Galaxy S3 e 4.4.4 Attım İmei Gitti

adem272727

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonum 4.1.2 android yüklüydü. imei çalındı servise yolladım başka imei çakmışlar. çok kasıyordu uzun uğraşlar sonucu 4.4.4 kitkat yükledim performansı şahane gram donma yok çok memnunum ama imei silindi
*#06# tuşlayınca sadece imei yazıyor sayı falan yok şebeke yok modem ve kernel yükle diyenler olmuş yükledim değişen bişey olmadı

bu işlemlere hiç başlamadan önce çalışan imei yi not almıştım. şimdi o imeiyi bu telefona çakmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim 2 gündür buna uğraşıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 11428

S

SDN Okuru

SDN Okuru
stock roma dönsem bile bu sorun düzelmeyecek sanırım çünkü bunun orjinal imeisi bloke olmuştu başka imei çakmışlardı serviste. ayrıca 4.4.4 teyken 832 mb ramin yarısından fazlası boş 4.1.2 de bu 100mb a kadar düşmüştü uygulamaları kaldırmama rağmen.
ben bu telefona 4.4.4 halindeyken elimdeki imei no sunu çakmak istiyorum mümkünü yok mu bunun acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
stock roma dönsem bile bu sorun düzelmeyecek sanırım çünkü bunun orjinal imeisi bloke olmuştu başka imei çakmışlardı serviste. ayrıca 4.4.4 teyken 832 mb ramin yarısından fazlası boş 4.1.2 de bu 100mb a kadar düşmüştü uygulamaları kaldırmama rağmen.
ben bu telefona 4.4.4 halindeyken elimdeki imei no sunu çakmak istiyorum mümkünü yok mu bunun acaba ?

Reaksiyon puanı
16,118
eJZmwxxkxfvXZskG5frY6q90KZ5jTmcd_rndiou_UtQ=w545-h436-no

bunu kullanman gerek.

excalibex3768

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni soruna benze bisey var bende lelipop rom atmak istiyorum ama atinca sinyal gidiyor karnel ve modem yukleyincede lelipop rom acilmiyo napmam lazim sizce cok istiyorum bu romu