Otobüste Yanıma Oturan Kız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Dün günlerde pazar olduğu icin sıkıcı bir gündü eşimle evde oturuyorduk eşime dedim hadi kalk bir kabataşa inelim deniz kenarında bişeyler icelim bir de temiz hava alalım ve kalktık taksiye bindik gitik yaklaşık 1 bucuk saat oturduk eve gelmek icin yola koyunduk hemen orada otobüse bindik otobüs oturacak yer yoktu bizde orta kapanın orada ayakda durduk yan tarafımızda iki tane genc kız oturuyordu yaşları 18 -19 bunlar bir birlerine bişeyler anlatım kahkaha atarak gülüyorlardı derken bunlar iyi ce işi bozudu düdüklü tencere gibi öyle ses cıkararak gülüyorlardı ki biri krize girmişti nerdeyse ve arkadaşı bunun kulağına uzantı bişeyler söyledi bu daha da gülmeye başladı gülerken yerinde hopluyordu bir sağa kıvranıyor bir sola 1 hop 2 hop 3 hop derken cart diye bir ses geldi herkes döndü baktı tabi ben ne oldunu hemen anladım(osuruk) ve bunlar birden sesizliğe bürüntü öyle utandılarki otobüsün icindikiler şaşıra kaldı bende gülmemek icin dilimi ısırıyorum onlara bakarken ama kendimi zor tutuyorum kızlar öyle utandıki şöföre seslendiler bizi indir diye durdu indirdi ama rezil oldular bir bayan otobüs icinde pantolonu yırtılacak şekilde osurması ben olsama 6 ay evden cıkmazdım :):)

ne güldüm he sabah sabah :D

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 2 saat önce;

Belediye otobüsünde en ön koltukta oturuyorum. ilerki bir durakta otobüse binen bir kız, müsaitmi diye sorarak yanıma oturdu. Ben de tabiki dedim ve birden kızla muhabbet etmeye başladık (muhabbet nasıl başladı bende bilmiyorum:)). sanki uzun süredir tanışıyormuş gibi elimdeki harici diskin kaç gb. olduğunu, içinde hangi filmlerin olduğunu kıza anlattığımı fark ettim:D

Kız tam muhabbetin ortasında "ben bu durakta iniyorum, görüşürüz" dedi ve kalktı. görüşürüz diyince ben de refleks olarak "görüşürüz" dedim.(nasıl görüşeceksek:))

kız hemen önümdeki kapıda otobüsün durmasını beklerken göz göze geldik ve ben bir dosta hoşçakal der gibi "gülücük" attım. o da bana eliyle bay bay yaptı:)

Otobüs durağa yaklaştığı sırada içimden telefonunu istesem ayıp olurmu diye geçirmeye başladım. (arabada baya yolcu var:))

Kaybedecek birşey yok diyerekten tam atıldım, o an kız da bana birşey söyledi ama ben onun ne dediğini bile duymadan " telefon numaranı istersem ayıp olurmu" dedim... ve otobüs durdu. (acaba o bana ne söyledi?)

Gülümseyerek numarasını söylerken dokunmatik telefona ilk kez lanet ettim, numaranın yarısını tekrar ettirdim. şöförde kızın numarayı verip inmesini bekliyor:D

Ve final; Son durakta inince numarayı aradım, yaklaşık 15 dk. konuştuk, tanıştık. :)
vay anasını beee nasıl şansdır bu bize gelmez :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Metrodaki kız vardı o başlığa ithafen açılmış gibi ama üyelerimiz çok renkli işte :D
Bakalım sıradaki toplu taşıma aracı ne olacak:D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
EE yok artık İsmail hesabı heralde erkek ödeyecek yaniii...:laugh:

Benim oturduğum masada kız hesap ödeyecek ben o gece intihar ederim bee...:laugh::laugh:
Kadına hesapmı ödettirilirmişş... Racona ters böyle şeyler...:laugh:

biz zaten hep bundan kaybediyoruz:)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157

Benim oturduğum masada kız hesap ödeyecek ben o gece intihar ederim bee...:laugh::laugh:
Yapma Murat sen yapma ya:D
Eski kız arkadaşım ödüyordu arada :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
Topal var mı hoşlanma durumları? Teklif edecek misin? :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
He yani dün çıkmadınız, bırak yahu :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
He yani dün çıkmadınız, bırak yahu :D

aslında bana bu noktada ciddi manada akıl vermeniz gerekiyor. şöyle ki;

şimdi kızı beğenmedim diye birşey demiyorum, güzelmi güzel bir kız ama ben bu konularda kendimi çok ağırbaşlı görüyorum. kızla dün gezip dolaşırken çok çocuksu hissettim ve rahatsız oldum. böylede olacağını biliyordum. yani benden geçmiş gibi bu işler.

şimdi diyeceksiniz o zaman ne diye elin kızını ayarttın. o da şöyleki; o an ki yanlızlık hissiyatımın dışa vurmasıyla, macera olur düşüncesiyle:S aldım numarasını, aradım, mesajlar attım felan. yani yaptım bi dingillik :p

şimdi önümde iki seçenek var. ya sonucun böyle olduğunu bildiğim halde, eğlence olsun diye girdiğim bu muhabbeti (her ne kadar şu an pek bir hissiyatım olmasada) bir kere girmiş olmaktan ve ilerde bişeyler olur diyerekten devam ettiricem.

ya da bir yolunu bulup kırmadan gücendirmeden bitiricem.

ne yapmalıyımmmm??

edit: dikkat buyurun cümlelerimde hiç aşk kelimesini telaffuz etmedim. pek deneyimim ve hayal kırıklığına uğramışlığım olmasa da, kendilerinin varlığına pek inanmam.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
aslında bana bu noktada ciddi manada akıl vermeniz gerekiyor. şöyle ki;

şimdi kızı beğenmedim diye birşey demiyorum, güzelmi güzel bir kız ama ben bu konularda kendimi çok ağırbaşlı görüyorum. kızla dün gezip dolaşırken çok çocuksu hissettim ve rahatsız oldum. böylede olacağını biliyordum. yani benden geçmiş gibi bu işler.

şimdi diyeceksiniz o zaman ne diye elin kızını ayarttın. o da şöyleki; o an ki yanlızlık hissiyatımın dışa vurmasıyla, macera olur düşüncesiyle:S aldım numarasını, aradım, mesajlar attım felan. yani yaptım bi dingillik :p

şimdi önümde iki seçenek var. ya sonucun böyle olduğunu bildiğim halde, eğlence olsun diye girdiğim bu muhabbeti (her ne kadar şu an pek bir hissiyatım olmasada) bir kere girmiş olmaktan ve ilerde bişeyler olur diyerekten devam ettiricem.

ya da bir yolunu bulup kırmadan gücendirmeden bitiricem.

ne yapmalıyımmmm??

edit: dikkat buyurun cümlelerimde hiç aşk kelimesini telaffuz etmedim. pek deneyimim ve hayal kırıklığına uğramışlığım olmasa da, kendilerinin varlığına pek inanmam.

Abi git kızı eve at işin bitince de aşık mısın değil misin anlarsın 0 anlarsın güven bana ya eminim :)

Bu arada şakasına dedim :D Valla abi şöyle bir şeyde var sen ona alışırsın o yokken kendini mutsuz, yanlız kötü hissedersin o varken iyi ama illa demek değildir ki bu aşk.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
mümkünse bu seviyede bi tavsiyeden başka gelmesin.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
ne raconu mafyamıyız biz, ödese eline mi yapışır :)
Yavv Emre ilk günden kıza hesap ödetirsen olmaz doğru olmaz...

biz zaten hep bundan kaybediyoruz:)
Kayıp derken anlayamadım..

Yapma Murat sen yapma ya:D
Eski kız arkadaşım ödüyordu arada :)
Yaa belki piskolojiktir benimkisi ama aynı masada otururken kız hesap öderse bunu ben bana yapılmış bi hakaret gibi algılarım... Çünkü biz orda sürahimiyiz canım...:laugh:

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177

Geçenlerde 2 kız arkadaşla gittik bi kafede oturduk yedik içtik tavla falan oynadık kızlar hadi kalkalım dedi tamam dedim ben bi lavaboya gidip geliyim bi geldim ki bunlar ayaklanmışlar, garson bey hesabı alabilir miyim dedim, garson demez mi hesap ödendi diye :D döndüm kızlara siz napmaya çalışıyosunuz falan :D benim de hoşuma gitmedi ama olan olmuştu işte bi kere :D ondan sonra da başka bi yerde bana onun 2 katı hesap kitlendi :D dünyanın düzeni yerine oturdu tekrar yani hahah :D

Bu arada konu sahibi arkadaşa bi söz söylemek istiyorum; "Aşk Tesadüfleri Sever" :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
benden 2 yaş küçük. çocuksu değil yav, cevval :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Gençler hani eşittik yahu, azı onlar ödüyor çoğu bize kilitleniyor ya çoğu zaman neyse, hesap ödemek istedikleri zaman trip yapmamak gerek nasıl olsa bir ikincisi olmayacak :D

aslında bana bu noktada ciddi manada akıl vermeniz gerekiyor...
Ne istediğini biliyormusun, bir ilişkiye hazırmısın, zamanın ve mental gücün varmı önce bu soruları cevapla ve kızdan hoşlandın mı, elektrik aldınmı?
Muhtemelen bir çoğu olumludur.

Demem o ki birbirinizi daha yakından tanımak için ona bir şans ver :)
Çünkü otobüste onun yanına gelmesi harici diskten muhabbet açılması filan tesadüf olamayacak kadar güzel bir kader :)

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
sen çok geri kalmışsın kardeşim evlilik teklifi bile yapanları vardır :))))
benım gerı kalmamla değilde bulunduğum ortamda kızların böyle bır nıyetlerının olmayışı.kadının erkeğe teklıf etmesıne ben pek sıcak bakmıyorum.kadın dediğin istanbul gıbı zor olmalı.fethı zor FATIHI TEK olmalı:laugh:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu devirde hesabı kızlara ödeteceksin :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
benım gerı kalmamla değilde bulunduğum ortamda kızların böyle bır nıyetlerının olmayışı.kadının erkeğe teklıf etmesıne ben pek sıcak bakmıyorum.kadın dediğin istanbul gıbı zor olmalı.fethı zor FATIHI TEK olmalı:laugh:

son İstanbul 1453 te feth edildi, başka kalmadı. hiç birimizde bir Fatih değliz :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
şuan uzun yol otobüsündeyim önümde bir kız var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...