Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
skyrim'i 2 haftada ana görev civil war dark brotherhood ve adını hatırlamadığım bir çok şeyi bitirdim acaba ben mi hızlı gidiyorum:)

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Pes veya Fifa alma.2013leri çıkınca alırsın.Diğerlerinden herhangi birini alabilirsin bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hattric oynamanızı tawsiye ederim sabır gerekli bir oyun ve çok güzel

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar daha önce knight online oynamış birisiyim
şöyle zevk verecek bir oyun arıyorum
ve nasıl indirebileceğimide söyleyin..
15 20 rapidshareli linki verip indirmesi güç olan oyunlardan vermeyin...

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
5 yıllık knightçı olarak, orcs must die'den zevk alacağına inanıyorum.
torrentten indirebilirsin.

EliX3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
League of Legends müthiş bir oyun knight gibi değil ama seviceğine eminim :) (knight gibi değil derken mmo değil bu moba yani dota tarzı oyun)

byfaruk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam eskilerde ki oyun zevkini bulmak zor oldu en azından benim için öyle. Eskiden Ko süperdi ama ya şimdi mahvettiler ve online oyunların çoğu böyle. Hiledir, gbdir falandır filandır önceden herkes kendi emeğiyle kasardı herşeyini. E gel online olmayan bir oyun oynayalım ama onada sistem yetiştiremiyorsun arkadaş gün geçtikçe her oyun için pc'nin ayrı birşeyini geliştirmek gerek e bu da pek mümkün olmuyor en azından benim için öyle. Böyle yazıpta boşa konuşmuş olmayayım bari birkaç şey önereyim :) Ben ne yaparım o zevki bulmak için arada ko'yu özler bir iki dolanırım, sonra age of mytology bu oyunu oynarım campaing değil single player olarak ve multiplayer yaparım arada kuzenimle falan. Arada limbo diye ufak bir oyun var onda takılırm genelde ufak tefek oyunlardayım yani :)

kara61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim sevdiklerimden yazayım sana belki beğenirsin.

pc oyunlarından

skyrim
shogun 2 total war
crysis2
mount & blade warband
fifa12

online oyun olarak

apb reloaded ( bana göre çok güzel bir online oyun ama biraz pc özelliği ister)
1-2 sene önce wolfteam ve point blank oynuyodum şuan nasıl olmuştur bilemem ama onlinede ısrarcı değilsen üsttekileri dene :)

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim sevdiklerimden yazayım sana belki beğenirsin.

pc oyunlarından

skyrim
shogun 2 total war
crysis2
mount & blade warband
fifa12

online oyun olarak

apb reloaded ( bana göre çok güzel bir online oyun ama biraz pc özelliği ister)
1-2 sene önce wolfteam ve point blank oynuyodum şuan nasıl olmuştur bilemem ama onlinede ısrarcı değilsen üsttekileri dene :)
sykrim güzelmiş..
bu assasins creed3 ün torrentini verebilecek arkadaş varmı hızlı bir şekilde indirmem lazım

kara61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sykrim güzelmiş..
bu assasins creed3 ün torrentini verebilecek arkadaş varmı hızlı bir şekilde indirmem lazım

30 ekim de cıkacak o oyun kasımın başlarında torente düşer bende sabırsızlıkla bekliyorum
1.assasin
2. mount & blade 2 :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Call of Duty serisinde MW2 tek geçerim.
MW3 ü de bitirdim ama sarmadı.
MW1 de o kadar iyi değildi.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar manisaya gideceğim üniversiteye kyk'da yedekteyim şimdilik abi evinde kalacağım. Oradada internet yasakmış pcye birşey demiyorlar. Bende pcyi götüreceğim ama canım sıkılmasın diye oyun arşivi yapıyorum. Arkadaşlar böyle güncel güzel sevdiğiniz oyunlar varsa yazarmısınız.

Minecraft, Max Payne 3, Gta IV, Ghost Recon Future Soldier, Fifa 12, Battlefield 3, Saint Row III, Sleeping Dogs şuanda pcde yüklü oyunlar. Daha öncesinde ise Arma II, Age of serisi, Nfs serisi , Alan Wake , Blur, Burnout Paradise , Command Conquers serisi , Starcraft, Cod serisi, Dirt 2-3-Showdown, Dead Space 1-2, Flatout, Just Cause 2, Limbo, Mirrors Edge, Splinter Cell serisi, Skyrim , Spore, Bully Scholership, Mafia 2 ve London olimpiyatları oyunlarını oynadım arkadaşlar. Bu saydıklarım dışında bu tarz oyunlar önerirseniz çok sevinirim. Spiderman yada o tarz oyunlar sevmiyorum darksiders da sevmiyorum. He Far Cry hiç oynamadım önerir misiniz ? Neyse çok konuştum önerilerinizi bekliyorum on gün sonra yolcuyum gitmeden halledeyim şu işi dostlarım :)

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Mafia 1 kurtlar vadisini oyna etkileneceksin seni temin ederim .) Mafia 2 de güzel ayrıca ama dediğim gibi Mafia 1 kurtlar vadisini mutlaka oyna