Odamda gizli kamera var !!!

thekillingroad

Profesör
10 Eylül 2012
1,510
1
218
Neden şüphelendiğinden bize ne yahu? :)

Ortada bir gizli kamera varsa, çok büyük ihtimalle ona elektrik besleyecek bir hat, data aktarımı için de benzer şekilde bir kablolama altyapısı vardır. Bunu takip ederek başlayabilirsin, ancak arandığını da gördüklerinde işler değişebilir. :)

Aileler garip olabiliyor bazen. :) Türkiye ortalamasına göre biraz daha bilinçli diyebileceğim benim annem bile zamanında termal macunu bulunca şırıngadan eroin alıyorum zannetmişti. :D Yalnız yaşamak güzel rahatlık bu açıdan, evin anahtarlarını bile geri almayı düşündüğüm oldu :D

Bekçi

Doçent
16 Aralık 2010
579
3
0
Uzun bir aradan sonra yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Odayı detayına kadar incelememe rağmen kamera falan bulamadım. Lakin hala şüphedeyim. Bilgisayarım şifreli ve ne zaman girsem birilerinin bilgisayara giriş yaptığını anlayabiliyorum. Ve işin ilginci şifreyi değiştirsemde birileri bilgisayarıma girip birşeyler karıştırıyor. Şimdi beni şüphelendiren acaba bilgisayarda casus yazılım mı var ?

7/24

Profesör
5 Kasım 2007
3,816
51
228
Uzun bir aradan sonra yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Odayı detayına kadar incelememe rağmen kamera falan bulamadım. Lakin hala şüphedeyim. Bilgisayarım şifreli ve ne zaman girsem birilerinin bilgisayara giriş yaptığını anlayabiliyorum. Ve işin ilginci şifreyi değiştirsemde birileri bilgisayarıma girip birşeyler karıştırıyor. Şimdi beni şüphelendiren acaba bilgisayarda casus yazılım mı var ?

Bunlar paranoya belirtileri maalesef.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birader ozaman bi kağıda " bilgisayarı benden izinsiz açan en adidir" diye yaz ve güç düğmenisin üstüne yapıştır :) Sonra kimse açmaz :)

ck-xe

Dekan
4 Nisan 2010
5,558
39
228
Fareyi yerleştirdiğin konumun kordinatlarını not et :D Örneğin, masanın kenar kısmından cetvelle ölçüm yap, soldan 10 santim ve alttan 20 santim gibi... Sonra sen yokken biri fareyi oynatmışsa tekrar cetvelle ölçtüğün zaman anlarsın. Bilgisayarını sen yokken karıştıracak kişi bu kadarına da dikkat edemez heralde :D

system54

Öğrenci
4 Temmuz 2012
13
0
0
ülkemizde çok iyi hastaneler var onları bi araştır bak bakayım senin kamera orda mi:D(çaktırmayın hastaneye attık mı doktorlar halleder gerisini kameranın hastane de olduğunu söylesin herkes) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Ahmethz

Rektör
Emektar
7 Eylül 2006
12,440
398
263
karşı komşumun amacı nedir olayından sonra bu konu ilaç gibi geldi gerilimi arttırayım bari :D
[FLASH]http://s1.directupload.net/images/user/130301/vms7x2ds.swf[/FLASH]

Bekçi

Doçent
16 Aralık 2010
579
3
0
Fareyi yerleştirdiğin konumun kordinatlarını not et :D Örneğin, masanın kenar kısmından cetvelle ölçüm yap, soldan 10 santim ve alttan 20 santim gibi... Sonra sen yokken biri fareyi oynatmışsa tekrar cetvelle ölçtüğün zaman anlarsın. Bilgisayarını sen yokken karıştıracak kişi bu kadarına da dikkat edemez heralde :D
İş ben evde yokken oluyor kapalıyken. En iyisi formatlayıp her gün kapıyı düzenli kilitlemek galiba.

İrResistible-1

Asistan
29 Ocak 2013
351
0
0
İş ben evde yokken oluyor kapalıyken. En iyisi formatlayıp her gün kapıyı düzenli kilitlemek galiba.

Sen en başlarda bi eşya sakladım annem geldıgımde onu bulmustu onla oynuyodu gıbı bısı yazmıstın.
Onu Gecek Açıda Kalemtraştan Televizyona kadar en küçük şeyi bile incele.
Bilgisayarına Şifre Koy.
Mause nı bir şekilde bırak geldıgınde de aynımı diye kontrol et.

Ciddi bir olay bu :)

T800

Profesör
13 Mart 2012
2,300
6
218
Lalalala lalalala lalalalalala
haha.gif

Bekçi

Doçent
16 Aralık 2010
579
3
0
Sen en başlarda bi eşya sakladım annem geldıgımde onu bulmustu onla oynuyodu gıbı bısı yazmıstın.
Onu Gecek Açıda Kalemtraştan Televizyona kadar en küçük şeyi bile incele.
Bilgisayarına Şifre Koy.
Mause nı bir şekilde bırak geldıgınde de aynımı diye kontrol et.

Ciddi bir olay bu :)
Dostum bilgisayar zaten şifreli ve şifreyi düzenli bir şekilde değiştirmeme rağmen bilgisayara girildiğinde anlıyorum. Format atacam artık. Paranoya başladı iyice .