Msi ge70 freedos nedir

Bu konuyu okuyanlar

androchar

Asistan
[MENTION=362807]blackdown[/MENTION] hocam benim bu ge70'de internet aniden kesiliyor. Diğer bilgisayarda da oluyor bu sorun. Sizce bu modemden mi bilgisayarlardan mı kaynaklanıyor hocam? İnternete bağlı gösteriyor ama bir siteye girmek istediğimde internet bağlantısı yok diyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor?

RedDevil

Profesör
[MENTION=362807]blackdown[/MENTION] hocam benim bu ge70'de internet aniden kesiliyor. Diğer bilgisayarda da oluyor bu sorun. Sizce bu modemden mi bilgisayarlardan mı kaynaklanıyor hocam? İnternete bağlı gösteriyor ama bir siteye girmek istediğimde internet bağlantısı yok diyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor?

Format zamanı geldi mi? Yoksa windows arada yapıyor başka modem var ise bir dene ilk dediğim sorunlar yoksa modem

RedDevil

Profesör
Windows 8.1 ler genelde sorunlu kuzen gerçekleşmişti sonra 8'e geri döndü. Dns önbellek temizle birde böyle dene. Win+r tuşu cmd oraya da ipconfig/flushdns yazıp enter deyin

blackdown

Profesör

Geç gördüm büyük ihtimalle modemden kaynaklı

SDN Son Haberler

Son mesajlar