Odamda gizli kamera var !!!

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
images

Evet arkadaşlar durum gayet açık...şüpheli ise annem şayet geçen şüphelendim ve bir yol denedim ... bir şeyi bilerek annemden saklıyormuş gibi yaptım gittim oda da bir yere sakladım... daha sonra eve geldiğimde söz konusu şeyle oynandığını fark ettim. Soru şu bu kamera nerede ve hangi şekilde... ??? Acil yardımlarınızı bekliyorum. (Şüpheli babam da olabilir )

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
donanım tavsiyesi ne alaka onu anlayamadım

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Temizlik yaparken yerini değiştirmiş olabilir yada siz hafiften şizofrenik belirtiler gösteriyorsunuz .

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
bence de sen bıraz abartıyorsun gıbı geldı

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3

SaidS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Peki annneniz sizden neden şüphelenmiş olabilir ?

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sigara yada ot içerken filan mı yakalandın da kamera koyduklarından şüpheleniyorum diyorsun?
Yani izlenmen gereken bir durum mu var?

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Dalga geçmeyi ne kadar seviyor bizim millet.

Yüksek ihtimalle arkadaş yeni bilgisayar almıştır veya yapmaması gereken şeyleri yeni yeni yapmaya başlamıştır bu nedenle tedirgindir.

Be de babamın casus yazılım yüklediğinden tırsar, sürekli reinstall programlarla araştırma yapardım pcde.

O da bi kızla konuşuyorum diye.

Ayrıca [MENTION=113753]Bekçi[/MENTION] kardeşim, bunu öğrenmenin basit bi yolu var. Tahminen daha çocuk denecek yaştasın, de ki ben kendim odamı temizlemek istiyorum bu hafta. İyice her yeri sil bi bezle, delik deşik et odayı.

Bulabileceğini sanmıyorum ama, varsa şüphe çekmeden öğrenmiş olursun.

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sigara yada ot içerken filan mı yakalandın da kamera koyduklarından şüpheleniyorum diyorsun?
Yani izlenmen gereken bir durum mu var?
Yol öyle bir durum yok aslında. Bizimkiler ders konusunda çok hassaslar. Ben bazen kapıyı kilitleyip yatıyorum. Ona binaen koymuş olabilirler diye düşündüm.Ayriyeten üniversite öğrencisiyim :)

Adam haklı beyler. Bilgisayar varmı odanda konuyu açan kardeş ( üşendim ismini yazmaya ama bu parantez içini yazmaya üşenmedim :D )

Şaka bir yana kamera acaba iyi çekiyor mu?
Evet bilgisayar var

Dalga geçmeyi ne kadar seviyor bizim millet.

Yüksek ihtimalle arkadaş yeni bilgisayar almıştır veya yapmaması gereken şeyleri yeni yeni yapmaya başlamıştır bu nedenle tedirgindir.

Be de babamın casus yazılım yüklediğinden tırsar, sürekli reinstall programlarla araştırma yapardım pcde.

O da bi kızla konuşuyorum diye.

Ayrıca @Bekçi kardeşim, bunu öğrenmenin basit bi yolu var. Tahminen daha çocuk denecek yaştasın, de ki ben kendim odamı temizlemek istiyorum bu hafta. İyice her yeri sil bi bezle, delik deşik et odayı.

Bulabileceğini sanmıyorum ama, varsa şüphe çekmeden öğrenmiş olursun.
Ya yok o tür şeyler izlemek falan değil mesele hatta uzak duruyorum. Belki de bizim oğlan erkek mi değil mi şüphesine düştüler :) Ne zaman seni evlendirelim diye sorsalar, yok ben evlenmeyecem böyle hayat iyi dediğimden olsa gerek şüphe duyulmuş olabilir :)
Temizlik yapmak gerekecek artık ne yapalım.. Bİ DENEYELİM BİR GÜN...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne garip bir aile. sen ailenden bir şey saklıyorsun, onlarda sırf senin yüzünden odana kamera koyuyor.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
nekadar gerçek bilmiyorum ama internette gizli kamera ve microfon bulucular var bir tane alabilirsin

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben de eskidden uzayli olduklarini dusunuyodum ailemin :p

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Soru şu : Eğer odanda bir kamera var ve izleniyor isen canlı mı izleniyorsun yoksa kayıttan mı?
Bunu anlamak için bir kaç yol deneyebilirsin.

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Soru şu : Eğer odanda bir kamera var ve izleniyor isen canlı mı izleniyorsun yoksa kayıttan mı?
Bunu anlamak için bir kaç yol deneyebilirsin.
Canlı olduğunu sanmıyorum keza bizimkiler pek anlamaz elektronik cihazlardan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sen olsan kamerayı nereye koyardın o mantıkla düşünüp tekrar ara............

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Bence sende bir tane kamera koy eğer kameran kaybolursa kesin kamera vardır. Kaybolmazsa yoktur :p

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Neden olmasın sonuçta çok ufak cihazlar. Ailen kuşkucu ile olabilir, bence iyice odanı didik didik ara. Eşya koyupta anne buldu ise, eşya koyduğun yerin karşısına odaklan arama yaparken :D

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
casus kameralar var piyasada :) mesela: anahtarlık, kalem vs
ama paranoya ihtimali daha yüksek :)

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Kova vurmaktan ciğerin solmuş türevi bi taklitler yap bakalım tepki gelicekmi ; kesin sonuç vereceğini düşünüyorum :D

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Canlı olduğunu sanmıyorum keza bizimkiler pek anlamaz elektronik cihazlardan.
pille calisan biseyse metal dedektoruyle bulabilirsin :p yada cok guclu bi manyetik miknatis. tabi piyasada satmiyolar o tip seyler genelde :p
amerikada hurdacilar kullaniyo o miknatislardan al bitan evdeki tum matalleri toplar :p

geci onlar baska tur bisey de kullaniyo olabilir emin degilim :p

muhendisbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
son izlediğin filmin etkisinde kalmış olabilirsin.. haa şunu da ekleyeyim; annelerin 6. hisleri fazla gelişmiştir, annelik ne de olsa. inan gizli kameradan çok daha etkili olabilir. bizde bu yollardan geçtik.

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Dostum etrafa iyi bak küçük deliklere falan, bir de kamera olacaksa ya kablosu olur yada en azından bataryası falan bitecek bunun

Reaksiyon puanı
188
Gizlice "Beni izlemeyi bırakıp özelime saygı duyun" diye bir not sakla. Bulduklarında azıcık insanlarsa zaten sökerler kamerayı (tabi kamera varsa!)