Proxy

Bu konuyu okuyanlar

teknojen

Doçent
ben bugün Balıkesir Belediyesinde staja başladım burda kullandığım bilgisayara firefox yüklemek istiyorum ama butün girişimlerime rağman dosyayı ne firefox ne de sdn sunucularından indiremedim operayı da denedim ama olmuyo sistemde kaspersky antivirus kurulu ondan olabilir mi bi de şu hatayı veriyo:
my.php
[/URL][/img]
 

eminoasit

Asistan
kaspersky den sanmam o kıstlamları server dan yapmışlardır birde belediye bilgisayarlında kullanıcı kısıtlaması vardır çözüm ise devletin bilgisayarı onlar kullanmanı istemiyorsa kullanmayacan...
 

chimera

Dekan
Emektar
Büyük bir ihtimalle admin bir kullanıcı değilsin. Ondan dolayı senin bilgisayarının program yükleme, kaldırma, download etme vs. gibi yetkileri kısıtlanmış. Admin yetkisine sahip olup olmadığımı nasıl öğrenirim dersen başlat menüsü üzerinde sağ klik yaparsın ve aşağıdaki resimde kare içine aldığım yazılar sende yoksa admin olmadığın anlamına gelir. ;)Umarım bu bilgi senin için yardımcı olmuştur. :)
 

cacar

Profesör
yada bilgi sistemleri müdürlüğündeki arkadaşlarla arayı iyi tut administrator şifresini al, yada sana administrator kullanıcı hakkı versinler. tabi stajyerler için oldukça zor bir durum.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst