RESMİ AÇIKLAMA! Türk Telekom'dan Yeni ADSL Hızları ve ADSL Fiyatları

mperk

Profesör
En önemlisi Fiyatlar tabi indirim yapıcaklardı ne kadar olucak acaba ?!

Bir de kotalı olduktan sonra napayım 100 mbit neti ? Kotayı kaldırsınlar..

Alptekin46

Doçent
ne zamandır bu haberi bekliyordum yav... Fiyatlar ve bu fiyatların son kullanıcıya yansıması nasıl olacak acaba merakla beklemekteyiz?

sdelta

Profesör
Fiyatları ben mi göremiyorum ? Ayrıca gerçek limitsiz, adil kullanım olayı olmayan tarife yok mu ? 20mbit internetim olsa 1tb download yaparım heralde ayda :D

ilhan24

Üyecik
tamamem sınırsız olsa bile superonline gibi cok yuksek fiyatlar isterler heralde internet cafe işletiyorum aylık 900-1000gb kullanım var bizim durumumuz ne olcak

CeFurkan

Üyecik
şu vdsl hizmetini acaba yaygın olarak verebileceklermi

eğer verebilirlerse hemen geçebilirim

daha yeni ttnet 8 mbit iptal ettirip smile adsl 8 mbit e geçmiştim

şimdi ttnet aynı fiyata 16 vermeye başlarsa yeniden iptal ettirecez pff :D

rozabay

Dekan
Onursal Üye
Şimdi ben heyecanlandım. Durun soluklanalım önce. Şimdi ben 8 mbit 15 gb adıl kota var. Bu durumda benim paket ne hale giriyor, ne kadar ödemem gerekecek. Hadi Troy çok fazla soru var yönelt yetkililere :)

Hangman35

Asistan
Btk ya verilen teklif

REDFOKS

Rektör
Troy kullanıcıların direk hız=fiyat eşleşmesini merak ettiklerini sor yahu 49 tl karşılıgında 16-32 bit internet kullanabilecekmiyiz..

burhan03

Asistan
Bu fiyatlar kdv dahil fiyatlar ise 1mbps sınırsızdan 4mbps' e geçmek akıllıca olacaktır. umarım bu paketler superonline gibi diğer isslere de hemen yansır. superonline ile sözleşmem iki gün sonra bitiyor da :)