S4 imei ve şebeke sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung note 3 telefonuma format attım kapatıp actım telefonu şebeke yok diyor ve geçersiz ımeı diyor ne yapabilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note3 telefonuma format attım kapatıp actım telefonu şebeke yok diyor ve geçersiz ımeı diyor ne yapabilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbdown:telefonum s4 avea felan yazıyor ama telefon arama yapmıyor mobil ağ kulanılamıyor diyor
nasıl yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon t40 yanlış root attım nası ldüzeltebilirm acil !!!!!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar sarjım bitti teli sarj taktım acılınca sim kart algılanmıyor diyor fabrıka ayarlarına döndum baska imei girdim olmadı Ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede şebeke sorunu vardı. biraz önce aveayı aradım. sinyal arttırmak için GSM operatörlerinin yaptığı bir ayar gerekiyormuş. sinyal göstergesi yerlerde sürünürken biraz önce o ayarlama avea müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından merkezden yapıldıktan sonra sinyal full çekmeye başladı. her GSM için bu durum aynı dedi müşteri hizmetleri temsilcisi.şimdilik sorun yok. bakalım göreceğiz. isterseniz sizde müşteri hizmetlerini arayarak bir deneme yapabilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olay üstünden epey zaman geçmiş ama aynı sorunu bnde yaşıyorum nasıl çözdün bi yardımcı olablirsen sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi benim s4 kore malı telefon şebeke gitti düzeltemiyorum yeni imei adresi de yükledim olamdı acaba bide res mi atsam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende de vardı.Ayarlardan simi açtımSizin sayenizde çözdüm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende format attım şebeke gitti ama imei attım ginede gelmedi sebekesi