Oyun tavsiyesi singleplayer

Bu konuyu okuyanlar

ℌasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Oyunsuz kaldım arkadaşlar.4-5 gün içinde GTA V'i bitirdim.Online oynuyorum yarışlar vs. yapıyorum ama o da pek zevk vermiyor.Tavsiye ettiğiniz oyun varmı?GTA IV almayı düşünüyorum GTA serisini çok seviyorum ama optimizasyon sıkıntısı var diyorlar.Ayrıca şehir cıvıl cıvıl değil gri.Nasıl oyunlar sevdiğimi söyleyeyim.Rpg,açık dünya,aksiyon ve macera(aşırı olmama şartıyla),hikayesi gerçekten insanı alıp başka diyarlara götürecek oyun arıyorum.

Reaksiyon puanı
769
Tomb Raider (Aksiiyonu ve macerası sürükler)
Half Life 2 (Çok farklı diyarlara götürür)
Assasin's Creed 2 (Hikayesi sürükleyicidir ve dallanıp budaklanır)
The Walking Dead (Herkes en iyi hikayeli oyunun the last of us olduğunu söyler ama bu oyunun hikayesi the last of us'ı bitirir)

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Eğer eski oyunları seviyorsanız call of duty 2 indirin. Ben şu an indiriyorum mesela çok hoşuma giden bir oyun ille de yok diyorsan max payne olabilir hikayesi bayağı sarar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

The Walking Dead (Herkes en iyi hikayeli oyunun the last of us olduğunu söyler ama bu oyunun hikayesi the last of us'ı bitirir)
Yapmayın Lütfen! Last Of Us'u bitirir mi? Last Of Us'u hem oynamış hem izlemiş biri olarak söylüyorum pc versiyonu çıkarsa bütün servetimi yatıracağım bir oyundur.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
The Witcher 3 //Ben oynamadım ama kuzenim oynarken görmüştüm, hikayesi bağımlı yapıyor diyorlar.

ℌasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
The Witcher 3 //Ben oynamadım ama kuzenim oynarken görmüştüm, hikayesi bağımlı yapıyor diyorlar.
2 ve 3ü oynadım :D

Eğer eski oyunları seviyorsanız call of duty 2 indirin. Ben şu an indiriyorum mesela çok hoşuma giden bir oyun ille de yok diyorsan max payne olabilir hikayesi bayağı sarar.

Yapmayın Lütfen! Last Of Us'u bitirir mi? Last Of Us'u hem oynamış hem izlemiş biri olarak söylüyorum pc versiyonu çıkarsa bütün servetimi yatıracağım bir oyundur.
:) Anladım bir bakacağım.

The walking deadi oynamadım fakat izledim.Pek sıcak bakmıyorum ama AC 2 ve Tomb Raidere bakacağım sağolun.

goktug05.06

Doçent
Reaksiyon puanı
121
Oyunsuz kaldım arkadaşlar.4-5 gün içinde GTA V'i bitirdim.Online oynuyorum yarışlar vs. yapıyorum ama o da pek zevk vermiyor.Tavsiye ettiğiniz oyun varmı?GTA IV almayı düşünüyorum GTA serisini çok seviyorum ama optimizasyon sıkıntısı var diyorlar.Ayrıca şehir cıvıl cıvıl değil gri.Nasıl oyunlar sevdiğimi söyleyeyim.Rpg,açık dünya,aksiyon ve macera(aşırı olmama şartıyla),hikayesi gerçekten insanı alıp başka diyarlara götürecek oyun arıyorum.
cod modern warfare serisi öneririm beni baya sardı 4.2.3 2019

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Mount & Blade II: Bannerlord

modricspor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mafia 2 oynamadıysan kesinlikle tavsiye ederim ya da just cause 3 ü oynamadıysan kesinlikle denemelisin.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Tam açık dünya değil ama Specs of the line oyununu 30-40 dakika oynadım fena değildir bir bakabilirsin.

ℌasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16