Odamda gizli kamera var !!!

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Neden şüphelendiğinden bize ne yahu? :)

Ortada bir gizli kamera varsa, çok büyük ihtimalle ona elektrik besleyecek bir hat, data aktarımı için de benzer şekilde bir kablolama altyapısı vardır. Bunu takip ederek başlayabilirsin, ancak arandığını da gördüklerinde işler değişebilir. :)

Aileler garip olabiliyor bazen. :) Türkiye ortalamasına göre biraz daha bilinçli diyebileceğim benim annem bile zamanında termal macunu bulunca şırıngadan eroin alıyorum zannetmişti. :D Yalnız yaşamak güzel rahatlık bu açıdan, evin anahtarlarını bile geri almayı düşündüğüm oldu :D

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Uzun bir aradan sonra yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Odayı detayına kadar incelememe rağmen kamera falan bulamadım. Lakin hala şüphedeyim. Bilgisayarım şifreli ve ne zaman girsem birilerinin bilgisayara giriş yaptığını anlayabiliyorum. Ve işin ilginci şifreyi değiştirsemde birileri bilgisayarıma girip birşeyler karıştırıyor. Şimdi beni şüphelendiren acaba bilgisayarda casus yazılım mı var ?

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Uzun bir aradan sonra yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Odayı detayına kadar incelememe rağmen kamera falan bulamadım. Lakin hala şüphedeyim. Bilgisayarım şifreli ve ne zaman girsem birilerinin bilgisayara giriş yaptığını anlayabiliyorum. Ve işin ilginci şifreyi değiştirsemde birileri bilgisayarıma girip birşeyler karıştırıyor. Şimdi beni şüphelendiren acaba bilgisayarda casus yazılım mı var ?

Bunlar paranoya belirtileri maalesef.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birader ozaman bi kağıda " bilgisayarı benden izinsiz açan en adidir" diye yaz ve güç düğmenisin üstüne yapıştır :) Sonra kimse açmaz :)

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Fareyi yerleştirdiğin konumun kordinatlarını not et :D Örneğin, masanın kenar kısmından cetvelle ölçüm yap, soldan 10 santim ve alttan 20 santim gibi... Sonra sen yokken biri fareyi oynatmışsa tekrar cetvelle ölçtüğün zaman anlarsın. Bilgisayarını sen yokken karıştıracak kişi bu kadarına da dikkat edemez heralde :D

system54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ülkemizde çok iyi hastaneler var onları bi araştır bak bakayım senin kamera orda mi:D(çaktırmayın hastaneye attık mı doktorlar halleder gerisini kameranın hastane de olduğunu söylesin herkes) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
karşı komşumun amacı nedir olayından sonra bu konu ilaç gibi geldi gerilimi arttırayım bari :D
[FLASH]http://s1.directupload.net/images/user/130301/vms7x2ds.swf[/FLASH]

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Fareyi yerleştirdiğin konumun kordinatlarını not et :D Örneğin, masanın kenar kısmından cetvelle ölçüm yap, soldan 10 santim ve alttan 20 santim gibi... Sonra sen yokken biri fareyi oynatmışsa tekrar cetvelle ölçtüğün zaman anlarsın. Bilgisayarını sen yokken karıştıracak kişi bu kadarına da dikkat edemez heralde :D
İş ben evde yokken oluyor kapalıyken. En iyisi formatlayıp her gün kapıyı düzenli kilitlemek galiba.

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İş ben evde yokken oluyor kapalıyken. En iyisi formatlayıp her gün kapıyı düzenli kilitlemek galiba.

Sen en başlarda bi eşya sakladım annem geldıgımde onu bulmustu onla oynuyodu gıbı bısı yazmıstın.
Onu Gecek Açıda Kalemtraştan Televizyona kadar en küçük şeyi bile incele.
Bilgisayarına Şifre Koy.
Mause nı bir şekilde bırak geldıgınde de aynımı diye kontrol et.

Ciddi bir olay bu :)

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Lalalala lalalala lalalalalala
haha.gif

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
karşı komşumun amacı nedir olayından sonra bu konu ilaç gibi geldi gerilimi arttırayım bari :D
[FLASH]http://s1.directupload.net/images/user/130301/vms7x2ds.swf[/FLASH]
Bu müzik çok hoşuma gitti ya :mrgreen: ismi cismi ne acaba :D

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sen en başlarda bi eşya sakladım annem geldıgımde onu bulmustu onla oynuyodu gıbı bısı yazmıstın.
Onu Gecek Açıda Kalemtraştan Televizyona kadar en küçük şeyi bile incele.
Bilgisayarına Şifre Koy.
Mause nı bir şekilde bırak geldıgınde de aynımı diye kontrol et.

Ciddi bir olay bu :)
Dostum bilgisayar zaten şifreli ve şifreyi düzenli bir şekilde değiştirmeme rağmen bilgisayara girildiğinde anlıyorum. Format atacam artık. Paranoya başladı iyice .

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Odaya güvenlik kamerası koy, olmadı gizli kamera koy. sahibinden.com da çok var.

adammısınız

Asistan
Reaksiyon puanı
0
al eline balyozu indir duvarları aşağı illaki bi yerden çıkar:):)