Otobüste Yanıma Oturan Kız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar olayı Hdd nin kerametine bağlamayın. Kızın numarısını isteme cesaretini Hdd değil ben gösterdim. hani emeğe saygı :p :D

Sana bi ÇÇGH :D ÇÇGH ( Çok Çok Güzel Hareket :D :D) Filmler işe yaradı mı filmler? Ben boş yere izlemeye başlamamışım demek :D:D:D

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
güzelmiş benimde basıma buna benzer birşey geldi,arkadasa vatancomputerdan bilgisayar topladık elimizle metroya kadar gittik metroda adam kör kütük sarhoş arkadasa sordu kutunun ıcınde ne var dıye bomba var dedık adam basladı patlatınca ne olucak yazık bukadar insan var günah sizler gencsiniz diye :D sarhoşta zor oluyor

ibrhma

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Allah bi yastıkta kocatsın... :D

Bende bundan sonra otobüse laptop ile bineceğim artık nasip kısmet...
(Banada bıyıklı denk gelir artık şansıma) :D

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Hocam düğüne davet edersin artık. HDD leri alır geliriz hepimiz :D

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bu forum giderek Güzin Abla platformuna dönmeye başladı.

Reaksiyon puanı
66
Bi' espiri patlatıp gelecem. ama sony vegas hata verdi yeniden yüklicem:p

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Facesini'de alaydın bari..:D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
iyi bakalım forumda duracağına kızla çık gez dolaş :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Yahu bütün olayı HDD'ye bağlamışsınız; teknolojiyle ne alakası var ki bunun, işte siz hep burdan kaybediyorsunuz:) Emre kardeşim yakışıklı adam, kızcağız görmüş etkilenmiş ee tabi ilk hareketi erkeğin yapması için önce kızın bir sinyal vermesi gerekiyor, aslında öbür türlüsüde olur ama en sağlıklısı bu:D Nys bayanın teknolojiyle arasının iyi olduğunu, merak ettiğini, ilgilendiğini vs vs sanmıyorum o sadece sohbet başlatıcı olay. Helal olsun kafası çalışıyomuş hoşlanmış sohbeti açmış topalımda üstüne düşeni yapıp medeni cesaretiyle telefonu istemiş... Ama ben asıl sohbeti açan adama cesur derim, ilk sen sorsaydın çantan ne marka kaç GB veri alıyo falan diye işte o zaman adamımsın..:D:D

Neyse önce Mutluluklar dileyelim... Sonra Darısı bizim başımıza diyelim... Sonrada yol alalım...:)

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Tüm olayın harddisk'e bağlandığını gören solucan, Harddisk'i 1000 tl taban fiyat ile açık arttırmaya çıkardı. :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Türkiye de HD kıtlığı başladı :D Tüm Elektronik eşya satan marketLer yoğun talepten şikayetçi :p

mustafa22

Asistan
Reaksiyon puanı
2
topal kardeş şu hard diskin marka model kapasite bilgilerimi yazar mısınm :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Yahu bütün olayı HDD'ye bağlamışsınız; teknolojiyle ne alakası var ki bunun, işte siz hep burdan kaybediyorsunuz:) Emre kardeşim yakışıklı adam, kızcağız görmüş etkilenmiş ee tabi ilk hareketi erkeğin yapması için önce kızın bir sinyal vermesi gerekiyor, aslında öbür türlüsüde olur ama en sağlıklısı bu:D Nys bayanın teknolojiyle arasının iyi olduğunu, merak ettiğini, ilgilendiğini vs vs sanmıyorum o sadece sohbet başlatıcı olay. Helal olsun kafası çalışıyomuş hoşlanmış sohbeti açmış topalımda üstüne düşeni yapıp medeni cesaretiyle telefonu istemiş... Ama ben asıl sohbeti açan adama cesur derim, ilk sen sorsaydın çantan ne marka kaç GB veri alıyo falan diye işte o zaman adamımsın..:D:D

Neyse önce Mutluluklar dileyelim... Sonra Darısı bizim başımıza diyelim... Sonrada yol alalım...:)

Aynen. kimse de dememişki aga bu nedir :)

Beklediğim yorum 8 sayfa sonra geldi. Aykut kardeşim teşekkürler. bir tanesin :)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
kolpa olmadı için aga bu nedir demedik :) sonuçta hdd yi görüp filmler anlatıldığında göre kız anlıyor teknolojiden :D

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
:D :D :D :D bende bugün teknosaya gidip bir tane hdd alıyorum :p

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ben harddiski sormuyorum hangi otobüs onu sorayım bellimi olur kısmet :p:D belki kızı bol olan bir otobüs güzergahıdır.

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
bırak ya. zaten olay "keramet şemsiyede" ye döndü, birde otobüsü çıkartma :D

Puhahhahhh :D :D. Abi, İstanbulun Fethinde de aynı şey olmadı mı? :D. Gemilerin karadan gitmesini konuşuyo herkes, onu düşünen ortada yok :D. Sen yanına almasan Harddisk'i, Evde kız tavlayabiliyo mu yok :D.

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Beyler o bu değil de .Kız şimdi ya bu forumdaysa :D..Mesajları okuyunca ne olacak :D..Baksana teknolojiyle ilgiliymiş. :D

musabbu

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Cesaretinden dolayı tebrik ediyorum.
Hayırlara vesile olsun inşallah.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
vay arkadaş hdd nelere kadirsin senin sayende adam kız ayarladı bir hdd'de ben mi alsam bol filmli :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Madem ısrar ediyorsunuz Açıklıyorum! markası LG :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...