Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bazı oyunlarda efektlerden veya görüntü kalitesinden ödün vererek şu anki tüm oyunları çalıştırabileceğini düşünüyorum.

Need for speed hot pursuit 2'de bir tur oynuyordum ikinci turda ısınmadan sistem kilitleniyordu. Crysis'i deneyemedim bile. :laugh:

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14

Kilitlenmezse sistemi soba niyetine kullanırım. :mrgreen:

--- Mesaj Güncellendi ---

age of empires 2 oynanır
counter strike 1.5 , 1.6 gibi serileri oynanır.
nfs most wanted -carbon oynanır

donanımları bilseydik daha iyi olurdu ama düşük sisteme böyle oyunlar olur ancak.
not:sadece bunlar oynanır demiyorum daha çok oyun var düşük sisteme göre ama sende anlamışsındır eski oyunlar oynanır işte.

Benin kastettiğimde buydu. Yeni oyunları oynayamıyorum bari çok eski olmayan kaliteli oyunlar bulayım.

Cevap yazan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114

Benin kastettiğimde buydu. Yeni oyunları oynayamıyorum bari çok eski olmayan kaliteli oyunlar bulayım.

Cevap yazan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum

yeni oyun olarakta angry birds serisi ,Worms serisi gibi oyunlara bak derim fazla sistem istemeden zevk alabileceğin türden oyunlardır.

mmtself

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en son oynadığım oyun sacred diye bi oyundu. yaklaşık 6yıl olmuştur. o zamandan beri 2-3günlük oyunlar dışında oyun oynamadım
grafik kartını kasım kasım kasacak bi oyun söyler misiniz

makinenin özelliklerini belirtmemiş. zira maryonun bile kasdığı bilgisayarlar vardır :p cidden oyundan çok uzağım.
görüntü süper olursa ha arada da oynarız
core i7 3,4Ghz 8gb ram 4gb ekrankartı gforce gt450
win7 pro yüklü windows 7,2puan vermiş

xleonardo199

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Goal United, bol ödüllü bir online futbol menajerlik oyunu. Aynı anda tüm dünyada yüzbinlerce kişinin oynadığı Goal United oyununda, bir futbol takımına menajerlik yapıp takımınızın başarılı olması için çalışıyorsunuz.
[h=3]Goal United Futbol Menajerlik Oyunu’nda Neler Var?[/h] Online futbol menajerlik oyununda size ait bir futbol takımı var. Takımınızda farklı güç ve yeteneklerde oyuncular bulunuyor. Her futbolcu ile oyuncunun gücüne göre değişen fiyatlarda sözleşmeleriniz var ve süreleri dolduğunda bu sözleşmelerin yenilenmesi gerekiyor.
Oyunda 12 takımlı bir futbol ligi ile bir lig kupasında mücadele ediyorsunuz. Menajerlik oyununa başladığınızda sezon başlamış ise ligdeki takımlardan birini mevcut haliyle devralıyorsunuz. 1 Yıllık sürede 4 sezon lig oynanıyor.
Oynayacağınız maçlardan önce rakip takımı inceleyip, kendi takımınızın oyun dizilimini düzenleyebiliyorsunuz. Goal United oyunu ücretsiz, ama isterseniz premium üyeliğe geçip liginizdeki diğer maçları da canlı takip edebiliyorsunuz.
Futbol Menajerlik Oyunu sadece maçlarda oyuncuları ve taktikleri belirlemekten ibaret değil elbette. Maç öncesinde futbolculara antreman yaptırmalı, takıma antrenör ve fizyoterapist gibi çalışanlar almalı ve bunları yaparken kulüp bütçesini dikkatli kullanmalısınız. Yapacağınız sponsorluk anlaşmaları ve karlı transferler bütçenizin artmasını sağlayacaktır. Ayrıca stadyum kompleksini geliştirerek daha çok izleyici ve daha yüksek gelir elde edebilirsiniz.
Menajer olup takımınızı yönetmek ve futbol takımının başarılı olmasını sağlamanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız, Goal United Futbol Menajerlik Oyunu‘nu hemen deneyin http://tracking.traviangames.com/04...822db99574164a13b2d64a8b917105&taf_email=

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
King Of Amalur, çok zevkli bir rpg oyunudur hem oyun süresi geniş ve oyundaki yaratıklar vs çok güzel grafiklere sahip. Tavsiye ederim.

Skyrim, Diablo, Dragon Age gibi oyunları oynayanlara tavsiyemdir.

mmtself

Asistan
Reaksiyon puanı
0
King Of Amalur, çok zevkli bir rpg oyunudur hem oyun süresi geniş ve oyundaki yaratıklar vs çok güzel grafiklere sahip. Tavsiye ederim.

Skyrim, Diablo, Dragon Age gibi oyunları oynayanlara tavsiyemdir.

bana mı tavsiye ettin :) size saçma gelebilir de ekrankartını kastırmak ilk amacım. işdeki bilgisayarın sınırlarını zorlamak istiyorum
ama King Of Amalur'u evde deniyeceğim güzel oyuna benziyor. edit : ama bulamadım :D

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bana mı tavsiye ettin :) size saçma gelebilir de ekrankartını kastırmak ilk amacım. işdeki bilgisayarın sınırlarını zorlamak istiyorum
ama King Of Amalur'u evde deniyeceğim güzel oyuna benziyor. edit : ama bulamadım :D

He yok ben ortaya atmıştım öyle ama grafik olarak zorlamak istiyorsan modlanmış bir Gta 4 oyunu yada Battlefield 3 oyununu deneyebilirsin. Gayet güzel kasacaktır :)

mmtself

Asistan
Reaksiyon puanı
0
skyrim ile Battlefield 3 ü gözüme kestirmiştim. battlefieldi bi deneyim o zaman teşekkürler

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Portal 2 olan özelden ulaşsın steam üzeridnen birlikte oynayabiliriz.

WarriorMetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Foruma Yeni
Üye
Oldum Sevdim Bu Forumu Birkaç
Oyun
Önerisi İstiyorum
Yardım
Ederseniz.
Pc Özellikleri
AMD Redeon HD 6610M Graphics
8 Gb Ram
İntel Core i5 2430M CPU
Directx
11
Yüklü
İşletim Sistemi Windows 7 64 bit Ultimate
Laptop
Böyle Crysis Tarzı Oyun Olsun Birkaç Tane.

WarriorMetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Foruma Yeni
Üye
Oldum Sevdim Bu Forumu Birkaç
Oyun
Önerisi İstiyorum
Yardım
Ederseniz.
Pc Özellikleri
AMD Redeon HD 6610M Graphics
8 Gb Ram
İntel Core i5 2430M CPU
Directx
11
Yüklü
İşletim Sistemi Windows 7 64 bit Ultimate
Laptop
Böyle Crysis Tarzı Oyun Olsun Birkaç Tane.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Call Of Duty tarzı oyun önerirmisiniz ancak grafik özellikleri çok iyi olmasın leptop kullanıyorum kasmalar olabilir :)

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Gir torrent oyun paylaşan siteler 100 lerce oyun bulursun :)

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Yazım tarzına biraz daha dikkat edersen daha iyi olur. :) Soruna gelecek olursak Modern Warfare 3'ü dene istersen.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
fps seviyorsan;
call of duty modern war 1,2,3
call of duty black ops
batlefield 3, batlefield bad company
bulltestorm

gerilim seviyorsan;
amnesia dark decent
alan wake

tps seviyorsan;
mafia 2
batman arkham asylum - batman arkham city
L.A. noire

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Painkiller Recurring Evil
Call Of Duty MW1-MW2-MW3
Battlefield serisi.
Medal Of Honor serisi.
Fallout New Vegas.

Ah bi torrentim açık olsa falloutu indirirdim . :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Mass Effect 3 e başladım şimdi.Önceki serilerini oynamadığım ve ileri düzeyde ingilizce bilgisine sahip olmadığım ve oyunun konusu dialoglar üzerinden ilerlediği için sarmadı beni.Acayip muhabbet dönüyor oyunda.Birde çatışmalar falan çok basit.Sanki böyle flash oyun gibi düşmanlar yan yana dizilmiş ateş ediyolar.Kurşuna diziyorum hepsini.Patır patır ölüyolar.Grafikler idare eder.Halen daha odun insanlar ve kısıtlı hareket mekanizmasına sahip oyun.İnsanların üzerine gidince sanki önünde duvar var.Hiçbir tepki vs. yok.Çok basit ya.13 GB indirdim o kadar.Böyle çıkınca moralimi bozdu.Çok sinirlendim.

BioShock 2 ye başlamanın zamanı geldi bence.Sende eğer BioShock oynamadıysa.Hemen birincisini oyna bitir.Sonrasında ikinicisini bitir.Üçüncüsüde yazın geliyo zaten.rtsbora nında önerdiği oyunlar gayet güzel.Ama L.A Noire oynamak için üst düzey ingilizce bilmen gerekli.Yoksa oynayamazsın.Hadi kolay gelsin.

WarriorMetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinize Teşekkür Ederim Arkadaşlar Dediklerinizi Deneyeceğim. Yazımı Düzeltirim Teşekkürler..

Bide Torrentten İndirecemde Güvenli Bir Site Adı Söyleyebilirmisiniz Özelden

WarriorMetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
El Padrino Arkadaşım Gönderdiğin Siteler Bende Açılmıyorda Başka Bir Site Gönderirmisin ? Gönderebilirmisiniz ? :rolleyes:

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kısa zamanda oyunun müptelası oldum çıktım bağımlılık yapıyor resmen :D

aynen kardeşim bide görev yaptıkcaa insanın daha cok adam öldüresi geliyor ya:D:D
counter falan hikaye abi adamlar oyun yapmış rütbe alıyorsun madalya rozet görev yapınca silah hersey düşünülmüş süper oyun

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Call of Duty Modern Warfare 2 geçenlerde 10 tl'ye satın aldım PlayStore aracılığıyla. 2 3 Gündür oynuyoruz kalkamadık başından :)