Muhendisiz.net Davetiye Dağıtımı

tunga.ece_alper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende Çevre mühendisliği okuyorum ancak üyeliğim yok.. davetiye alınması lazımmış davetiyesi olan var mıydı?? yeni alanlarda verebilir..

ibrahimugrl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler Makina mühendisi son sınıf öğrencisiyim bir proje üzerine çalışıyorum ve muhendisiz.net de olan bir bilgiye ihtiyacım vardır.Davetiyesi olanlar acil olarak gönderebilirlerse çok memnun kalacağım.Şimdiden herkese teşekkürler ibrahimugrl[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com

ennes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer mümkünse bende istiyorum teşekkürler
tunca007[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com

ejmeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar davetiye varsa bende sevinirim bilgisayar mühendisliği okuyorum ahmet_34i@hotmail.com yada tel:05434546464 arayın nolursunuz tez vermem gerekiyor ve orada bir bilgi var ona ulaşmam gerekli

hks571

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben de mühendislik öğrencisiyim. ihtiyacım olan kaynaklara ulaşamıyorum. bana da davetiye yollar mısınız. çok memnun olurum. H_K_S_571@hotmail.com

rkbyltn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar Otomotiv Mühendisliği öğrencisiyim Muhendisiz.net ten bulabileceğim bazı catia çalışma kağıtları ve çizimleri var bana da gönderebilir misiniz bir tane davetiye teşekkür ederim iyi çalışmalar rkbyltn@hotmail.com

whiskey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim bu sitedeki kaynaklara gerçekten cok ihtiyacım var . elinde olan varsa whiskey257@gmail.com adresine atarsa cok mutlu olurum

hakan kaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler Makina mühendisi son sınıf öğrencisiyim bir proje üzerine çalışıyorum ve proje için araştırma yapmam gerekiyor. mühendisiz.nette proje ile alakalı konular ver. davetiye göndere bilirseniz çok sevinirim.

hakan.kaba48@gmail.com

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu siteye üye olan vardır illaki hesabıma erişemiyorum..ordaki nikimde aynı bana yardımcı olurmusunuz..

mursan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://muhendisiz.net/contact_form.php ben resmi görebiliyorum .Sorunu çözmüşler herhalde.Oradan istek yolladım ancak ben de son sınıf makine müh. öğrencisiyim davetiye atabilirseniz çok sevinirim ..Tam da vizeler başladı :(

cerkes06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
18-07-2011 tarihinde davetiye için buraya yazmışım. şu an mezunum ve hala davetiyem yok ;)) hbriz olsun ;)