S3 İMEİ uçtu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben cwm ile sistem yedeği almıştım bir kaç cm kurdum sonra revolution hd diye bir rom kurdum imei oldu 0049... şimdi yedeği geride yüklesem ımeı bilinmiyor diyor bu yedekle geri yükleyemezmiyim ımeı diğer romları kurunca imei yine 0049.... oluyor stock rom düzeltmedi malesef

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben cwm ile sistem yedeği almıştım bir kaç cm kurdum sonra revolution hd diye bir rom kurdum imei oldu 0049... şimdi yedeği geride yüklesem ımeı bilinmiyor diyor bu yedekle geri yükleyemezmiyim ımeı diğer romları kurunca imei yine 0049.... oluyor stock rom düzeltmedi malesef

Nasıl ya ? Yedek aldın ,geri yükleyeceğin zaman bilinmeyen imei mi diyor ?

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Sevgili arkadaşlar 18 günün ardından telefon geri geldi sabah teslim aldım.Rootlamıştım,rom atmıştım sonra geri döndürmüştüm vs bunlar teknik serviste sorun olmamış çünkü sayaç sıfırlanmıştı,root geri alınmıştı.

Herkesi haberi olsun diye güncelleyeyim dedim.

S

s.s.tim

SDN Okuru
spt işimizi çok daha amaçlı olarak gördüğü için odin kullanmıyoruz arkadaşlar. kusura bakmayın nette gezinirken diyaloga rastladım yazayım dedim. En azından yanlış bilmeyin. odin bir samsung yazılımıdır. ve android test aşamalarında her yazılımcı arkadaşa box verilemeyeceğinden bu tür bir kolaylık yoluna gidilmiştir. KOLAY GELE :hammer:

Son mesajlar