Neden Casper?

Bu konuyu okuyanlar

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Yav Casper şirketi resmen dolandırıcı, PC'nin etiketine made in Turkey yazıyor etiketi kaldırdım Made İn China yazıyor ya utanmıyormusunuz millete yerli marka yerli marka bari sadece çizimini biz yapıyoruz üretimini çaynalar yapıyor deyin ya ayıp bide buna ünlü tekno siteleri (sözüm meclisten dışarı :) ) buna sponsor oluyor yeter artık bu kandırmaca yaaa(bundan sonra banlanırsam herkesi çok seviyorum ve sayıyorum haberiniz olsun ;( ) neden güzel ülkem Türkiye mi uyutuyorsunuz bunu bilgisi olmayan yerli diye alıyor Allah Allah ya.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Yav ben genel konuştum

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Yav asper şirketi resmen dolandırıcı pc nin etiketine made in turkey yazıyor etiketi kaldırdım MADE İN ÇAYNA yazıyor ya utanmıyormusunuz millete yerli marka yerli marka bari sadece çizimini biz yapıyoruz üretimini çaynalar yapıyor deyin ya ayıp bide buna ünlü tekno siteleri (sözüm meclisten dışarı :) ) buna sponsor oluyor yeter artık bu kandırmaca yaaa(bundan sonra banlanırsam herkesi çok seviyorum ve sayıyorum haberiniz olsun ;( ) neden GÜZEL ÜLKEM TÜRKİYE Mİ uyutuyorsunuz bunu bilgisi olmayan yerli diye alıyor ALLAH ALLAH YAA.
ÇAYNA yazmadan bile bir kıllık olduğunu düşünüyorum.

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Yav asper şirketi resmen dolandırıcı pc nin etiketine made in turkey yazıyor etiketi kaldırdım MADE İN ÇAYNA yazıyor ya utanmıyormusunuz millete yerli marka yerli marka bari sadece çizimini biz yapıyoruz üretimini çaynalar yapıyor deyin ya ayıp bide buna ünlü tekno siteleri (sözüm meclisten dışarı :) ) buna sponsor oluyor yeter artık bu kandırmaca yaaa(bundan sonra banlanırsam herkesi çok seviyorum ve sayıyorum haberiniz olsun ;( ) neden GÜZEL ÜLKEM TÜRKİYE Mİ uyutuyorsunuz bunu bilgisi olmayan yerli diye alıyor ALLAH ALLAH YAA.
Türkiye'de parça üretimi mi var? Bunu tahmin etmek için etiketi sökmene gerek yoktu ki.

yusufyaman55

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
kardeşim türkiye'de hangi marka parça üretiyor ki? En azından adamlar montajını burda yapıp Türk patentli şekilde ürünü piyasaya sürebiliyorlar. Yerli firmalar olmasa daha pahalıya ürün alırdık. Böyle boş eleştirilerdense daha yapıcı yorumlar yapabiliriz

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
İstersen casper olmasaydı da bir oyuncu laptopun 7-8 bin lira verip excalibur almak yerine en az 9-10 bin lira verip giriş seviyesi bir laptop alsaydın.

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
asus msı lenovo dell bunlar da çinde üretim yaptıran firmalar neye takıldın anlamadım senin istediğin intelin ve nvidianın gelip türkiyede fabrika açıp üretim yapmaya çalışıp made in türkiye mi yazması işlemcinin üzerine :D asus kendimi üretiyor bütün markalar toplar ha belki asus bu diğer büyük markalar kasa klavye vesaire bileşenleri üretiyordur ama bu çok önemli değil üretmek veya ürettirmek sorun değil bir markada :D önemli olan güven satış sonrası destek. Mesela monster herşeyi tamamen fason üretim bir pc fakat adamların desteği şu an tr de ki bütün markalardan daha iyi. sorun ÇAYNA Yazmasında değil etiketin üstündeki markanın prestiji

MendeburMarul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
asus msı lenovo dell bunlar da çinde üretim yaptıran firmalar neye takıldın anlamadım senin istediğin intelin ve nvidianın gelip türkiyede fabrika açıp üretim yapmaya çalışıp made in türkiye mi yazması işlemcinin üzerine :D asus kendimi üretiyor bütün markalar toplar ha belki asus bu diğer büyük markalar kasa klavye vesaire bileşenleri üretiyordur ama bu çok önemli değil üretmek veya ürettirmek sorun değil bir markada :D önemli olan güven satış sonrası destek. Mesela monster herşeyi tamamen fason üretim bir pc fakat adamların desteği şu an tr de ki bütün markalardan daha iyi. sorun ÇAYNA Yazmasında değil etiketin üstündeki markanın prestiji
cASper ve prestij aynı yerdemi kullanıldı? yardım edin bana galiba kusacağım.

ismilazımdeğil

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
Excalibur serisi kullanıcısı olarak açıkçası ısınma problemim ortadan kalktı. Ayrıca piyasaya göre indirimleri daha avantajlı oluyor. Ben de indirimden yakalayıp aldım. Şu an telefonumu da Casper'dan almayı düşünüyorum. Başımı ağrıtmayan ender markalardan oldu.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Bu soru neden HP sorusuna çok benzer bi soru ?

AnaBacıVokke

Asistan
Reaksiyon puanı
193
sevimli hayalet kespırın leptopları çöp