Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bioshock: Zamanında 1. sini yarısına kadar falan oynamıştım, küçük çocuk olayı bitirdi beni sildim.

Rage: Oyunu yinede bir deneyeceğim. ;)

Doom 3, Quake 4 : Oynadım ben bunları 2-3 defa bitirmişimdir.

Wolfenstein: Pek sevilmedi diye oynamıyordum ama bir daha bakayım.

Ghost Recon Advanced Warfighter: sıraya alındı.

Rainbow Six Vegas: İncelemeye alalım sıradaki gelsin :D

Metro 2033 : Oyun görsel açıdan baya iyi sanırım bakalım deneyelim.

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
tom clancy's sprinter cell'e bak, ajan oluyosun çok keyifli.

sevenyears

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar wow a para dökmek istemiyorum.onun kadar grafikleri 1. sınıf olan hangi online oyunu önerirsiniz?sadece oyunu orjinal alabilirim.Wow dan sonra en iyisi budur diyebileceğiniz oyun nedir?

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Lineage 2 oynayabilirsin grafikler wowdan çok daha iyi hatta wow Marino kalır Lineage yanında birde eğer android bir tabletin yada iPad sahibiysen order chaos online oynayabilirsin yok eğer hiç para vermeyeyim dersen silkroadonline oynayabilirsin
Arkadaşlar wow a para dökmek istemiyorum.onun kadar grafikleri 1. sınıf olan hangi online oyunu önerirsiniz?sadece oyunu orjinal alabilirim.Wow dan sonra en iyisi budur diyebileceğiniz oyun nedir?

Wockeez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
guild wars 2 tabi daha çıkmadı biraz beklemen lazım :D

vitesang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Online oyuna para vermiceksen bence en güzeli hiç oynamamak.Ayrıca Wow da pek pahalı bir oyun sayılmaz.İnternetten sadece key leri alarak oldukça ekonomik bir şekilde tüm paketleri alabilirsin.Ama illa da bir tavsiye istiyorsan görüntüsü de güzel olsun diyorsan CABAL Online'a bir bak derim.Görüntüsü Karakterlerin karizması skiller hareketler falan oldukça güzel bir oyundur.

Maqmar

Asistan
Reaksiyon puanı
4

wow oynadıktan sonrada diğerleride oyun gibi gelmiyo ki :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5

ben 3 sene önce Deli gibi Knight online oynuyordum ama bıraktım o gün bugündür pek online oyunlara bulaşmıyorm, Solo takıl mesela Mass Efect 2 ye başladım en az 1 ayını alacak bir oyun bitirince beğenirsen mass efect 1e başlarsın sonra 3'ü oynarsın. Türkçe yamalarını indirmeyi unutma. ( Sırasıyla gidersen iyi olur bide Mass 3'ün henüz yaması çıkmadı sen 2 ve 1 i bitirene kadar çıkar )

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Uzun süre oynadıktan sonra araya üniversite, staj vs girmesiyle birlikte şuan için oynamadığım oyundur kendileri... 15 TL ye aylık SBOT kullanarak pc nin başına dahi oturmadan kendine char kasabilirsin... Kasmak için Wizard ve Xbow karakter tavsiye ederim, çin karakterler gider kapısıdır yaklaşma bile... Pc niz donanım olarak güçlüyse 8x8 EU Party yapma tekniklerini araştırın ;) çok detay var tabi burada yazsak konu pert olabilir... Lakin küçük bir ayrıntı vereyim size, EU karakterlerden Warior char açarsanız her party de aranan adam olursunuz... Gram para yatırmadan bedava kasılırsınız...

" Silkroad Online " Aşağıya arkadaşımın SS arşivinden bir resim ekledim, orjinal oyun içi görüntü...

30587578.jpg

Resim 720p HD dir...

---------- Post added at 02:59 ---------- Previous post was at 02:43 ----------

Birkaç örnek resim daha...

sro2011041921251626.jpg
sro2011041023401942.jpg
sro2011041022364531.jpg
sro2011040120563039.jpg
sro2011032212453722.jpg
sro2011031601562244.jpg

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
şuan çıkmışlar ve oynanılabilirler içinde en güzeli ve iyisi rift. riftgame.com

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Oyunlarda genel bir denge mevcut. Tüm oyunlarda bu denge mevcut değil. Aylık 15-20 tl gibi bir fiyatla wow oynayıp gerçek bir mmorpg keyfi yaşayabilirsin yada. Silkroad gibi amacı olmayan oyunda bot ile kasıp sürekli level yükseldikçe sürekli bot alıp kasabilirsin.(HRNKC üstüne alınma lüften oyunu hiç sevmem :) ) illada parasız bir oyun oynuyacam dersen steam kullanarak free to play mmo oyunlara bakabilirsin. 1-2 gün önce Dc Universe online free to play olmuş...

sevenyears

Asistan
Reaksiyon puanı
2
böyle olmucak ya botlarlar oynamak çok saçma doğru söylüyonuz.durumu ayarlıyım wow oynucam.botlarla oynadıktan sonra bi amaç olmucak oyunda.sağolun tavsiyeleriniz için wow u iyice bi araştırayım nasıl oynanıyor falan karışık çünkü baya kuzen oynuyodu benim.şuan da da aylık 30 lira yatırıyomuş.

---------- Post added at 13:03 ---------- Previous post was at 12:46 ----------

bu arada vatan da http://www.vatanbilgisayar.com/aral...urning-crusade/productdetails.aspx?I_ID=26115 fiyatı iyi geldi bana.almayı düşünüyorum ama bu wow un faklı serileri var mı?seri seri mi satılıyor dvd olarak yoksa bir kere orjinal oyunu alıp sonra bütün serileri(varsa)indirerek oynayabiliyormuyuz?

TunahanV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sro da bot kullanmak oyunu amacı oldu artık 120 lvl elle kasmak demek 3-4 yıl uğraşman demek zaten 3-4 yıla 3-4 update yer oyun olur 130-140 lvl olur. Ama tavsiyedir SilkroadOnline sadece bot masrafı olduğu için sana gelmez elinle kasarak masrafsız oynayabilirsin ama oyuna alışırsan bot kaçınılmaz bir şekilde seni kendine çekecektir .... Emin ol oyunun her alanında aktif olabilirsen senelerce oynayabileceğin bir oyun

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
anladım.orjinalini arıyım ozaman

Arkadaşım D&R'dan Wow Battle Chest paketini alabilirsin. Böylelikle bir seferde hem ana oyuna hemde ilk ek pakete sahip olmuş olursun ya da sana şöyle bir önere sunayım. Ücretsiz olarak battle.net hesabını al ki zaten Wow oynamak için hesabın olmak zorunda, sonra hesaba giriş yap ve Wow'un ücretsiz sürümünü hesabına ekle. Böylelikle deneme olarak sadece level 20'ya kadar olmak koşulu ile Wow'u ücretsiz oynayabilirsin. Sonrasında beğenirsen dediğim pakedi satın alıp, hesabını upgrade edersin :thumbup: :thumbup: :thumbup:

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
gta 4 oyunu oynuyorum hiç sorun olmuyor
Oyunu kapatma simgesi tıklıyorum kapanmiyor ne yaptıysam kapatmiyor bilen var bu konuda

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
bizde çoktandır hazır :) 18.5 gb hayırlı olsun :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] revolt oynamanı tavsiye ederim zevklidir kendisi :D sana dediğim oyunu ararken bunu buldum :)

[video=youtube;uUQM6Eir7PI]http://www.youtube.com/watch?v=uUQM6Eir7PI[/video]

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
[MENTION=75364]dgncn[/MENTION] oynadım bunu fazla sarmadı. Flatout 3 ü indiriyorum bakalım nasıl olmuş :)