Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar nolursunuz yardım edin yarına kadar lazım bu pc abimin şehir dışına çıkcam oyun indircem pes 12 mw3 ve pes 13 bu sistemde kasar mı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar yasak heralde ama bu üst üste mesaj yazmak ama yardım edin nolursunuz fikrinizi söyleyin pes 13 mw3 pes 12 yi falan kasar mı nolursunuz fikrinizi söyleyin
kasmas oynarsin sorun olmaz

Kazarre13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
8 GB RAM
2GB NVIDIA GFORCE 635m
2.60 Ghz İNTEL i5

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler, FPS,TPS ve yarış oyunları ağırlıklı olabilir.

hkntrkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bana bi zombi oyunu önerirmisiniz ? resident evil,dead rising hariç.

hkntrkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende oyun varda zombi crack yok site link atarmısın bana

başka öneriniz varmı

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Dead Island, Dead Island: Riptide, Project Zomboid, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2

hkntrkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
plants vs zomies çocuk oyunu gibi ya ben sevmedim onu

online varmı bildiğiniz peki zombi online

abdullahcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
war z dayz aradığın tarz online
ayrıca nosteam ın crack ini kullanıp l4d 2 de online oynayabiliyorsun

smhcgdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ttnet internetimi önümüzdeki ay kapatıyorum sizden ricam türkcell'den sınırsız internet yaptım hız düşümü 96'ya inecek ve ben bu hızla oynayabileceğim bir oyun bakıyorum tabiki online olmasını istiyorum.

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
96KBps telefondan internete bağlanmak için normal bir hız. Oyun oynayabilmek için pek işine yaramaz. Üstelik daima 96KBps hızında da kalmayacağını göz önünde bulundurman gerek.

smhcgdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
online oynayabileceğim mmorpg tarzı birşeyden bahsediyorum ama internette oynayan arkadaşlar olduğunu duydum burdan kesin bilgi sahibi olmak istedim

1 gb sınırsız 1 gb'ı geçtiğim zaman 96 ya düşüyor zaten

smhcgdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
knight falan oynanıyor fakat ben farklı birşeyler varsa onların önerilerini istiyorum 10 gün sonra internet kapanıyor kapanmadan indireyim istiyorum

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
96 kbps ile oyun oynaman mümkün değil.
çünkü online oyun oynamak için önce bir siteye girmen lazım.
bu hız ile google hariç diğer sitelere girmen bile uzun sürer.

smhcgdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben girebiliyorum ki kendim de daha önce bu hız ile silkroad online oynadım

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Oyunların gereksinimlerini okuyun. En az ne kadar hıza ihtiyacınız olacağı yazar. Bazı oyunlar 56kbps bile kabul ediyor :)

smhcgdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çoğu oyunda bu internet bağlantısı yazmıyor ama :( indirip denemek de çok uzun iş ki zaten bu ayın sonunda internetim kesiliyo o yüzden hemen bulmam lazım

slaves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
canım benim bırak kbps yi 1 gb lık kotan dolmamışken yani 3g açık ve hattının kaldırabildiği en yükse hızda bile olsa atıyorum mbit hız var yinede telefondan internet paylaşıp pc den o bağlantı ile adam gibi online oyun oynanmaz he youtube da girip donmadan akıcı video izlersin sorun yok hız yüksek ama gecikmeli çoğu online oyunlarda ping önemlidir atıyorum heroes of newerth lol dota cs global vs tarzı oyun oynayacaksın 250 den aşşa ping in olmaz ama girip youtube da donmadan video izlersin 720p 1080p orda fark etmessin ama oyunda çok fark ediyor

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dostum oynayamazsın maalesef bende senin gibi düşünüyordum fakat hiçte öyle beklediğim gibi olmadı...sen bırak 96 kps oyun oynamayı bir e okul la bile 3 dakikaya girersin bizzat kendi telefonumdan denedim çok ama çok yavaş

Sana bir tavsiye dostum hız sınırı aldın mi turkcelden peşine 100 mb bir paket al ! Sonra müşteri hizmetlerini ara ben paket aldım fakat yeni önceki paketimden hız sınırı var di şimdi bu aldığım pakette de yavaş giriyorum hız sınırımi kaldırır misiniz diye rica da bulun onlar hız sınırını kaldırdı ya 100 mb paketin bitti ya mecburen yine 1 gb lik paketini kullanicaksin fakat hız sınırı olmadan :))) ben şuan öyle kullanıyorum sende dene

Bunu kimseye demezdim fakat benden sana bir kıyak olsun :)

smhcgdm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bnde bu hiz ile oyun oynadim fakat farkli var mi diye sormustum. Ve internet hizi ile ilgili onerin gercekten guzel tsekkur ederim arkadasim

arix78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence far cry 3 ü kesinlikle oynamalısın oyunun hikayesi grafikleri vb herşeyi süper.