RESMİ AÇIKLAMA! Türk Telekom'dan Yeni ADSL Hızları ve ADSL Fiyatları

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Bu arada net söylenmedi ama sanırım 100 Megabit VDSL2 kullanan birisinin upload hızı yine 1 Megabit olacak. Birazdan bu konuyu yeniden hatırlatacağım.

En çok merak ettiğim fiyatların ne olacağı. Mevcut sözleşmeli kullanıcıların da bu hız ve fiyat konusundaki gelişmelerden yararlanıp yararlanamayacağı. Adil olacaksa böyle olmalı...

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
En çok merak ettiğim fiyatların ne olacağı. Mevcut sözleşmeli kullanıcıların da bu hız ve fiyat konusundaki gelişmelerden yararlanıp yararlanamayacağı. Adil olacaksa böyle olmalı...

şu andaki kullanıcılar da bu yeniliklerden faydalanabilecekler. Yani yeni yılda kota 15 yerine 25 GB olacak ve minimum hız 1 Megabit olacak. 1 Ocak'tan sonra herkese açık.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Cevaplamadılar galiba bu soruyu:)

Samimi açıklamalar yaptılar. Şunu istediğimi söyledim; "Bir kullanıcı girsin siteye, kendi hızının ne olabileceğini görsün o haritadan" dedim.

Onlar da bu yıl bu bilgilerin çok daha kolay ulaşılabileceği bazı servisler sunacaklarını bildirdiler.

ck-xe

Dekan
SDN Ana Haber'den muhabirimiz Troy'a tekrar bağlanyoruz.
Evet son gelişmeler nasıl? Bir hareketlilik var mı? :D :D

turancen

Profesör
Fiyatlar ne durumda, ondan ne haber, beklemedeyiz, lanet olsun ttnet diyorum, sınırsız internet gitti sevmedim ben bu işi

Ecevit BIKTIM

Profesör
ben hatırlarım ilk adsl modem alcatel di 30 dakika configürasyon için uğraşırdık download hızımız 128 kbit di ve 20 kişi kullanıyordu bu hızı.