Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

byjuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
quake live güzel ama ''awaiting challenge'' yazısı çıkıyor sıkıntı neyden kaynaklanıyor acaba ?

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Blade and Soul

çok değişik bir mmorpg oyunu. yeni başladım ve ilk izlenimim olumlu. bakalım devam edecek miyim.

Enes Özel

Asistan
Reaksiyon puanı
29
tmt dostum beraber metin2 oyununa başdan başlayabiliriz bende bu tarz oyun arayışlarındayım beraber skype gibi programlar üzerinden konuşup oynayabiliriz istiyorsan bana ulaşabilirsin.

zombie2001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar LoL'e benzer(Boyut olarak) strateji,rpg,fps oyunlar söyler misiniz rica etsem.

vindovs ikspi

Asistan
Reaksiyon puanı
18
beyler bana fps türünde farcry gibi araba sürüşü, gta 5 gibi atmosferli bir oyun önerirmisiniz

Morcanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
EOS Online ( Para yatırmamak isteyenler için birebir. Ayrıca çokta kolay kasılıyor. )
Blade & Sould Online ( Grafikleriyle size bir dünya turu yaşatacak olan oyun. Hala Avrupa Sürümünü bekliyorum. Rus sürümü mevcuttur ing dil paketi ile )
Black Dessert Online ( Ulan sende bi Avrupaya gelsen yeri göğü inletiriz ha ! :tt2: )
Tera Online ( Dosya boyutunu görünce dilinizi yutabilirsiniz aman dikkat :D )
Aion Online ( Hiç istediğiniz yere kanatlarınızla uçmak ister miydiniz :) )
Age of Wulinn ( Uzak Doğuya hala alışamadım ama yine çok güzel napiyim :( )

vindovs ikspi

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Just Cause oynamadiysan tavsiye ederim. Onun haricinde watch dogs, saints row veya mafia serisine bir göz atabilirsin.

just cause 2 oynamıstım kasıyodu ama güzeldi bu arada watch dogsu tercih edenler varmı yani oyunda fps sıkıntısı varmı çünkü 64 bit sistem istiyor bende ise 32 bit sistem var (x64 işlemci) mafia 2 oynadım sevmedim saints row pek iyi değil zaten bana gta 5 gibi atmosferli araba sürüşlü vb oyunlar önerin

önerecekler için ;
just cause
watch dog
farcry 1-2-3-4
bf2
apb reloaded
saints row
mafia 1-2 gibi oyunlar yerine baska oyunlar önerin

vindovs ikspi

Asistan
Reaksiyon puanı
18
just cause 2 oynamıstım kasıyodu ama güzeldi bu arada watch dogsu tercih edenler varmı yani oyunda fps sıkıntısı varmı çünkü 64 bit sistem istiyor bende ise 32 bit sistem var (x64 işlemci) mafia 2 oynadım sevmedim saints row pek iyi değil zaten bana gta 5 gibi atmosferli araba sürüşlü vb oyunlar önerin

önerecekler için ;
just cause
watch dog
farcry 1-2-3-4
bf2
apb reloaded
saints row
mafia 1-2 gibi oyunlar yerine baska oyunlar önerin

la öyle oyun yoksa bari açık dunya oyunlarından önerin

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Rocket League
Unturned
Minecraft-Sonoyuncu
Gta San Andreas-SA:MP
Dirty Bomb
Battle Island
League Of Legends
Growtopia
Papers,Please
Gta 3
Sumotori Dreams
Soccer Manager 2015

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,925
Eskiden sro oynardım bi ara lole sardım ama bıraktım hepsini.Şimdi shard of war diye bi oyun oynuyorum league of legends oyununun biraz daha bilim kurgu haline getirilmiş hali diyebilirim

aliayazaleko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu biraz eski fakat yeni konu açmak istemedim. Tarayıcı tabanlı strateji oyunu arayan arkadaşlar Ogameden daha basit arayüze sahip ve daha geliştirilmiş bir bigpoint oyunu oynamaya hazırmısınız. Yeni evrende açıldı. Sizleri bir Türk olarak yabancı uyruklı oyuncularla strateji dolu savaşlara davet ediyorum.
Spaceinvasion bigpoint resmi oyunudur. (Uzay strateji oyunu).

http://www.spaceinvasion.info

eqebey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar 21 Ocak 2016 da yılın en güzel oyunu BAŞLIYOR DRAGON PROPHET kesinlikle denemelisiniz.

1 yıldır kendime göre online bir oyun arıyordum ve sonunda buldum
kapalı betada oynadım 450 ye yakın ejderha petleri var ve ejderhalarınızla savaşıyorsunuz harika bir oyun.

Online oyun budur en azından bir deneyin hiçbir şey kaybetmezsiniz.

[video=youtube;m0r-Mi9ypvs]https://www.youtube.com/watch?v=m0r-Mi9ypvs[/video]

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Daoda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski metin2 oyuncularındanım şimdiye kadar metin2 türktede pvp dede baya uğraştım ama artık yeter. Aradığım oyun metin2 tarzı yani mmorpg tarzı oyun arıyorum.Metin2 Knight tan sonra o tarzlarda türkçe olupta çok oynan bişey bulamadım. Böyle zamanınızı verdiğinizdede çok güzel şeyler çıkartabileceğiniz bir oyun.Böyle paso para yatır geliş para yatır geliş çılgınlığının olmadığı bir yer.Yardımcı olursanız sevinirim.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Eski metin2 oyuncularındanım şimdiye kadar metin2 türktede pvp dede baya uğraştım ama artık yeter. Aradığım oyun metin2 tarzı yani mmorpg tarzı oyun arıyorum.Metin2 Knight tan sonra o tarzlarda türkçe olupta çok oynan bişey bulamadım. Böyle zamanınızı verdiğinizdede çok güzel şeyler çıkartabileceğiniz bir oyun.Böyle paso para yatır geliş para yatır geliş çılgınlığının olmadığı bir yer.Yardımcı olursanız sevinirim.
üzgünüm ama malesef yok.Bende çok aradım metin2 tarzı oyun ama yok.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61

Vindictus a başla Open World den vazgeç.

Daoda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu güünlerde arıyorum ama bulamadım.Aion falan filan bir sürü şey söylendi hiçbirinin oyuncu sayısı fazla değil.Bu aralar online adam akıllı bir oyun olsa iyi giderdi.

Vindictus a başla Open World den vazgeç.
Open worl baya iyiydi hoşuma gidiyor.Bu aralar o tarz bir oyun arayıpta bulamadım.Söylediğiniz oyunda ingilizce pek ingilizce oyun yanlısı değilim.Isınamıyorum.

üzgünüm ama malesef yok.Bende çok aradım metin2 tarzı oyun ama yok.
Başka güzel bir online oyun bulabildiniz mi bari?

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Bende bu güünlerde arıyorum ama bulamadım.Aion falan filan bir sürü şey söylendi hiçbirinin oyuncu sayısı fazla değil.Bu aralar online adam akıllı bir oyun olsa iyi giderdi.

Open worl baya iyiydi hoşuma gidiyor.Bu aralar o tarz bir oyun arayıpta bulamadım.Söylediğiniz oyunda ingilizce pek ingilizce oyun yanlısı değilim.Isınamıyorum.

Başka güzel bir online oyun bulabildiniz mi bari?
hiç biri metin2 gibi değil.Never Winter indirmiştim oyunda oynayan yok :) Şuanki metin2 bile diğer oyunlardan iyidir.Ama eski tadı yok, herkes lol diye delirmiş.

Daoda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç biri metin2 gibi değil.Never Winter indirmiştim oyunda oynayan yok :) Şuanki metin2 bile diğer oyunlardan iyidir.Ama eski tadı yok, herkes lol diye delirmiş.
LOL'e bir ben ısınamadım heralde birtürlü alışamadım.Oyun dediğinde karakteri dizersin uraşırsın toplanırsın nebiliyim zevki farklıydı metin2 nin de şimdi hiç tadı yok hiçbirşeyin tadı yok.

CrazyGuardian

Asistan
Reaksiyon puanı
17
blade and soul (ow)/ Continent of the ninth seal (cw) / Blackdesert(trde yasaah)
valla ben butarz seviyorum..tavsiye ediyorum ama oynamıyorum çünkü oyunların server dosyaları nette dolaşıyor.
bns yi bi deneyin isterseniz combo agırlıklı oynarken sıkılmazsınız.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
blade and soulu kapalı betasından beri oynuyordum ama bıraktım . O oyunda işin özü combo yapmak , tuş kombinasyonunu ayarladın mı sürekli aynı skıllerle işi hallediyorsun , bazı karakterlerde kombo yapmak kolayken bazılarında aşırı derece zor , hatta bazı karakterlerde savunma yapacan ki combo yapabilesin . Bns yi açıkcası pek tavsiye etmiyorum her ne kadar bu dövüş stili bir farklılık oluştursa da işin pve yanı çok zayıf kalmış.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Lol tr server değilde Eu West Oyuncusu olarak abd server oynuyorum ve Dota 1 ve Dota 2 oyuncusuyum Dota bir hastalıktır :)