Msi ge70 freedos nedir

Bu konuyu okuyanlar

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Msi sanırım 2014 modelleri çıkarmış hocam. Bunlar 2013 modellerle ayn8 fiyat olur mu acaba?

daha pahalı olabilir ama uçuk bir fiyat farkı olmaz vatan da falan haftasonu,bayram indirimleri oluyor ve çok da iyi indirimler oluyor takip edersiniz iyi fiyata süper cihaz alabilirsiniz

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
daha pahalı olabilir ama uçuk bir fiyat farkı olmaz vatan da falan haftasonu,bayram indirimleri oluyor ve çok da iyi indirimler oluyor takip edersiniz iyi fiyata süper cihaz alabilirsiniz

Tamam hocam bir de lenovo y510p slisiz düşünüyorum.

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ekran 15.6 yalnız benim için gayet iyi ama sizi bilemem oyun performansı olarak bana göre yeterli ama SLI olanı almanız gelecek için daha iyi olur

Hocam biz ikinci bir ekran kartı alıp ilerde kendimiz takabiliyor muyuz?

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
oluyor ama ikinci ekran kartının türkiye'de satıldığını hiç görmedim eğer alma gibi bir imkanınız varsa sli olmayanı alıp sonradan almak daha iyi olur çünkü sli olmayanında gt755m var bunuda sli yaparsak çok daha iyi sonuç veriyor

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
oluyor ama ikinci ekran kartının türkiye'de satıldığını hiç görmedim eğer alma gibi bir imkanınız varsa sli olmayanı alıp sonradan almak daha iyi olur çünkü sli olmayanında gt755m var bunuda sli yaparsak çok daha iyi sonuç veriyor

Tamam hocam eğer marta kadar yeni bir şeyler gelmezse sli olmayanı alıcam çok sağolun hocam. :)

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bir şey değil;) bende bu ikinci ekran kartını araştırayım

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dün görmemişim aptal tapatalk bildirmiyor
1:Hiç satın almadım ama memnunluk oranı %50
2:NB nerede yazıyor

Linke girdiğinizde ürünün isminin başında NB yazıyor hocam :) [MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION] söylemiş ne olduğunu

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
fiyat farkı yok yada azsa vatan'dan al nick'ini de yaz saat 16'dan önce alırsan ertesi gün teslim olur bende böyle oluyor confickerbelasi olunca müşteri hızlı oluyor kardeşim alınca yavaş...
Direk mağazadan almayı düşünüyorum hocam internetten değil.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Direk mağazadan almayı düşünüyorum hocam internetten değil.

benim selamımı söyle ne yapacaklar? görelim hayırlı olsun güle güle kullan bataryasız kullanma sakın arıza durumunda ilk sordukları batarya takılı mı? değildi dersen garanti dışı sayarlar..

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
benim selamımı söyle ne yapacaklar? görelim hayırlı olsun güle güle kullan bataryasız kullanma sakın arıza durumunda ilk sordukları batarya takılı mı? değildi dersen garanti dışı sayarlar..
Bugünden itibaren almış bulunuyorum hocam. :D Gidip direk mağazadan aldım. :D