Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
O zaman uçak simülatörlerine merakınız var ise ücretsiz oyun olan Microsoft Flight'ı öneririm :p

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
O zaman Max Payne 3 , GTA IV diyorum ve çıkıyorum.. :D

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
fm ile uçak simülatörü arasındaki bağlantıyı çözemedim ama zaten öyle bir merakım yok :)
ben şöyle bağlantı kurdum. futbolda da kanat var uçakta da. sonra ikisinide siz yönetiyorsunuz. Kanatlarınız ne kadar iyi olursa o kadar iyi pozisyonlara girer, o kadar hızlı uçarsınız falan fistan :D [MENTION=51495]trnc[/MENTION] herhangi bir dalga geçme söz konusu değildir yanlış anlaşılmak istemem :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
ben şöyle bağlantı kurdum. futbolda da kanat var uçakta da. sonra ikisinide siz yönetiyorsunuz. Kanatlarınız ne kadar iyi olursa o kadar iyi pozisyonlara girer, o kadar hızlı uçarsınız falan fistan :D @trnc herhangi bir dalga geçme söz konusu değildir yanlış anlaşılmak istemem :)

ilk tavsiyem futbol oyunu diye diğerleri de futbolla ilgili olmak zorunda mı, aklıma ne geldiye yazdım işte :)

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Abiciğim ben ps3 te oynuyorum. bo ve mw2 vardı. Ukalalık gibi olmasın ama bu ikisinde oyunculuğum çok iyinin biraz altıdır. Oyunlarda ne kadar iyi k/d yapsamda zevk vermiyor. Sonra bf3 ü aldım oynanışı çok farklı ilk günlerde k/d 3/17 5/14 gibi gidiyordu. Ama artık nasıl bir oyun yapmışlarsa haritalarda sağa sola amaçsız bir şekilde koşturmak bile beni 4 köşe yapmaya yetiyor :) bf3 aşktır, candır <3 :D ama senden sonra :)
Yeni ps3 aldım :) bf3 almayı düşünüyorum ek kısa zamanda bende. Killzone3 de çok başarılı mesela, multiplayerı özellikle.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ogame oyna sosyal yaşantınla bağlarını kes :)

Exp_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ram 6 GB Ekran kartı 2 gb bana güzel bir online oyun tavsiye edermisiniz oynadığınız varsada olur beraber oynarız:lol:

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
LOL'e başlamayı düşünüyorum ama hiç bir fikrim ve bilgim yok.
[MENTION=298957]Exp_[/MENTION]

AlperSad

Asistan
Reaksiyon puanı
3
LoL iyi oyundur tavsiye ederim (Profil resmim Jax).

ShaLaLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

AMD FX 4100 - 3.6 ghz - AM3 - 4 çekirdek
8 GB kingston ddr3 ram
sapphire hd 4850 - 1 gb ekran kartı

özelliklerine sahip bir bilgisayarım var. Bu bilgisayar için oyun önerilerinde bulunabilir misiniz ?
oyunlarla uzun bir süredir ilgilenemediğim için fazla bilgim yok.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Fifa 13 oynarsın , MW3 oynarsın ne biliyim piyasadaki çoğu oyunu oynarsın bir torrent sitesini açtığında. Çok zorlanırsa ultradan high a çekersin görüntüyü..