Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

enocenes

Doçent
26 Ocak 2014
649
6
18
Sniper ghost warrior'u oynayıp yarıda bırakmıştım, Oyun hem güzel olmadığı için hemde bana hitap etmediği için oynamadım. Diğer serilerde çok düşük puanlar aldığı için oynamadım. Keskin nişancılık oyunlarını seviyorsanız sizi tatmin edecektir.

Sniper elite v2

Sniper elite 3

Sniper ghost warrior

Sniper ghost warrior 2
saol.peki farcry,crysis gibi bir oyun önerirmisin?

jeacanest213

Öğrenci
22 Şubat 2014
97
0
6
BEYLER İŞLETİM SİSTEMİMİ VERİCEM GÜZEL OYUNLAR TAVSİYE EDERMİSİNİZ TESEKKÜR EDERİM.

4GB DDR3 1600 MHz RAM
2GB 128 Bit Amd Readeon HD7670M Ekran Kartı
İntel Core i5 3230m 2.60GHz. (Turbo 3.20GHz)
750 GB HDD

Pc Laptoptur.

Her türlü oyunu rahatca oynayabilcegimi düsünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum...

ardakabil12

Öğrenci
6 Temmuz 2014
13
0
1
İşlemci: 2,8 ghz intel core i7
Bellek: 8gb 1333 mahz ddr3
Ekran kartı: intel HD graphics 3000 512 mb
Arkadaşlar bu pc ile lowda veya mediumda kasmadan oynayabilecek en iyi oyunları yazar mısınız? Teşekkürler!

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Ekran kartı değişirse aslında iyi oyunlar oynayabilirsin.

Ben pek anlamıyorum ama League of legends oynatabilir.

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
Cod MW3 ü 1 gb ram ve asus nvidia geforce 210 silen 1gb ekran kartı ile oynuyordum :D sen bu pc ile neler yapamazsın ki :D Ve düzenleme yapıyım o bilgisayar intel core duo 2 idi :D

someone799

Asistan
10 Temmuz 2014
400
1
0
Hocam yanlis hatirlamiyorsam verdiginiz ekran karti islemciyle birlikte entegre olmus sekilde gelir. Harici ekran kartinizi paylasirsaniz yardimic olan arkadaslarimiz olacaktir

gtos

Asistan
23 Ağustos 2013
179
0
16
Konuda dediğim gibi yarış oyunu arıyorum. Kontrol bakımından gerçekçi grafik önemli değil ama çok eski oyun olmasın nfs serisi hariç oyun önerisi arıyorum.

Burak Taha

Öğrenci
5 Ağustos 2014
2
0
0
Sistem Gereksinimlerim:

RAM: KİNGSTON 384 MB

İŞLEMCİ:İNTEL CELERON 530@1.73 GHZ

EKRAN KARTI:SİS MİRRAGE 3 GRAPİCHS 128 MB

ACİL OYUN ÖNERİRMİSİNİZ

AlperKaan06

Öğrenci
13 Ağustos 2014
1
0
1
Merhaba Beyler Bayanlar. Ben Bir Joystick Aldım. Ama Destekleyen Oyunları Bilmiyorum. Yani Xpadder Ve Benzeri Programlar İle Kendim Ayarlamaktansa Destekleyen Oyun Varsa Söyler misiniz ? Birde Fifa Pes Felan Sölemesseniz Sevinirim :) Yüksek Sistem İstemicek (örn. Max Payne 3 Olmasın :) Taşımaz Pc ) Adam Akıllı Bir Oyun Rica Ediyorum. Siz Destekleyenleri Söyleyin Ben Bakarım :) .Şimdiden Teşekkürler.

rozabay

Dekan
4 Nisan 2009
7,113
34
228
Merhaba Beyler Bayanlar. Ben Bir Joystick Aldım. Ama Destekleyen Oyunları Bilmiyorum. Yani Xpadder Ve Benzeri Programlar İle Kendim Ayarlamaktansa Destekleyen Oyun Varsa Söyler misiniz ? Birde Fifa Pes Felan Sölemesseniz Sevinirim :) Yüksek Sistem İstemicek (örn. Max Payne 3 Olmasın :) Taşımaz Pc ) Adam Akıllı Bir Oyun Rica Ediyorum. Siz Destekleyenleri Söyleyin Ben Bakarım :) .Şimdiden Teşekkürler.

Brothers - A Tale of Two Sons hikayesi bakımından derinden etkileyecek bir oyun.
http://store.steampowered.com/app/225080

Portal 2 arkadaşın ile multiplayer oynamak mükkemel.
http://store.steampowered.com/app/620/

The Witcher 2 kesinlikle oynamanı tavsiye ederim.
http://store.steampowered.com/app/20920

ce41nk

Öğrenci
20 Mayıs 2014
5
0
0
Arkadaşlar merhaba aşağı yukarı 10 sene once oynadığım fps tarzı şatoda geçen bir dedektiflik oyunu vardı.Karakteri tuşlarla değil ekranın sağına soluna tıklayarak yönlendiriyorduk(tıpkı şimdiki oda oyunları gibi).Oyunda bazı sahneler aklımda bi kısmında denize dalıp birşeyler arıyorduk bi kısmmında kadının biri bize silah doğrultuyodu biz ondan once davranıp üzerindeki halata nişan alıp kafasına çuval düşürüyorduk.Biraz gerilim bir oyundu. Eğer ismini hatırlayan olursa yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

enocenes

Doçent
26 Ocak 2014
649
6
18
Arkadaşlar payday 2 yi steamden alsam mı blemedim biraz soğudum oyundan adamlar falan çok zor ölüyo ama co-op çok güzel oynanıyor dediler arada kaldım yardım edin :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar payday 2 yi steamden alsam mı blemedim biraz soğudum oyundan adamlar falan çok zor ölüyo ama co-op çok güzel oynanıyor dediler arada kaldım yardım edin :)
yoksa tomb raider payday fiyatıına bulursam onu mu alsam?online oynaması güzel mi?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=387442]enocenes[/MENTION]

Payday 2'de adamlarin cabuk ölüp ölmemesi kullandigin silaha ve senin nisan almana bagli bir sey. Ben suan 466 levelim ve genelde overkill-deathwish oynuyorum. Level atladikca kendini gelistiriyorsun.

Tomb raider'de online kimse oynamiyor nerdeyse, gidip parani bosuna harcama derim.

enocenes

Doçent
26 Ocak 2014
649
6
18
@enocenes

Payday 2'de adamlarin cabuk ölüp ölmemesi kullandigin silaha ve senin nisan almana bagli bir sey. Ben suan 466 levelim ve genelde overkill-deathwish oynuyorum. Level atladikca kendini gelistiriyorsun.

Tomb raider'de online kimse oynamiyor nerdeyse, gidip parani bosuna harcama derim.
kafadan vuruyorum adam sendeliyo sonra tekrar kalkıyo :D hangi oyuna paramı boşa harcamıyayım?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Tomb raider'i online oynama amacli alacaksan ona bosuna parani harcama diyorum. Kimseyi bulamazsin, yani kisacasi oynayan yok.

Hangi silahla oynuyorsun payday 2'de? Skill olarak hangisisin?

enocenes

Doçent
26 Ocak 2014
649
6
18
30 dolar ve altı oyun tavsiyesi verirmisiniz öncelik co-op oyunlar ama ''oyun okadar güzel ki co-op oynamasam da olur'' diye bahsettiğiniz oyunlar varsa önererbilirsiniz :)

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243

Borserlands 2 GOTY Edition ( g2a sitesinde 8 dolara kadar düşmüş durumda)

Payday 2
Tropico 4 veya 5 (ingilizcen yoksa alma)
Rust
Max Payne 3
Farcry 3

Tavsiyelerim.

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
farcry 3 ü single player bitirmiştim ama sence co-op için almak mantıklı olur mu?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yani değer mi?

Co-op çok zevkli gerçekten. Biz 3 arkadaş oynuyorduk ve gerçekten çok sarıyordu. Ayrıca public co op , deathmatch de gerçekten çok sarıyor. Steamden alma, alternatif sitelerden almaya bak.