Odunluk sorunu!

KaxaPex

Üyecik
Hacılar benim sorunum var kız buluyorum hadi tamamda bu 4 oldu anasını satıyım.Sorun var bende tamam kız buluyoruz da geçinemiyorum ki.Odunluk da son ayrılık koydu ama.Hem kız iyidi hem yaptığım mallıktı.Kız su içerken şişeye vuran var mıdır benden başka :D Hayır,diyelim vurdun bide bu yüzden ayrıldık ya kalas diye :D Ben bu odunluk problemini nasıl çözcem?Hayır kız buluyorım da bu odunluktan hep kaybediyorum saçma sapan sebepler yüzünden az tavsiye verin nasıl çözcem bu sorunu?

Sadr-azam

Üyecik
Karakterin olmuşsa yapacak bir şey yok. Değişmek zor belli bir yaştan sonra. Seni öyle sevsin sevecek her kimse. :)

rawkid

Dekan
Bende odunumda sen fazla rahat davranmışsın be abi :D su içerken şişeye vurmak ne :D biz arkadaşlaraa nadir yapıyoruz onu :D bahtımız kara boşver :D

Kurt Cobain

Profesör
Vallahi anlattıklarına bakılırsa yaptıkların odunluk değil '' çocukluk '' oluyor . Biraz ciddi olmayı denesen hiç fena olmaz :)

Yada gerçekten çocuksan orasını bilemem.

Mai Nai

Guru
Onursal Üye
su içerken yılan bile dokunmaz derler. sen biri su içerken şaka yapıyorsan bence odun yeme vaktin gelmiş.

ExCeLLeNT

Dekan
Siseye vurdun diye ayrildiysa kiz ya sen cocuksusun onun hosuna gitmeistir cocuksu hareketler ya da cocuksunuz.

KaxaPex

Üyecik
tamam cocukluk yapmisimda oyle siseye hizli vurup butun suyu ustune dokmedimki ayrica kendisi gelmis 17 yasina bi arkadasina naber dedim diye kolumda tirnak izleri birakti :D

oslun

Dekan
ağaçtan odun olur ama odundan ağaç olmaz. bu yüzden odun hep odun olarak kalır. fazla kasma odunluğun tadını çıkar..

batus798

Üyecik
Hacılar benim sorunum var kız buluyorum hadi tamamda bu 4 oldu anasını satıyım.Sorun var bende tamam kız buluyoruz da geçinemiyorum ki.Odunluk da son ayrılık koydu ama.Hem kız iyidi hem yaptığım mallıktı.Kız su içerken şişeye vuran var mıdır benden başka :D Hayır,diyelim vurdun bide bu yüzden ayrıldık ya kalas diye :D Ben bu odunluk problemini nasıl çözcem?Hayır kız buluyorım da bu odunluktan hep kaybediyorum saçma sapan sebepler yüzünden az tavsiye verin nasıl çözcem bu sorunu?

Sen gene benden iyisin ben kız buluyorum ama konuşamıyorum ben ne yapayım banada tavisye verirseniz sevinim bu arada

Senin şişeye vurman biraz çocukca dediğin gibi sert vurmadıysan bundan ötürü ayrıldıysa çocukluk varmış kızda hakketen bide arkadaşına naber dedin diye tırnaklamış bence çocuk kalmış

Not:Banada yardımcı olursanız sevinirim şuanki kızla allahtan azda olda muhabbettim var ama konuşamıyorum kızla özellikle tek değilse yanına gidip konuşamıyorum arkadaşlarından ötürü konu bulma sıkıntısıda çekiyorum yardımlarınızı esirgemeyin lütfen :)

SwateR

Rektör
Küçükken benimde saçma hareketlerim vardı. Babam ne kadar laf çarpsada vazgeçemezdim. Huy meselesi işte. Ama yaşın ilerledikçe durgunlaşıyorsun, çoğu yaptığın hareketin sende saçma olduğuna karar veriyorsun. Bence akışına bırak, ileride düzelir :)

KaxaPex

Üyecik
Küçükken benimde saçma hareketlerim vardı. Babam ne kadar laf çarpsada vazgeçemezdim. Huy meselesi işte. Ama yaşın ilerledikçe durgunlaşıyorsun, çoğu yaptığın hareketin sende saçma olduğuna karar veriyorsun. Bence akışına bırak, ileride düzelir :)
. Hocam hayat böyle daha eğlenceli ancak ileride böyle olmayacak sonuç itibarı ile ben dd sosyal ortama adapte olabilmek amacı ile bu haraketlerden kurtulacağım sorun olacağını ben de zannetmiyorum :)