Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Bu konuyu okuyanlar

Oruch379

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Konu açmak istemedim ama bende öneri istiyorum sizlerden. 2.dünya savaşını konu alan oyun önerileri istiyorum. Call Of Duty 2, Call Of Duty World At War gibi olursa çok iyi olur. Şuan Call Of Duty World At War'ı oynuyorum. Önerilerinize açığım. Strateji tarzında istemiyorum bu arada. Şimdiden teşekkürler.
Yazmıyorlar buraya ya. Gel senle konu konu dolaşalım usta.:p

dequeLL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Fabrika işletme oyunu tavsiyesi verebilir misiniz acaba ?

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Farcry5'i tavsiye ederim harika bir oyundur. Mükemmel oyun beğenmeme imkanınız yok?.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Farcry5'i tavsiye ederim harika bir oyundur. Mükemmel oyun beğenmeme imkanınız yok?.
Birtek sonu beni tatmin etmedi sırf diğer oyunun hikayesi devam etsin diye hazırlanmış bir son gibi

• Yanıyor!
Reactions: Rei

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Birtek sonu beni tatmin etmedi sırf diğer oyunun hikayesi devam etsin diye hazırlanmış bir son gibi
Ama onun dışında hikayesi harika. Ben ilk oynadığımda faith seed'i öldürünce çok üzülmüştüm?. Onu öldürmeden bitirmenin yolu varmı yoksa illa hikaye gereği ölüyormu?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Ama onun dışında hikayesi harika. Ben ilk oynadığımda faith seed'i öldürünce çok üzülmüştüm?. Onu öldürmeden bitirmenin yolu varmı yoksa illa hikaye gereği ölüyormu?
Maalesef hikaye gereği ölüyor 5i sevdiyseniz New Dawn ıda öneririm bizim Rookie oyunda tam olarak yok birsürü teori var hakkında

• Yanıyor!

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Maalesef hikaye gereği ölüyor 5i sevdiyseniz New Dawn ıda öneririm bizim Rookie oyunda tam olarak yok birsürü teori var hakkında
6'yı sevmedim 5'i 2.kez bitiriyorum sanki ps plus'da new dawn'da vardı varsa indireceğim bugün?

as1m

Asistan
Reaksiyon puanı
80
1 hafta önce bitirdim aşırı güzel oyun oynamayan varsa düşünmeden oynasın
Bende oyunu bitirdim kendine has bi havası var,grafikler çıktığı yıla göre güzel ,açık dünyası sınırlı olsada npc lere sıradışı şeyler deniyebilirsiniz :D Oyunda bir bölümü geçmek için farklı yolları deneyebilir diyaloglarla çatışmadan bile halledebilirsiniz.Oynamayanların en azından 1 kere şans vermesi gereken müthiş bir oyun.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Bende oyunu bitirdim kendine has bi havası var,grafikler çıktığı yıla göre güzel ,açık dünyası sınırlı olsada npc lere sıradışı şeyler deniyebilirsiniz :D Oyunda bir bölümü geçmek için farklı yolları deneyebilir diyaloglarla çatışmadan bile halledebilirsiniz.Oynamayanların en azından 1 kere şans vermesi gereken müthiş bir oyun.
En sevdiğim yanı geliştirmelerin harbi bölüm içinde etkili olması kısayolları bulmak vs. Çok iyi ya

• Beğen