Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

Bu konuyu okuyanlar

efeyusuf26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynısını yapıyorum bazen duzelıyor bağlanıyorum bır sure sonra tekrar aynı sey bazen de hıc baglanmıyo

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayarlardan wifi ye gir ordan ileri düzeye bas orda bilinen ağlarda evinizin wifi sine basılı tut ve sil sonra tekrar bağlanmayı dene
yapıyorum ya baglanıyor ya baglanmıyor bağlandığı zaman bı sure sonra yıne aynı seyler su anda bağlı bakalım ne olacak

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar 820 kullanıcısıyım data sense özelliğini göremiyorum ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gdr2(amber) güncellemesiyle data sense özelliğinin gelmiş olması lazım. Güncelleme yaptığınızdan emin olsun.

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Yaptığımdan eminim. Ayarlar adı altındaki alt ayarları da güncelledim. Güncellemelerde tam am data sense yok.

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Sıfırladıktan sonra geldiğini bilen duyan gören var mı?

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beyler çok yakında bi Lumia 625 sahibi olucam bu telefonu almalı mıyım ? İnternette ekranın ppi si düşük diye tavsiye etmeyenler falan oldu. Telefon benim hoşuma gidiyor hatta market sorunu benim için önemli değil çünkü bana yeten tumblr , facebook, skype vb yakında vine ve instagramda geliyor yani sıkıntı yok. Ama sizce telefonu almalımıyım ?

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Beyler çok yakında bi Lumia 625 sahibi olucam bu telefonu almalı mıyım ? İnternette ekranın ppi si düşük diye tavsiye etmeyenler falan oldu. Telefon benim hoşuma gidiyor hatta market sorunu benim için önemli değil çünkü bana yeten tumblr , facebook, skype vb yakında vine ve instagramda geliyor yani sıkıntı yok. Ama sizce telefonu almalımıyım ?

Bütçeye uygun alabilirsin ekran da yeterince büyük ppi çok etkilemez diye düşünüyorum

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Al bence güzel telefon yalnız her şey yerli yerinde olsun istiyorsan veya çileden çıkmak istemiyorsan 1 sene bekle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lumia 820 telefon aldım 4 gün oldu karşı tarafa ses problemi yaşıyorum ve 820 olan arkadaşımdada aynı problem war nedenni sölerseniz sewinirim

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Amber güncellemesini yaptın mı? Ayrıca telefon sesinin 30/30 ve 10/10 olmasını sağla.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben nokiya lumia 620 aldım aldığım güne lanet olsun. Hayatımda bukadar berbet bir telefon ve işletim sistemi görmedim.
kimseye tavsiye etmiyorum.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dün Lumia 625 aldım. Asphalt 7 denedim. Gerçekten Android' in 1 gb telefonlarından iyi çalışıyor. Tavsiye etmeyenler kendileri bilir fakat ben telefonu tavsiye ediyorum. Ama müzik dinlemeyi seviyorsanız başka bir kulaklık almalısınız. Kulaklığı pek iyi değil.

boboerman

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar lumia 625 aldım fakat çalma listesi olusturamıyorum?

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle internete bağlanman gerekli internete bağlandıktan sonra Nokia müziki açıp ekranı sol tarafa çekmelisin orda liste şeklinde yazar. 3. Sırada liste oluştura bas bastıktan sonra + işaretiyle sanatçı mixi oluştur yazar oluştura basınca sanatçının adını yazarsın ve seçersin

Atkann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim 720'm var.Bu telefonu 1-2 ay kadar babam kullandı ve bir süre sonra amber güncellemesi geldi.Bana verirken telefonu sıfırladık.Ve amber güncellemesi silindi.Uygulamayı tekrar indirdiğimde ise bana sürekli bağlantı hatası verdi.Yardımcı olabilecek varmı?

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
forum.shiftdelete.net/nokia/350210-l820-telefonumun-ses-acma-kapama-tuslari-bozuldu.html#post3162411 su konuya bi baksaniz be ya. derdime deva yok mu?

Er-soy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar merhaba, yıllardır iphone kullanıyorum gecen sene bir hata yapıp androide geçtim ama uzun sürmedi. Bu aralar da nokia ilgimi çekiyor 1020 hoş görünüyor. Ama merak ettigim bazı konular var,

iOS kullanımı çok pratik ve kafa karıştırmadan bir sistem android'de bir fotograf göndermek istediğimde bana 20 farklı seçenek sunuyordu e benim kullandığım face, Twitter, mms ya da mail digerleri görüntü kirliliği. Nokia da bu durum nasıl?

Benim iOS'ta en çok beğendiğim özellik iCloud, telefonun yedeklenmesi. Android'de bu yoktu yada iOS kadar gelişmiş değil di. Tüm icerik, ayar ve program bilgilerini teselliye olması, istediğim zaman yeni bir cihaza aynı özellikleri kurmak.

Kafama takılanlar bunlar cevaplarsanız sevinirim.

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba, yıllardır iphone kullanıyorum gecen sene bir hata yapıp androide geçtim ama uzun sürmedi. Bu aralar da nokia ilgimi çekiyor 1020 hoş görünüyor. Ama merak ettigim bazı konular var,

iOS kullanımı çok pratik ve kafa karıştırmadan bir sistem android'de bir fotograf göndermek istediğimde bana 20 farklı seçenek sunuyordu e benim kullandığım face, Twitter, mms ya da mail digerleri görüntü kirliliği. Nokia da bu durum nasıl?

Benim iOS'ta en çok beğendiğim özellik iCloud, telefonun yedeklenmesi. Android'de bu yoktu yada iOS kadar gelişmiş değil di. Tüm icerik, ayar ve program bilgilerini teselliye olması, istediğim zaman yeni bir cihaza aynı özellikleri kurmak.

Kafama takılanlar bunlar cevaplarsanız sevinirim.

Windows Phoneda da skydrive var. Bütün bilgilerini kaydedebilirsin. Kullanımı bana göre gayet kolay tek eksiği kısayolların olmaması ama onlar da 8.1 güncellemesiyle gelecek. Fotoğraf gönderme konusunda da sosyal medya ve email var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
genokia lumia625 kullanıcısıyım alalı 3 gün oldu telefonda görünürde çözemediğim tek şey müzik çalardan çıkmak nasıl cıkacam back tusuna basıyorum sonra ses kısma yerıne basıyorum müzik duraklatıldı fln diyor

scaymaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lumia 720 almayı düşünüyorum. Bana ne tavsiye edersiniz.

Son mesajlar