Mahkemelik olur muyum?

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Madem ona bisey olmuyor buna birşey olmuyor diyorsun ama niye korkuyorsun? türkçeyi iyi biliyormuydu?

rozmaxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bence bir şey olmaz zaten senin suçlu olduğun kadar oda suçlu
Sana bir şey olmaz
benim tek korkum hapis cezası para cezası falan gelse umrumda olmaz ve ben hiç küfür etmedim zaten ilk küfür eden o yani o başlattı

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
O zaten cok küfür ediyorsa kesin türkdür hatta türkiye 'de yaşıyordur... belki fake bile olabilir facebook kadın görünümlü erkek çok var ?? engelli olduğumu öğrenince itiraf ediyorlardı kardeş kusura bakma erkeğim felan filan?? azıcık zengin olsam kazıklayacaklar ?? dua et fake olsun..

rozmaxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
O zaten cok küfür ediyorsa kesin türkdür hatta türkiye 'de yaşıyordur... belki fake bile olabilir facebook kadın görünümlü erkek çok var ?? engelli olduğumu öğrenince itiraf ediyorlardı kardeş kusura bakma erkeğin felan filan?? azıcık zengin olsam kazıklayacaklar ?? dua et fake olsun..
fake değil ya ama o bana küfür etti, ilk o başlattı, o suçlu zaten ben sadece fotoğraf attım

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
@rozmaxx, kardeşim görüntülü konysmadiysan nasıl eminsin merak ediyorum ?

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Herkes kızın küfür etmesine takmış :D Adam cinsel fotoğraf attım diyor sizce küfür mü daha beter cinsel bir fotoğraf atması mı? Bu tamamen sapıklığa girer ki ucuz yırtmışsın.Kız yabancı olduğundan bir şey olmamış ancak bunu Tr de yapsan ve mahkameye falan gitse o kişi şuan bunu burada yazman bile zor olurdu.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Herkes kızın küfür etmesine takmış :D Adam cinsel fotoğraf attım diyor sizce küfür mü daha beter cinsel bir fotoğraf atması mı? Bu tamamen sapıklığa girer ki ucuz yırtmışsın.Kız yabancı olduğundan bir şey olmamış ancak bunu Tr de yapsan ve mahkameye falan gitse o kişi şuan bunu burada yazman bile zor olurdu.

Aynen katılıyorum. Birde kızın yaşın 18 Yaş altı çıksa :) Nitelikli cinsel saldırıya kadar gider. Onun ettiği küfürün cezası yok ama Yetişkin bir bireyin ona resim video atması katmerli suç...

Senle uğraşmak istese sağlam uğraşıp rezil edebilirdi. Sosyal medya zaten kimse beni görmez duymaz bilmez bulamaz demeyin 10-15 sene sonra bile gün yüzüne çıkabilir...

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Ceza almazsın.İlk o başlattıysa.Tahrik edici cümleler kullandığı için seni suçsuz bulurlar.Hem buradaki yargı oraya oranla daha hızlı işler bu şikayetleri.Şimdiye kadar en azından bir kerede olsa sizle iletişime geçerlerdi.Seni baya keklemişler.Boşver .Dert etme.Hayat kısa.

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Stfu deyip engelle. İngiltere'den Türkiye'ye böyle tırt bir sebepten ötürü kimse dava açmaz.