Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar bi savaş oyunu istiyorum fakat istediğim özellikler var;

Oyunda tek başımıza savaşmayalım seninle beraber savaşan diğer askerler de olsun. Mesela bi dünya savaşı diyelim bi orduyla beraber savaşıyorsun bi şehre giriyorsun (basıyorsun) aynı şekilde karşı da da askerler toplu olcak.

Grafikleri gerçekçi olsun

Fazla bir şey istemiyorum dediğim gibi oyunda tek başımıza olmayalım ordu şeklinde savunma yada saldırı yapılsın. Böyle bi savaş istiyorum. Sistem gereksinimleri önemli değil PC sağlam.

Böyle bi oyun bilenler yardımda bulunabilir mi acaba ?

Şimdiden teşekkürler.

sniper ghost warrior oyna keskin nişanıcı coğu ormanda geciyor askeri kampdaki generalleri öldürmeye gidiyon güzel oyun bunu oyna bitir 14 ocak 2013 sniper ghost warrior 2 si geliyor beğenerek oynarsın

kara_kutu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tek tek inceleyeceğim verdiğiniz önerileri. Teşekkürler. Daha önerisi olan varsa yazabilir.

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arma 3 senin aradigin oyun. [MENTION=282425]kara_kutu[/MENTION]

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
arma 3 seneye ertelendi sen beni dinle önce SPEC OPS ardından GEARS OF WAR oyna. GEARS of WAR ı görünce zaten COD a MOH a BF ye bunelan diyorsun? (Şahsen ben dedim. GEARS ı gördüğümden beri pc me COD, BF, MOH sokmuyorum.)

BF3 ü single oynama. Orjinal al multi oyna zevk almazsın yoksa arkadaşlardan biliyorum.

Belki alakasız ama MASS EFFECT 2 de çok iyi bir oyun. Yanındakilere komut verebileceğin, müttefik toplayıp savaşa gidebileceğin bu neslin en iyi oyunlarından biridir. Onu da dene derim. Eğer yanındakilere emir verebileceğin bir oyun arıyorsan.

SPEC OPS hariç diğer 2 oyunun türkçe yaması var.

sinek412

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hangisini tercih edersiniz
Forza+Horizon+box+art.jpg
forza4-xbox.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
the first templar fazla ünü yok ama cok güzel oyun ve euro truck 2 baska oynadıgım en guzel oyun mass effect 2 ve 3 muhteşemdi

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar Ekran Kartım Nvida GeForce 310 m Ram 6 Gb DDR İşlemci i5 430 m 2.8 GHz Bana Bende Çaışabilecek Oyunları Söyler Misiniz Mesela Black Ops 2 yi minumum da oynabilrim miyim ?

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
NFS Most Wanted - Far Cry 3 - Assassin's Creed III - Crysis 3 - Max Payne 3 - Call of Duty Black Ops 2

srenone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sleeping dogs (şiddetle tavsiye ederim) - hitman - skyrim V (ingilizce gerekli biraz) - Far cry 3

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
black ops 2 orta ayarlarda oynarsın ama onun yerine gears of war ya da spec ops the line oyna derim. Bu ikisi COD dan çok çok çok çok daha kalitelidir. Ben açık konuşayım bende MW3 vardı. Gears of Warı gördükten sonra MW3 ü direkt sildim. Geçen sırf arkadaş ısrar etti diye black ops 2 yi indirdim. Hard diski verdim. İşin bitince getirirsin dedim. 3-4 gün sonra getirdi. Getirir getirmez black ops 2 yi sildim. Oyunun özeti şu :"dım dım dım dıkşın dıkşın dıkşın. Sağ yolun yolcusu bahtiyar"
Değmez 15 gb ını harcamana.

İlaveten BRAID, BIOSHOCK, MIRRORS EDGE, TORCHLIGHT 2 ve TITAN QUEST i öneririm.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
spec ops the linr oynadım üzel gerçekten gearsof wars oynmadım henüz ilaveten dediğin oyunlar peki çalışır mı bnde

vaas

Asistan
Reaksiyon puanı
0
specs ops bo 2 den iyiymis oldu o zaman biz kactik

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
black ops 2 orta ayarlarda oynarsın ama onun yerine gears of war ya da spec ops the line oyna derim. Bu ikisi COD dan çok çok çok çok daha kalitelidir. Ben açık konuşayım bende MW3 vardı. Gears of Warı gördükten sonra MW3 ü direkt sildim. Geçen sırf arkadaş ısrar etti diye black ops 2 yi indirdim. Hard diski verdim. İşin bitince getirirsin dedim. 3-4 gün sonra getirdi. Getirir getirmez black ops 2 yi sildim. Oyunun özeti şu :"dım dım dım dıkşın dıkşın dıkşın. Sağ yolun yolcusu bahtiyar"
Değmez 15 gb ını harcamana.

İlaveten BRAID, BIOSHOCK, MIRRORS EDGE, TORCHLIGHT 2 ve TITAN QUEST i öneririm.

Ben arkadaşta gears of warı gördüm müthiş birşey bende oynamayı düşünüyorum

kmlsengul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar gta san andreas da bildiğiniz sağlam bir parkourmod var mı?

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
gears of war torrent linki verir msiniz