir sen garanti varsa yolla ama büyük ihtimal hata senden olduğu için para alırlar yada bir tamirciye götür onlar yapar kolay gelsin.