Yurtdişi galaxy s3 yazilim sonrasi imei sorunu

yakup912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaşlar... Elimde İMEİ konlanmış bi Galaxy S3 cihaz var ve S3 kullananlar bilir ne zaman bi güncelleme yapmaya kalksam anında İMİ uçuyo ve ağda kayıtlı değil hatası alıyorum. Sürekli başıma bu problem gelmesin diye telefoncu hangi romu attıysa onu kullanıyodum (mecburen) ! Ama ne oldu bilmiyorum telefon gece olunca inanın yalan değil donuyo ne yaparsam yapim bi türlü çözemiyorum. Şimdi gündüz gece karketmiyo sürekli donuyo Telefon açılıyo bi süre bekliyo 5 saniye falan sonra kitleniyo açamıyorum ne yaptıysam olmadı. Belki hattan olabilir diye sim kartı çıkardım hafıza kartını çıkardım bide öyle denim dedim ama gene olmadı hala donuyo. Bundan 1 hafta kadar önce de böyle olmuştu format attım geçti ama şimdi gene aynısı oluyo. Bende CyanogenMod 10.1 yada 10.2 herangi bi romu yüklemeye karar verdim. Ama dedigim gibi S3'e herangi bi rom atmaya kalksanız anında gidiyo İMEİ internetten baktım arıza.patch falanda çare olmuyo. EFS hiç denemedim ama ondan da pek umutlu değilim. IMEI kaybolmadan bu romu atabilirmiyim Lütfen biliyorsanız acil yardım edin bana bu konu çok canımı sıkıyo..!:hammer: