LG G4 Kullananlar Kulübü

SeeYouLater

Asistan
29 Haziran 2015
308
2
0
Arkadaşlar bugün subway oynarken fark ettim arada mslik kasmalar oluyor sizde 1 kere dener misiniz aynı kasmalı yaşıyor musunuz yaşamıyor musunuz yazar mısınız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkese Merhaba
Dns ayarlarını değiştirip internete bağlanabilen var mı,
nerede hata yapıyorum anlayamadım,
yardımcı olursanız sevınırım

kdb

Öğrenci
26 Ağustos 2015
25
2
3
Arkadaşlar bugün subway oynarken fark ettim arada mslik kasmalar oluyor sizde 1 kere dener misiniz aynı kasmalı yaşıyor musunuz yaşamıyor musunuz yazar mısınız?

Bende de oluyor, oyunla alakalı. Google play'de oyunun yorumlarında bu sorundan bahsedenler var. Yani G4 ile değil, oyunun android versiyonu ile alakalı bir durum. Özellikle son yamadan sonra takılmalar arttı. Takma yani. :)

SeeYouLater

Asistan
29 Haziran 2015
308
2
0
Bende de oluyor, oyunla alakalı. Google play'de oyunun yorumlarında bu sorundan bahsedenler var. Yani G4 ile değil, oyunun android versiyonu ile alakalı bir durum. Özellikle son yamadan sonra takılmalar arttı. Takma yani. :)
teşekküler bugun sabah kırılmaz cam taktırdım ve 2 saat sonra garson telefonuma çatal düşürdü koruyucuda ufakcık bir çatlama oldu.Taktırmasam neler olurdu acaba

G

Grange35

SDN Okuru
Arkadaşlar lg g4 de knock kode zor algılıyor yani ilk yapısımda nadiren kabul ediyor genelde hep ikinci deneyisimde oluyor sizce kirilmaz camdan mı kaynaklidir yoksa herkesde olan birşey mi

nilgunakbas

Müdavim
Müdavim
26 Şubat 2014
1,166
95
228
Arkadaşlar iyiakşamlar.internetsiz radyoyu nasil kurabilirim lg g4 e.varmidir bildiginz link.g2ye kurmustumda

ruyana

Öğrenci
3 Temmuz 2015
40
0
6
Ne olacak bu sarj sorunu yahu 2-3 saat karistrsam aralikli, hemen düşüyor 15e ne yapmak gerekiyor anlamadım ekran ışığını kisiyorum tek calisan facebook ve veri

aksacli

Öğrenci
17 Eylül 2015
2
0
0
arkadaslar lg g4 aldım 1 hafta oluyor yanlız Cellograf programında çözümleme hatası paketi ayrıştırmada bir sorun var dıyor telefonu aldıgım ilk günden bugune aynı sorun yardımcı olaEkli dosyayı görüntüle 13488bilecek varmı acaba neden kaynaklı

S

SDN misafir

SDN Okuru
Merhabalar ben lg g4 e radyoyu kurdum frekansları buluyor ama ses gelmiyor. Donanımsal desteklemese radyo frekansını bulurmu sizce?

nextman

Müdavim
Müdavim
28 Nisan 2010
1,221
567
293
Yine durmayacak elim gidicem miui 7 ROM yükleyecem. İyice kararsız kaldım şimdi:cursing:

nextman

Müdavim
Müdavim
28 Nisan 2010
1,221
567
293
G2 de kullandm Gapps i romu yukledikteb sonra kur rehberinide yedekle .
Sağolasın kardeşim biliyorum lakin bir çok sürümünü kullandım stabil duruyormu LG G4 için onu test etmek istemiyorum root/yedek falan biz yaşlı adamız genç iken sorun olmuyordu. :D

Ama yine de teşekkürler yüklemiş birisi olursa fikirleşiriz. ;)

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Sağolasın kardeşim biliyorum lakin bir çok sürümünü kullandım stabil duruyormu LG G4 için onu test etmek istemiyorum root/yedek falan biz yaşlı adamız genç iken sorun olmuyordu. :D

Ama yine de teşekkürler yüklemiş birisi olursa fikirleşiriz. ;)
Ben G2 de kullandm stabildi. Bir daha kurarsam zamanm olursa inceleme cekcem.

hakantrkzht

Asistan
11 Mart 2015
301
39
28
35
Merhabalar ben lg g4 e radyoyu kurdum frekansları buluyor ama ses gelmiyor. Donanımsal desteklemese radyo frekansını bulurmu sizce?

Maalesef ses gelmez, çünkü o frekanslardan gelen sinyali sese çevirecek donanım yok.Bizzat geçen hafta denedim, frekans ismini bile buluyor ama dediğin gibi ses gok ve yapacak birşey de yok.

nilgunakbas

Müdavim
Müdavim
26 Şubat 2014
1,166
95
228
Arkadaslar lg world varya hani.tema falan indrdigimiz.bende kaybolmus o.nasl yükleyebilirim tekrar.

kdb

Öğrenci
26 Ağustos 2015
25
2
3
Bazen ana ekrandaki uygulamalara dokunuyorum dokunuyorum, defalarca dokunmama rağmen uygulamalar açılmıyor arkadaşlar, ekranı sağa sola kaydırınca düzeliyor. Nadiren yaşıyorum bu sorunu, dokunmatik problemi başlangıcı olabilir mi acaba diye düşünmeye başladım. Bir de arama yapacakken çevir-çağrı geçmişi-rehber arasında geçiş yaparken anlık kasmalar oluyor. Sadece bu da değil, genel olarak ufak tefek kasmalarla karşı karşıyayım. Yalnız bu ufak tefek problemler birikti birikti boğmaya başladı artık. Bu sorunlar normal midir, ne diyorsunuz?

nextman

Müdavim
Müdavim
28 Nisan 2010
1,221
567
293
Bazen ana ekrandaki uygulamalara dokunuyorum dokunuyorum, defalarca dokunmama rağmen uygulamalar açılmıyor arkadaşlar, ekranı sağa sola kaydırınca düzeliyor. Nadiren yaşıyorum bu sorunu, dokunmatik problemi başlangıcı olabilir mi acaba diye düşünmeye başladım. Bir de arama yapacakken çevir-çağrı geçmişi-rehber arasında geçiş yaparken anlık kasmalar oluyor. Sadece bu da değil, genel olarak ufak tefek kasmalarla karşı karşıyayım. Yalnız bu ufak tefek problemler birikti birikti boğmaya başladı artık. Bu sorunlar normal midir, ne diyorsunuz?

Değerli arkadaşım ben bu tür durumlarda iki türlü düşünürüm ya son yüklediğin bir veya bir kaç uygulama soruna neden olmuştur ya da yazılımsal bir sorun vardır. Bunu test etmek için yedeklerinizi alıp cihazı sıfırlayıp salt olarak yani hiç birşey yüklemeden cihazı bir süre test etmek sorunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Dokunmatik problemlerle karşılaşmadım ancak genele bakacak olursak sıfırlama işlemleri bazen sorunun çözümünde yardımcı olmaktadır.

SeeYouLater

Asistan
29 Haziran 2015
308
2
0
Hocam rehberdeki cagri gecmisi ayarlara ilk girdiginizde kasabilir ama sonra bir sorun olmamasi lazim seri şekilde akmasi lazim.Sonra emojileri actiniz diyelim ilk seferde gecerken kasabilir ama sonra seri gecisler yapmaniz lazim.

yucelugr

Öğrenci
10 Ağustos 2013
5
0
1
Merhabalar cihaz için plastik kapak arıyorum hiçbir yerde bulamadım.. Yardımcı olur musunuz
Ayrıca Spigen yada benzeri kılıf kullananlar varsa yorumlarınızı okumak isterim.

İyi forumlar

cembudak77

Öğrenci
27 Temmuz 2015
47
1
0
Merhabalar cihaz için plastik kapak arıyorum hiçbir yerde bulamadım.. Yardımcı olur musunuz
Ayrıca Spigen yada benzeri kılıf kullananlar varsa yorumlarınızı okumak isterim.

İyi forumlar

Lg G4 Kılıf Silikon + Kırılmaz Ekran Filmi Lg G4 Kılıf 877 - n11.com
Lg G4 Kılıf Temperli Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu 353 - n11.com
Lg G4 Kılıf Süper Silikon Arka Kapak Şeffaf 02 Mm 888 - n11.com
Bunlara bakabilirsin internetten alacaksan.

S

SDN Okuruma

SDN Okuru
Medimarkt dan G3 almaya gidip g4 aldım. Pişman değilim, iyi ki almışım.
yaklaşık 2 hafta oldu. Ben telefonla fazla oyun oynamadığım için 2 günde bir şarj ediyorum, gayet iyi bence.
kamerası gerçekten mükemmel. Metalik gray rengini aldım, yanında deri hediye ama deriyi daha takmadım (düğünde falan takarım, çok havalı.) kesinlikle tavsiye ediyorum.

yucelugr

Öğrenci
10 Ağustos 2013
5
0
1
He pardon yanlış anlamışım. Teknosaya sorduğumda olmadığını söylemişlerdi. Orjinal mi arıyorsun
Orjinal veya yan sanayi farketmez.. Amaç şu ki spigen yada benzeri bir kılıf kullanmayı düşünüyorum yani telefonu sarıp sarmalayacak bir kılıf. Öyle ya bu kılıflar telefonun arka kapağını sıkıyorlar deri zarar görebilir. Amacım derinin zarar görmesini engellemek. Bu sebeple bana bir tane plastik kapak lazım.. Heryere sordum yok.. Yok yok.. Deri satılıyor 300 200 TL ye ama plastik kapağın yan sanayisini bile bulamadım..

emirozcopur

Doçent
10 Mart 2012
648
1
18
Orjinal veya yan sanayi farketmez.. Amaç şu ki spigen yada benzeri bir kılıf kullanmayı düşünüyorum yani telefonu sarıp sarmalayacak bir kılıf. Öyle ya bu kılıflar telefonun arka kapağını sıkıyorlar deri zarar görebilir. Amacım derinin zarar görmesini engellemek. Bu sebeple bana bir tane plastik kapak lazım.. Heryere sordum yok.. Yok yok.. Deri satılıyor 300 200 TL ye ama plastik kapağın yan sanayisini bile bulamadım..
http://m.n11.com/lg-g4-gold-arka-kapak-P75485557