Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 7)

Dostum bak GTX 275, HD 5670, HD4890 ve HD7850 gibi kartlarda oyunu denedim ayrıca R7 370 ile de denedim oyun oynanmıyor doğru düzgün.
Gta IV deki optimizasyon sorununu çoktan giderdiler ablacım sen neyin kafasını yaşıyorsun bilmiyorum 2016 çıkan bu sürümlerle sıkıntısız oynanıyor.
Grand Theft Auto IV (v1.0.7.0)
Episodes from Liberty City (v1.1.2.0)
Nvidia 315m gibi bir çöp ekran kartıyla bile akıcı bir şekilde bitirdim.

KimBuGamzeli

Profesör
Gta IV deki optimizasyon sorununu çoktan giderdiler ablacım sen neyin kafasını yaşıyorsun bilmiyorum 2016 çıkan bu sürümlerle sıkıntısız oynanıyor.
Grand Theft Auto IV (v1.0.7.0)
Episodes from Liberty City (v1.1.2.0)
Nvidia 315m gibi bir çöp ekran kartıyla bile akıcı bir şekilde bitirdim.
Üslubunu düzelt. Giderildiği falan yok ayrıca son sürümü 1.0.8.0 senin söylediğin 1.0.7.0 sürümü milattan kalma artık. Yukarıda yazdığım ekran kartları ile oynayamadım kıçı kırık 315m ile mi oynadın sen?

UgurBR

Asistan
Dostum bak GTX 275, HD 5670, HD4890 ve HD7850 gibi kartlarda oyunu denedim ayrıca R7 370 ile de denedim oyun oynanmıyor doğru düzgün.
Üslubunu düzelt. Giderildiği falan yok ayrıca son sürümü 1.0.8.0 senin söylediğin 1.0.7.0 sürümü milattan kalma artık. Yukarıda yazdığım ekran kartları ile oynayamadım kıçı kırık 315m ile mi oynadın sen?
4 farklı benzer segmentte ekran kartı kullanmak, hadi oradan. İnternette bir sürü benchmarkı var, insanlar bu oyunu eski nesil 40-50 FPS arasında rahat bir şekilde oynayabiliyor.

UgurBR

Asistan
Üslubunu düzelt 4 farklı ekran kartını kullanamazmıyım? Test ettim diyorum oyun sürekli kasıyor.
Kusura bakmayın, burası sizin forumunuz değil. Kimse size kraliçe gibimişsiniz gibi konuşmak zorunda da değil, üslubumda bir sorun yok, kimseye kadınsınız diye de ahkam kesemezsiniz bu şekilde. Evet kullanmanız garip geldi bana 4 farklı ekran kartını kullanmanız, hemde benzer segmentte ekran kartı.

stat counter