LG G4 Kullananlar Kulübü

yucelugr

Öğrenci
10 Ağustos 2013
5
0
1
Teşekkürler. N11 e bakmıştım ama yeni eklenmiş sanırım bugün biraz arayınca n11 de yavaş yavaş satılmaya başladığını gördüm.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba Spigen kılıflar indirime girmiş bayram dolayısıyla sanırım. Siz hangisini tavsiye edersiniz ?
http://www.spigen.com.tr/LG-G4-Kilif-Spigen-Ultra-Rugged-Armor,PR-1150.html
http://www.spigen.com.tr/LG-G4-Kilif-Spigen-Slim-Amor,PR-1143.html

kdb

Öğrenci
26 Ağustos 2015
25
2
3
Değerli arkadaşım ben bu tür durumlarda iki türlü düşünürüm ya son yüklediğin bir veya bir kaç uygulama soruna neden olmuştur ya da yazılımsal bir sorun vardır. Bunu test etmek için yedeklerinizi alıp cihazı sıfırlayıp salt olarak yani hiç birşey yüklemeden cihazı bir süre test etmek sorunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Dokunmatik problemlerle karşılaşmadım ancak genele bakacak olursak sıfırlama işlemleri bazen sorunun çözümünde yardımcı olmaktadır.

Teşekkürler. Hard reset atıp bir bakacağım duruma. Geçen gün de telefonun ekranı karardı ve uygulamalarıma bir türlü erişemeyince kapatıp açmak zorunda kaldım. O kadar para verip böyle şeylerle karşılaşmak can sıkıcı oluyor.

Hocam rehberdeki cagri gecmisi ayarlara ilk girdiginizde kasabilir ama sonra bir sorun olmamasi lazim seri şekilde akmasi lazim.Sonra emojileri actiniz diyelim ilk seferde gecerken kasabilir ama sonra seri gecisler yapmaniz lazim.

Öyle oluyor zaten ama dediğim gibi bunların olmaması gerekir ya da bilmiyorum, ios'ta bunlar yok mesela, daha önce android kullanmamıştım, belki de android ile ilgilidir bu gibi problemler.

A

AyberkBalkır

SDN Okuru
Arkadaslar ben telefonu alalı 2 ay olmuştur. Gayet memnunum çok iyi telefon herkese tavsiye ederim. Ama size bir sorum olucam. Dün akşam sarj aletinin fise takmak icin olan o 2 cubuktan biri kırıldı yanlışlıkla. Şimdi ben telefonu bu zamana kadar her zaman orjinal sarj aletiyle sarj ettim hic farkli bir alet kullanmadım. Simdide farkli bir sarj aletiyle sarj etsem mesela gm discoverynin sarj aletiyle felan bir sıkıntı olur mu pil ömründe yoksa orjinal mi almalıyım yeniden acil cevap bekliyorum arkadaşlar

freemelodi

Öğrenci
27 Aralık 2009
1
0
1
Arkadaşlar resim galerisinde daha önce herhangi bir resmi açtığımda ve resime dokunduğumda menü sembollerinde (fotoğraf makinası sembolü önünde) bir kalem resmi çıkıyor ve buna tıkladığımda resim efekt programı açılıyordu. Bu bölümden çeşitli efektler verebiliyor, düzenlemeler yapabiliyordum. Bu sıralar bu menü bende çıkmıyor. Örnek resmi aşağıda görünmekte... Sizlerde bu durum var mı? Sadece bende oluşmuş ise nasıl bir düzenleme yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

WZl8JL.png

F

FND6688

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar,
haziran ayından beri LG G4 kullanıcısıyım. Telefon bir kaç göz ardı edilebilir kötü yanları mevcut fakat kamerasını tek geçerim..
Sırf bunun için bu telefon almaya değer.

Yalnız bir kaç gündür bir sorun yaşamaktayım...
herhangi bir uygulamadan ana ekrana döndüğümde ekran gecikmeli geliyor yani iconlar 4-5 saniye gecikmeli geliyor..
Her yerde araştırdım fakat bir çözüm bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan veya aynı sorunu yaşayan varmı?

athenslayer

Öğrenci
30 Eylül 2015
1
0
0
2 gün evvel aldım bende g4 kırmızı olandan. Telefon gerçekten yağ gibi ilk akıllı telefonum oldugundan şarj süresi hakkında bir şey diyemeyeceğim ama bana kısa geldi. %30 ekran parlaklıgında 45 dakikalık bir dizi izledim wi-fi üzerinden yuzde 20-25 arası bir şarj yedi. Diğer telefonlarda nasıl onları da kullanmak lazım iyi mi kötü mü demek için ama bu telefonun şarjını full hd telefonlarla kıyaslamasınlar çünkü bundaki ekran ve canlılık şu an bence piyasadaki hiç bir telefonda yok. Unutmadan ekran koruyucu tavsiyesi istiyorum sensörleri kapatmayanlardan ve tuş kilidi açmayı zorlaştırmayanlardan. dofani premium aldım hem sensörleri kapatıyor hem de tuş kilidi dokunmatik ekrandan açılmıyor yani anlayacagınız dokunmatiği bayağı bi kötü etkiliyor.

hakantrkzht

Asistan
11 Mart 2015
301
39
28
35
Isınma olayı hala bitmedimi ne kadar ısınıyor rahatsız edici oluyor mu. :(

Oyun dışında cihaz öyle aşırı derecede ısınmıyor.Isınıyor diyenler, cihazında yüklü uygulamaları gözden geçirmeli.Mesela "Tango" gibi uygulamalar cihazın hem ısınmasına hem de şarj ömrüne baya etki yapıyor."Arka Plan" stabilitesi berbat uygulamalara dikkat etmek lazım.

crazymurat34

Asistan
24 Eylül 2015
128
0
16
Demin bir şey duydum sizde varmı telefonla konuşurken karşı tarafa ses tiz bir şekilde gidiyormuş birde videolarda öyleymiş doğrumu ?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
12 Eylül 2009
13,902
2
17,391
4,958
40
Genelde o sorun Samsung'larda vardı. Demek ki bulaşıcı LG'ye de bulaşmış. [MENTION=470299]crazymurat34[/MENTION]

crazymurat34

Asistan
24 Eylül 2015
128
0
16
Anladım saolun bakalım ne olucak tolgacem kücük yılmaz telefonda öyle bir sıkıntı var demişti videoda size olmadı ise demek şans işi alınca görücem artık

Ben bişi sorucaktım konu dışı umarım ceza almam ben 2.el konu acacagım 100 mesaj gectim bir admin felan bişi vermedi bana nasıl konu acacagım ac butonu yok yardım edermisiniz

S

SDN takipçisi

SDN Okuru
değerli LG G4 kullanıcıları,
HTC'den LGg4 geçiş yapmak istiyorum ama kararsızım.
benim çok kullandığım bir bölüm var htc'de. eğer o uygulama lg g4'te va ise artık siparişi vermek istiyorum.
benim mesaj gruplarım var 250 kişilik vb. g2'de grup mesajı ancak 20 kişi ile sınırlı imiş.
bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. teşekkür ederim.

S

SDN Okuruu

SDN Okuru
:blush:Teknoloji özürlü biri olarak bir sorum daha olacak. Görüntülü arama yok mu G4 te? Tamamen tesadüfen arkadaşım sayesinde fark ettim. Varsa da nasıl yapıldığına dair kısa bir açıklama rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler. :)

ZENGİN-1

Asistan
9 Mart 2014
165
1
18
:blush:Teknoloji özürlü biri olarak bir sorum daha olacak. Görüntülü arama yok mu G4 te? Tamamen tesadüfen arkadaşım sayesinde fark ettim. Varsa da nasıl yapıldığına dair kısa bir açıklama rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler. :)
Görüntülü görüşme yok maalesef. Tango viber veya hangouts aracılığı ile yapılıyor

doganalp

Öğrenci
5 Ekim 2015
2
0
0
arkadaşlar g4 modelinde g3 deki gibi ekran göz algılaması var mı hani ekrana bakıldığı sürece ekran kapanmıyordu. g4 ü yeni aldım ancak ayarlarda bulamadım. H815T hong kong cihazı

hakantrkzht

Asistan
11 Mart 2015
301
39
28
35
arkadaşlar g4 modelinde g3 deki gibi ekran göz algılaması var mı hani ekrana bakıldığı sürece ekran kapanmıyordu. g4 ü yeni aldım ancak ayarlarda bulamadım. H815T hong kong cihazı

Google Play'de "Smart Stay+" adlı uygulama ile bu eksikliği giderebilirsiniz.Zaten donanımsal değil yazılımsal bir özellik.Belki bir sonraki güncelleme ile gelecektir.

değerli LG G4 kullanıcıları,
HTC'den LGg4 geçiş yapmak istiyorum ama kararsızım.
benim çok kullandığım bir bölüm var htc'de. eğer o uygulama lg g4'te va ise artık siparişi vermek istiyorum.
benim mesaj gruplarım var 250 kişilik vb. g2'de grup mesajı ancak 20 kişi ile sınırlı imiş.
bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. teşekkür ederim.

"Sms" kısmında en fazla 20 kişiye aynı anda mesaj atabiliyorsunuz.Ayrıca 250 kişiyle sms yerine whatsapp, viber vb. uygulamalar kullanmak daha ucuza malolur.Bu konuyu sms grubunuzla görüşmenizi önerip, G4'e geçmenizi tavsiye ederim. 😁

Arkadaşlar resim galerisinde daha önce herhangi bir resmi açtığımda ve resime dokunduğumda menü sembollerinde (fotoğraf makinası sembolü önünde) bir kalem resmi çıkıyor ve buna tıkladığımda resim efekt programı açılıyordu. Bu bölümden çeşitli efektler verebiliyor, düzenlemeler yapabiliyordum. Bu sıralar bu menü bende çıkmıyor. Örnek resmi aşağıda görünmekte... Sizlerde bu durum var mı? Sadece bende oluşmuş ise nasıl bir düzenleme yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

WZl8JL.png

Cihazına "Google Fotoğraflar" ve "Snapseed" tarzı fotoğraf düzenleme uygulaması yüklersen, orada boş gözüken yere kalem işareti geldiğini görebilirsin.

Muharremizm

Öğrenci
11 Ekim 2015
13
1
3
Herkese selam arkadaşlar dün aydın foruma cep telefonu almaya gittim aklımdaki telefon sony xperia z2 idi fakat teknosada yoktu gold'ta ve vatan'da yoktu bimeks ve evkur'da vardı fakat paralel ithalat distrübütor garanti olduğu için almadım önceden 2. el sony xperia z2 aldım evkurdan alınmış distribütor garanti içerisindeydi telefon deli gibi ısınıyor elimi yakıyordu sattım ve üstüne biraz daha para koyarak gittim telefon bakmaya s6, s6 plus ve lg g4 arasında kaldım samsung'u herkes biliyor peynir ekmek gibi telefon üretiyor 1 yıl içerisinde s6 nın değeri s3 gibi olacağı için düşünmeden tercihimi lg g4'ten yana kullandım vatan computer'dan 1899 tl ye kırmızı renk seçeneğini aldım ama kırmızı değil vişne çürüğü bordo ile mor arasında harika bir renk deri kılıfı var telefonun ilk şarjını %15 e düşürerek 4 saat sarj ettim 90 dakika içerisinde %100 oldu zaten ve dün akşam saat: 20,00 den ertesi gün 18:45 e kadar geçen zaman diliminde sarjım %15 kaldı telefonun özelliklerine gelecek olursak kamerası hızlı sarj olması ve ele oturması 2k ekranı olması mükemmel bir düzeyde tatmin edici eğer alacak arkadaşlar varsa gidin vatan'dan alın pişman olmazsınız ben çok memnunum iyiki lg g4 almışım kamerası kendi gözümle gördüğümden daha net :)

nextman

Müdavim
Müdavim
28 Nisan 2010
1,221
567
293
Herkese selam arkadaşlar dün aydın foruma cep telefonu almaya gittim aklımdaki telefon sony xperia z2 idi fakat teknosada yoktu gold'ta ve vatan'da yoktu bimeks ve evkur'da vardı fakat paralel ithalat distrübütor garanti olduğu için almadım önceden 2. el sony xperia z2 aldım evkurdan alınmış distribütor garanti içerisindeydi telefon deli gibi ısınıyor elimi yakıyordu sattım ve üstüne biraz daha para koyarak gittim telefon bakmaya s6, s6 plus ve lg g4 arasında kaldım samsung'u herkes biliyor peynir ekmek gibi telefon üretiyor 1 yıl içerisinde s6 nın değeri s3 gibi olacağı için düşünmeden tercihimi lg g4'ten yana kullandım vatan computer'dan 1899 tl ye kırmızı renk seçeneğini aldım ama kırmızı değil vişne çürüğü bordo ile mor arasında harika bir renk deri kılıfı var telefonun ilk şarjını %15 e düşürerek 4 saat sarj ettim 90 dakika içerisinde %100 oldu zaten ve dün akşam saat: 20,00 den ertesi gün 18:45 e kadar geçen zaman diliminde sarjım %15 kaldı telefonun özelliklerine gelecek olursak kamerası hızlı sarj olması ve ele oturması 2k ekranı olması mükemmel bir düzeyde tatmin edici eğer alacak arkadaşlar varsa gidin vatan'dan alın pişman olmazsınız ben çok memnunum iyiki lg g4 almışım kamerası kendi gözümle gördüğümden daha net :)

Hayırlı uğurlu olsun iyi bir seçim yapmışsınız güle güle kullanın :)

Muharremizm

Öğrenci
11 Ekim 2015
13
1
3
İyi etmissin hayırlı olsun.

çok teşekkür ederim 3 gün oluyor bugün alalı ve okadar memnunum ki anlatamam iyiki almışım çok düşündüm z2 mi z3 mü diye fakat çok sık kullanıyorum face,messenger,watsap ve ekran durmadan açık o yüzden bir gram ısınma ve sarjı sömürme yok harika bir telefon eminim z2 yada z3 alsaydım plastik kasa ve heryeri kapalı hava alacak yer yok deli gibi ısınacaktı çok memnunum eğer alacak olan varsa gerçekten tavsiye ediyorum duydugum kadarıyla marshmallow 6,0 android sürümü kısa sürede gelecekmiş

usta61

Öğrenci
16 Ağustos 2014
15
0
1
Bence telefon harika ..ne kadarda tasarımı hoşuma gitmesede özellik olarak tam donanım diyebilirim.
hatta tavsiyem lg g4 daha ucuza şu site alabilrisiniz ki, tavsiye ederim.
site
Kliksa : https://goo.gl/mHy64g

Muharremizm

Öğrenci
11 Ekim 2015
13
1
3
Bence telefon harika ..ne kadarda tasarımı hoşuma gitmesede özellik olarak tam donanım diyebilirim.
hatta tavsiyem lg g4 daha ucuza şu site alabilrisiniz ki, tavsiye ederim.
site
Kliksa : https://goo.gl/mHy64g

kardeşim umarım sorun yaşamazsın güle güle kullan ama inan bana çok araştırdım ve böyle pahalı telefonları lütfen vatan yada teknosa'dan alın ki kafanız ağrımasın diğer yerlerden aldığınızda bakın üstüne basa basa söylüyorum gözünüze batacak sıkıntı yaşayacak ve uğraşacaksınız arkadaşlar çok deneyimim oldu gerçekten kulağınıza küpe olsun uğraşmak istemiyorsanız 3-5 kuruş aşağıya alıp kafanızı yormayın

yasin0252

Asistan
3 Eylül 2010
258
3
18
kardeşim umarım sorun yaşamazsın güle güle kullan ama inan bana çok araştırdım ve böyle pahalı telefonları lütfen vatan yada teknosa'dan alın ki kafanız ağrımasın diğer yerlerden aldığınızda bakın üstüne basa basa söylüyorum gözünüze batacak sıkıntı yaşayacak ve uğraşacaksınız arkadaşlar çok deneyimim oldu gerçekten kulağınıza küpe olsun uğraşmak istemiyorsanız 3-5 kuruş aşağıya alıp kafanızı yormayın
Teknosa ile Kliksa nın bi farkı yokki ikisi de Sabancıların..