S3 mini Rootla Yakalanır mıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar ben uygulamaları hafıza kartına taşımak istedikçe bunun imkansız olduğunu anladım. Araştırdım araştırdım çıkmadı.Root yap diyorlar ancak telefon 4 günlük. :D Abi garanti dışı kalıyor.... :D Ama adamın biri bana root yap sonra sayacı sıfırla sonra unroot mu ne yap dedi. Sizce bu yolu denersem servise yakalanır mıyım ?

hacker_236

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kanımca yakaılnırsın ama bu benim fikrim başka arkadaşlar ve sen tabiki farklı düşünebilirsin.zaten garanti dediğimiz şeyde cam kırılsa kullanıcı hatası su alsa yine aynısı zaten yazılım sorunlarını çözmek zor değil hani garanti pek bir yararı yok bence ama yinede sen bilirsin

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
muhtemelen bir sorun olmaz. root geri alınabiliniyor.bootloader'ı bozmadığın sürece bir sorun yok. eğer bootloader'ı bozmazsan ki bozmak kolay değildir, cihaz yazılımsal bir sorun bile yaşasa orjinal yazılıma kolayca geri dönersin. donanımsal bir sorun yaşarsa zaten her türlü tamir etmek zorundalar.

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Üsta o kadar Hafıza kartı aldım ama hafıza kartına uygulama yükleyemiyorum. :S 

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende yurtdışı s3 mini var.. android 4.1.1
odin programını daha önce kullanmadım.. şayet 4.1.2 ye güncelleme yaparsam IMEI silinir mi ?
imei silinmeden nasıl bir yöntem izlemem gerekiyor ?
kies ile denedim ama bırakın güncellemeyi, telefonu bile bulamıyor. dakikalarca telefonu arıyor model buluyor ama arama hep devam ediyor.. o yüzden patch şeklinde güncelleme yapmam şart