Samsung Galaxy S3 (GT-I9300) IMEI kaybettim nasıl geri alırım?

Bu konuyu okuyanlar

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar benim Samsung Galaxy S3 (GT-I9300) IMEI kaybettim nasıl geri alırım? Android telefonuma inatçı türden asla silinemeyen virüsler vardı ve bunlardan kurtulmak için Sammobile sitesinden orjinal Android 4.1.2 sürümünü yani Stok romu kurdum telefona... Format attıktan sonra IMEI numaramı kaybettim. EFS adı verilen dosyayı yedeklemeyi unuttuğum için şu anda IMEI kullanamıyorum ve telefon özelliklerim kısıtlanmış durumda yani herhangi bir SMS veya arama yapamıyorum. Telefonumun arka tarafında IMEI numarası yazıyor yani bir etiketin üzerinde ben o IMEI numarasını tekrar telefonuma geri aktifleştirmek istiyorum. Tekrar nasıl IMEI EFS dosyası oluşturabilirim? Bu konuda acil yardımınıza ihtiyacım var. Babam bir yere gidip sorduğunda sistemde "IMEI Çalınmış ve başka birisi tarafından kullanılıyor." demişler. Bana kalırsa bu bilgi yanlış olabilir. Babam yarın savcılığıa şikayette bulunacak IMEI çalındı diye falan fakat şu anda elimde bir imkan varken Savcılığa gitmek zorunda kalmadan IMEI numaramı kurtarmamda yardımcı olur musunuz?

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Youtubeda Şöyle Bir Program Var Bu Belki İşinizi Görür Ama Telefoncuya Tamire Verdiyseniz Dedikleri Doğru Olabilir Klonlama Yapabiliyor